niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 września 2016

Luksusowy apartament na strzeżonym osiedlu - tak wygląda "blok" Jerzego Owsiaka

Dodano: 21.01.2014 [18:47]
Luksusowy apartament na strzeżonym osiedlu - tak wygląda "blok" Jerzego Owsiaka - niezalezna.pl
foto: wzgorzeslowikow.pl
Jerzy Owsiak kupił w ubiegłym roku luksusowy 115-metrowy apartament, warty około miliona złotych. Wejście na teren strzeżonego osiedla, które znajduje się na warszawskim Ursynowie, odbywa się m.in. poprzez czytnik linii papilarnych.

"Mieszkam w bloku, płacę ZUS, a mój OFE jest ch...owy" - krzyczał niedawno Jerzy Owsiak zdenerwowany niewygodnymi pytaniami dziennikarzy TV Republika. Jak sprawdziła jednak niezalezna.pl, "blok" Owsiaka różni się od zwykłych polskich bloków. To luksusowy apartamentowiec na nowym warszawskim osiedlu o nazwie Wzgórze Słowików. 

Nasz portal dotarł do księgi wieczystej apartamentu. Wynika z niej, że 115-metrowe mieszkanie lidera WOŚP ma 4 pokoje (oraz garderobę). Owsiak kupił je z żoną latem ubiegłego roku. W księdze nie ma żadnego zapisu na temat hipoteki, co oznacza, że apartament nie jest obciążony kredytem, a zatem został najprawdopodobniej kupiony za gotówkę. Jak sprawdziliśmy - mieszkanie Owsiaków należy do największych na Wzgórzu Słowików.

Ceny za metr kwadratowy na tym osiedlu wynoszą ok. 9-10 tys., a zatem apartament Owsiaka i jego żony wart jest około miliona złotych. Jak czytamy na stronie internetowej Wzgórza Słowików, "wejście na teren strzeżonego osiedla odbywa się poprzez kod lub czytnik linii papilarnych. W dużym ogrodzie należącym wyłącznie do osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz zaciszne miejsce z grillem ogrodowym do spotkań w szerszym gronie".fot. wzgorzeslowikow.pl

To właśnie w nowym apartamencie Owsiaka zarejestrowana jest siedziba spółki Mrówka Cała, prowadzonej przez jego żonę. Lidia Niedźwiedzka-Owsiak zatrudniona jest także od 12 lat w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, a jej pensja w Fundacji WOŚP wynosi aż 12,2 tys. zł. Zarobki innych osób zatrudnionych w fundacji też są wysokie. Jak wynika ze słów Owsiaka, pracownicy WOŚP, żyjący z wpłat Polaków, mogą dostawać co miesiąc nawet 11 tys. zł brutto.

Sam Owsiak nie ma etatu w Fundacji, jest natomiast prezesem należącej do niej spółki Złoty Melon (która kilka lat temu została kupiona przez WOŚP). Jak napisała "Gazeta Wyborcza" - Złoty Melon "zarabia na usługach związanych z Przystankiem Woodstock, chodzi np. o reklamę firm na festiwalu, sprzedaż koncesji na działalność handlową". W rozmowie z "GW" Owsiak powiedział, że w Złotym Melonie zarabia co miesiąc "kilka tysięcy złotych". Nie powiedział jednak, czy chodzi o 3 tys. zł, czy może o 9 tys. A to różnica jak między blokiem a blokiem na Wzgórzu Słowików.

ODWIEDŹ OWSIAKA W JEGO "BLOKU"! WIRTUALNA WYCIECZKA PO OSIEDLU - BEZ KONIECZNOŚCI PRZECHODZENIA PRZEZ CZYTNIK LINII PAPILARNYCH 

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

na WOŚP daję bo chcę, na ZUS dają bo muszę. Owsiak > ZUS, koniec dyskusji

Do cholery - zostawcie tego czlowieka w spokoju - malo zrobil - patrzcie na politykow - siedza na stolku, dupy im rosna i kasuja kilkakrotnie wiecej - z pieniedzy podatnikow. Dezyzja o wspieraniu WOSP nalezy indywidualnie do kazdego z osobna - Owsiak nikomu pieniedzy z portfela nie wyciaga - rzad wprost przeciwnie . Pozdrawiam udanego sylwestra i cudownego nowego roku zycze ...

A was wszystkich zazdrość zjada!!!
Tylko większość tych nie nadziących GO osób,a przynajmniej wasze dzieci korzystają po narodzinach ze sprzętu WOŚP choćby do badania słuchu!!! Ciekawe ilu z was nie zgodziło się na korzystanie z tego sprzętu!!!????
Ilu z was nazbierała tyle kasy i kupi tyle sprzętu co ON ??!!!
Przez wszystkich najeżdżających na Owsiaka przemawia ZAZDROŚĆ !!!!

Przeciesz musi chłopina gdzieś mieszkac a wogule to najgorszy swuj złodziej i jeszcze rudy

a na zakup mieszkania na pewno nie użyli pieniędzy z pensji. Ciekawe co jeszcze kupili sobie nie używając pieniędzy z pensji.

Koło tyłka mu zaczęło śmierdzieć to pięknie tego chłopca chorego wykorzystał w TV, aby odwrócić uwagę. Co za typ wredny!

gdy skanowałem układ konstanciński owsika widywałem w merolu za 800 k.a Tam chaty zaczynają się od 3 mln zapytacie się moich sąsiadów dyr LOT, Rodowicz, Tvn, Urbana 13 mln, min.obrony 5 mln, Goliszewskiego bcc- ich są najtańsze. Mój sąsiad (tajne) z tyłu 8 mln, 3 posesje prędzej Janka 7 mln, Piotra (Śp.10.04.2010y.) 16 mln, (moje) ok 28 mln i tego z obsługą "okrągłego stołu", he he he a wiecie u kogo mieszka ambasador USA?;-) , Jest pusta chatka po żelatynowym królu ok 2 ha w centrum koło mojej mniejszej. Z wawy mamy 4 psy ruchu do Konstancina, bo predwjadem mieszkał Tow. Gierek, P0zdrawiam red. Jaworowicz...

http://pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=2993

>>>> http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ytcRM6jbsMs <<<<

Apartament Owsiaków proponuję wystawić na aukcję WOSP lub Caritasu. Jak Owsiakowie będą protestowali, to pokażą o co tak naprawdę chodzi.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl