niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 października 2016

​Senator Platformy bez ogródek: mamy zaprzyjaźnione media. I Trybunał Konstytucyjny

Dodano: 01.01.2014 [20:30]
​Senator Platformy bez ogródek: mamy zaprzyjaźnione media. I Trybunał Konstytucyjny - niezalezna.pl
foto: Michał Józefaciuk/Wikimedia Commons
To nie jest tak, że my tylko mamy rząd. Mamy samorządy i może to będzie zbyt odważne, mamy przyjazny Trybunał Konstytucyjny – mówi w wywiadzie dla rp.pl senator Platformy Obywatelskiej Jan Rulewski. - Media też mamy przyjazne. W każdym razie takich jest wiele – dodaje.
 
Senator Rulewski otwarcie mówi również o wielu porażkach swojej partii, nazywając je plagami. - Rozregulowany rynek pracy, „pijane" szkolnictwo zawodowe, dziurawy system podatkowy, służba zdrowia bez perspektyw oraz deficyty: budżetowy i demograficzny – wylicza senator.
 
- Przecież to my odpowiadamy bardziej niż kiedykolwiek i ktokolwiek odpowiadał za Polskę – wyznaje Rulewski dodając, że jego partia jest skonfliktowana i arogancka. Arogancja polega na „niedostrzeganiu nastrojów społecznych i potrzeb zmian”. 
 
Senator Rulewski wiele razy w rozmowie z portalem niezalezna.pl krytykował posunięcia swojej partii. Ostatni raz w październiku zeszłego roku, kiedy ganił pomysł przekazania całego funduszu na mieszkania z rynku pierwotnego w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych”.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Rozliczać ich punkt po punkcie, rząd ma 100 dni na uspołecznienie mediów z nazwy publicznych.

Płaczek Ruleweski POwoli sięga dna , jednym słowem szuja wredna

Leżąc w szpitalu mocno przeżywałem pamiętny marzec 81. Ale nigdy nie przypuszaczałe, że Rulewski tak się ześwini i będzie członkiem PO.

ŻAL,protestowałem po wydarzeniach w Bydgoszczy o pobicie Rulewskiego powinni zrobić z tą szują porządek w stylu ubeckim.

A, że niby niezalezna pl nie jest zaprzyjaźniona z PISEM?

HAHA

żeby nie było
nie jestem za PO
ani za PIS

zmieniliście nazwę, wcześniej było pod logo: "my informujemy oni kłamią" a teraz: "strefa wolnego słowa"

hehe wolnego tylko dla ludzi z PISU

Dziękuję i liczę na publikację komentarza!!!

Gazeta, co się Wyborcza nazywa, ma nakład określono wyoski, więc jest tak zwana opinioTWórcza. a skoro tak, to $-logika nakzauje, że do niej żond daje reklamy, bo ona taka POczytna. wtedy $-kasa ze skarbu państwa za te reklamy leci od tuska w ręce michniora i jego spółeczek. i superświenie, i git. i wtedy michnior, żeby nie być dłużnym i sTWorzyć lepszy klimat dla następnych reklam żondowych, wTWarza artykuły bardzo blisko zaprzyjaźnione żondowi, gryzące przeciwników żondu, czyli opozycję. i jest wtedy bardzo gitnie. wtedy nowa porcja reklamek lecik w ręce adasia i gieszeft się samo napędza. to na uniwersytetach zowią perpetuum mobile albo 'kto $maruje, ten jedzie'.
tym to sposobem, mierna gazetka ma dochody duże, które wydatkuje na tym razem swoją reklamę i zabija na rynku (oczywiście bardzo wolnym rynku, ma aise rozumieć) inne gazety czy dzienniki i $zafa gra. bo nie chodzi o to, żeby był pluralizm, tylko żeby pieniądze żondowe trafuiły w te ręce co robią reklamę żondowi. "fajnie", wykombinowane, co?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl