niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 września 2016

Ludzie nie chcą oglądać Owsiaka w TV. Najniższa widownia finału WOŚP od lat

Dodano: 15.01.2014 [14:55]
Ludzie nie chcą oglądać Owsiaka w TV. Najniższa widownia finału WOŚP od lat - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Relacje z XXII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, emitowane w TVP2, cieszyły się znacznie mniejszą popularnością niż w poprzednich latach - podaje portal wirtualnemedia.pl.

Transmisje charytatywnej imprezy Owsiaka oglądało w tym roku średnio 1,01 mln widzów. Dla porównania, relacje z XXI Finału WOŚP, pokazywane w TVP2 13 stycznia ub.r., miały o 260 tys. więcej oglądających. Wówczas śledziło je średnio 1,27 mln widzów.

"Jeszcze lepsze wyniki oglądalności charytatywna impreza osiągała w poprzednich latach: w 2012 roku gromadziła przed telewizorami 1,56 mln widzów, a w 2011 roku - 1,40 mln" - pisze portal wirtualnemedia.pl.

Tymczasem koszty transmisji, jakie poniosły publiczne media, były ogromne. Portal wirtualnemedia.pl informuje: "Prawie pięć godzin relacji na żywo z XXII Finału WOŚP przygotowywało blisko tysiąc pracowników i współpracowników Telewizji Polskiej z Warszawy i jej 16 oddziałów terenowych. TVP na rzecz społecznej akcji przeznaczyła m.in. sto ekip reporterskich z 200 kamerami".
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

JA
No dobrze a co się dzieje z zebranymi pieniędzmi.
ON
Och są przeznaczane na bardzo pożyteczne cele .Dzieci wszystkich bezrobotnych dostają przez cały rok obiady w stołówce, którą prowadzą żona i córka naszego ukochanego burmistrza. Dodatkowo podczas każdego obiadu dzieciaki mogą sobie obejrzeć takie filmy instruktażowe „Jak żyć w nowoczesnym społeczeństwie”.
Filmy nakręcił syn burmistrza ...bo on po szkole filmowej jest. A jeszcze zapomniałem dodać ,że pięcioro najlepszych zbieraczy wyjeżdża na obóz międzynarodowy do Petersburga . Na całe trzy tygodnie . Opiekuje się nimi brat pana burmistrza z małżonką.
JA
Bardzo ciekawe rzeczy opowiadasz . A dużo jest u was bezrobotnych .
ON
A niedużo. Odkąd pan burmistrz rządzi w naszym miasteczku to liczba bezrobotnych ,tych co mają pracę i tych co mają samochody jest zawsze taka sama. Jak się tak bliżej przyjrzeć -to nawet można powiedzieć ...że to są ciągle te same osoby . Tylko jeden mieszkaniec rocznie zmienia się w posiadacza samochodu a jeden traci swój samochód . To jest takie pokłosie wielkiej akcji charytatywnej. Wiesz ludzie tak naprawdę to uwielbiają stabilizację i to poczucie ,że należą do wspólnoty .A nic tak nie potwierdza kolektywizmu.... jak dobrze zorganizowane prace społeczne.

W telewizji publicznej czystej wody komuna.Pospieszalski i jego BLIZEJ aut,natomiast nad-minister zdrowia Owsiak i jego WOSP prosze bardzo.

To, że jedna liczba (1.01) jest mniejsza od drugiej (1.27), nie oznacza jeszcze ISTOTNOŚCI statystycznej takiego spadku. On może coś oznaczać, a może i nic nie oznaczać. Takie dane, bez podania wyników statystyk są zwyczajnym mydleniem oczu.

Żeby było jasne: jestem przeciwnikiem Owsiaka w przestrzeni publicznej. Medialna hucpa WÓŚÞ to granda.

Ale nie "podpiszę się" pod niejasnymi wynikami, które mają udowadniać z góry założoną tezę. To nierzetelne postępowanie.

raz wrzuciłem do puszki 50 groszy i bardzo tego żałuje.

mógł się nie upolityczniać to by nie tracił widowni, ja sam do pewnego czasu oglądałem ale od dwóch lat nie oglądam, albo jest to zbiórka charytatywna albo polityczna szopka

zarobiło na reklamach?

Proponuje przejrzeć artykuł na wykopie, tam jest klika niewygodnych faktów.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl