niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30/08/2015
Redaktor wydania: -

Rosyjskie rakiety przy granicy z Polską?

Dodano: 14.12.2013 [14:18]
Rosyjskie rakiety przy granicy z Polską? - niezalezna.pl
foto: A.Savin; creativecommons.org/licenses/by-sa/1.0/deed.en
Rosja rozmieściła na terenie Kaliningradu w pobliżu granicy z Polską oraz wzdłuż granicy z krajami bałtyckimi rakiety krótkiego zasięgu typu Iskander-M, przystosowane do przenoszenia głowic atomowych - podał dziś niemiecki tabloid "Bild".

Redakcja powołuje się na tajne zdjęcia satelitarne, mające być dowodem na rozmieszczenie dwucyfrowej liczby rakiet. Rozlokowanie broni rakietowej miało miejsce w minionych dwunastu miesiącach - pisze "Bild". W zasięgu rakiet (500 km) znajduje się całe terytorium Polski oraz "teoretycznie" nawet Berlin.

Jak pisze niemiecki tabloid, rakiety, określane przez NATO jako SS-26 Stone, są odpowiedzią prezydenta Rosji Władimira Putina na plany budowy europejskiej tarczy antyrakietowej.
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

i ostrzegają a GP to przedrukowuje

i w co miałyby one celować w Polsce?

atomówki są w Polsce czy w Niemczech?

wycelowane są na szwabów - kolonizatorów Polski ale tu prawdy się nie dowiecie

Zrobią nam stan wojenny , rudy władzy nie odda.
Zobaczcie co robi sejm z naszym krajem Wszystkie ustawy przeciwko Polsce i polakom przechodzą bez problemu . Jak brakuje gdzieś posłów to robią przeżuty za porozumieniem stron . Doszli do perfekcji w trzymaniu koryta . PO SLD PSL Palikot to jeden czort.

Ruscy szachiści wykombinowali sobie,ze skoro nadchodzi pora wymiany projektu Platforma/Tusk,zawczasu trzeba przy granicy rozmieścić strachy na wróble.Wiadomo ,ze odbędzie się to na zasadzie uzasadnionych kontrolowanych protestów wcześniej prowokowanych operacjami tzw.fałszywej flagi.Gdyby w Polsce groziło przejecie władzy przez siły patriotyczne,natychmiast z zachodu otrzymamy "życzliwe" ostrzeżenie wywiadu,ze Rosjanie przygotowują się do odpalenia tych rakiet ,aby obronić się przed możliwym zagrożeniem ze strony Polski.Tyle wystarczy na miejscową lemingoze i podkulenie ogona.Ktoś inny "przypomni"te zdjęcia,czyli mamy prawie po sprawie.Pojawi się wiec nowy przywódca rządu ,który tak rozprawi się z Rosjanami,tak im odpyskuje jak sam nieboszczyk Władek Gomółka,ze wszystko tak się zmieni,ze ...wszystko pozostanie po staremu.Przestrzegałbym przed fałszywym ocenianiem posunięć w sprawie Schetyny,gdyż Tusk jest wystarczająco kontrolowany ,nie zdając sobie sprawy jak jest rozgrywany lub nic nie mogąc zrobić.Sprawują nad nim władzę absolutną od czasu powstania spółdzielni pracy "Świetlik". Sprawa smoleńska to tylko doczepienie kolejnego kamienia u szyi i worka ze złomem do nóg.Rakiety są tylko strachem na wróble miejscowych lemingów i usłużnych pożytecznych idiotów.Rosjanie posługują się od zawsze przygotowanymi wzorcami i kopiują do czasu ,aż się nie powiedzie.
Oni mają rakiety ,które stoją sobie od dawna gdzie indziej i są od zawsze wycelowane na Polskę,ale wystarczająco daleko byśmy im nie zagrozili.Niech wiec tamte sobie dalej celują ,a te kolo Kaliningradu, olejmy to własnym złocistym i ciepłym moczem.Prędzej oddadzą Niemcom Konigsberg/Królewiec/niż cokolwiek odpalą .Na razie odpalają propagandę abyśmy mieli czego ewentualnie się bać.

... to może być dopiero dyshonor jeśli się okaże, że np w 2015-2016 roku Rosja prewencyjnie bezkarnie wystrzeli 2 rakiety konwencjonalne celem zniszczenia części instalacji tarczy na terenie Polski. Jak myślicie, jaka będzie odpowiedź Polski?!

Tchórzliwy Karzełek Putinek blefuje nie poraz pierwszy, ale tym razem

wie dobrze, że dziadowska rosja nie ma szans zagrabić Ukrainy i próby

zastraszenia Polaków zardzewiałymi rakietami nic tutaj nie POmogą.

Rosja to niewydolne ekonomiczne dziadostwo z zapijaczoną, głodującą armią

i przestarzałym uzbrojeniem. To jedna dziesiąta potencjału dziadowskiego Związku

Sowieckiego dla którego pracowała połowa zdradzonej przez Ruzwelta Europy.

Dlatego karzełek Putinek najpierw 100 razy zastanowi się czy mu się opłaca

agresywna bandycka napaść na Polskę albo na Ukrainę, której potencjał militarny

jest znaczny i 100 razy większy od gruzińskiego.

Ale decydującym kubłem wody na łeb głupiego kagebisty karła putinka i jego

bandyckiej mafii - byłyby gigantyczne sankcje gospodarcze Zachodu po

których dziadowskie państwo rosyjskie zdechłoby ostatecznie, a Syberia zalana

zostałoby przez dziesiątki milionów Chińczyków, bo tylko na to czekają Chiny.

To byłby kompletny, ostateczny rozpad dziadowskiej rassiji, która jest obozem

koncentracyjnym dla muzułmanów czyli 70 procent ze 120 milionów głodującej ludności.

Rozpad ludobójczego związku sowieckiego powtórzyłby się znowu, tylko, że tym

razem w formie katastrofy.

to takie dmuchane kondonki imitujące rakiety - niczym ten ryży (po)lszewicki kundel, dziwka putina, ryży gnojek i nieudoly malarzyna kominów imitujący płemieła Polski :-D

Niby Amerykanie to taki głupi naród, który nic nie wie ale jak im Rosjanie próbowali pod nosem na Kubie zainstalować rakiety to zareagowali bardzo stanowczo. A przy Polsce wszystko można zainstalować i zero protestu. Nic się nie dzieje. Ważniejszy kolejny odcinek Kiepskich w telewizji. Nieprzypadkowo pewnie jest taki krótki zasięg tych rakiet. Terytorium Polski można wymazać z mapy ale Niemców lepiej nie drażnić. Oni na pewno by zareagowali. Niemcy wydają mi się mądrzejszym narodem. Oni wiedzą co jest dla nich dobre a co złe. Ale co tu się dziwić jak od dziesięcioleci opinię publiczną kształtują "resortowe dzieci".

atomowymi z panstwami graniczacymi z Rosja, a tarczy antyrakietowej NATO jeszcze nie ma, czyli "muzyneka bamboo z USralu" zrobili w bambo.

Człowiek przy katapultowaniu wytrzymuje przeciążenie do 20g. Płaska trajektoria lotu na wysokości poniżej 50km. Przed tą rakietą nie ma obrony, możliwy jest tylko odwet. Polska podobnie jak Turcja(w odpowiedzi na syryjskie Iskandery) powinna zażądać od NATO dyslokacji wyrzutni Patriot, chociaż też nie będą skuteczne, ale przynajmniej będzie wola polityczna. MSZ powinien poruszyć sprawę w ONZ i gdzie się da,np. sankcje w Unii Europejskiej, cofnięcie pozwolenia na ruch bezwizowy z obwodu kaliningradzkiego, to może Rosjanom wróci rozum.Wojsko powinno szykować grupy specjalne do ewentualnego niszczenia wyrzutni. Zupełnie nie rozumiem o co chodzi Rosjanom, po co ta agresja, przecież Obama ma politykę "resetu" i zbywa Polskę w sprawie tarczy antyrakietowej. Rosjanie mają bogate doświadczenia w walce z systemami antybalistycznymi, w latach 80 mordowali w Europie naukowców uczestniczących w programie SDI. Tak czy owak rozmieszczenie Iskanderów to nieuzasadniony akt agresji i nie można tego tak zostawić.

Najnowsza wersja systemu Patriot PAC-3 Configuration 3 z pociskiem hit-to-kill ERINT/MSE poradzi sobie z pociskiem Iskander. Pocisk ten charakteryzuje się możliwością wykonywania manewrów z przeciążeniem 30G na pełnym zakresie zasięgu. Zaś radar AN/MPQ-65 potrafi poprzez zaawansowane techniki analizy odbić radarowych wykrywać cele balistyczne o małej SPO lecące bardzo szybko, pod różnymi kątami elewacji a nawet intensywnie manewrujące (głowice MARV), a co najważniejsze, skutecznie rozpoznawać nawet zaawansowane atrapy głowic.
System Patriot PAC-3 MSE jest w ofercie przetargowej dla polskiej armii.

Czym się róznią niemcy od rosjan? - niczym! te same apetyty na Polskę, a być może i zaawansowane spełnianie marzeń grabierzy Hitlera i Stalina. Ta niemiecka baba-chłop, popsztykała sie chwilowo z putinem. Dąży do pogłaskania nas, dobrą troskliwą niemiecką informacją, z "miłosci" do Polski. Za co mamy kochać niemców? a nienawisc skierować na agresora rosję. Na taką alternatywnosć - rodacy są bardzo podatni, tyle tylko że z patriotycznego doswiadczenia, wszyscy wiemy, że nasi sąsiedzi to kanalie i wspólnicy w kolonizowaniu-rozbiorowym Polski. Na zdjeciu widzimy jakąś maszynę militarną w mieście, które jakoś nie nie przypomina ujęcia satelitarnego. Ba, od kiedy niemcy są potęgą w kosmosie? - nawet jeżeli jakis satelita, powiedzmy chiński tego dokonał to dlaczego ten fotograf nie przekazał go do Polski, ale do "raj-chu". Taka sama logika, byłaby, gdyby to byli "paperatzzi z NATO" - którzy już nas nie kochaja, za odmowę obrony tarczy rakietowej przez bulla, ktory zdeklarował się że sam zbuduje własna tarczę. No cóż, mamy zdolnych ubowców i specjalistów od "kibutzów".

To dopiero niespodzianka. Zgoda buduje, ale że aż tak, nie przypuszczałam. To dopiero zaskoczenie dla rządzącej kliki nieuków, dyletantów i złodzieji. Są zresztą tak sobą zajęci, że w ramach bezwizowej strefy wywalczonej przez Sikorskiego dla Ławrowa, jest możliwość przeniesienia ich do Gdańska. Tam będą też bezpieczne. To dopiero premier Tusk ma okazję do zaciskania piąstek i radości, że jesteśmy nareszcie bezpieczni. Co na to wyborcy? Rezultaty wyborów są nieraz kosztowne. Płacono za nie już w historii utratą niepodległości.

Od wybuchu II wojny światowej jesteśmy pod okupacją i to dla tego
zbrodniarze stanu wojennego są nadal bezkarni a Polacy żyją w nędzy.

zło dobrem zwyciężajcie. Popatrzcie na Bł. ks. Popiełuszkę on się nie lękał i zło zwyciężył dobrem. Odwagi to są dopiero pierwsze jaskółki owoców pojednania Kościoła i cerkwii obrządku moskiewsko-mongolskiego. Jak przyjdą kolejne to wam szczeny opadną wraz z pełnymi gaciami.
Przepraszamy i prosimy o wybaczenie - jakże słodko i posoborowo. Polacy powinni być wdzięczni dalekowroczym, umiejącym wznieść się nad podziały liderom naszego Kościoła takim jak TW "Zefir" i TW "Cappino" i TW "Nycz"

Jeszcze napisz , że to Kościół rządzi w Polsce i dla tego policja pilnuje sowieckich POmników.
Ogarnij myśli i przestań pieprzyć...

W czasach najazdów, zaborów i okupacji dawniej Święty Rzymski Kościół był naszym ostatnim bastionem, ostatnią linią obrony i nadziei.
To co teraz wyczyniają ci hierarchowie o twarzach grypsujących rzezimieszków to woła o pomstę do Nieba "kochaj i rób co chcesz". Ja nie moge znieść ich widoku te Nycze, Kowalczyki czy Dziwisze. A już przygotowane są nowe egzemplarze - znacznie udoskonalone np. taki bp Ryś z Krakowa. Ja się ich po prostu boję.

walnac je wszystkie w jeden dzien i po krzyku. wiadomo ze mialy byc i tam stac tylko czy mialy pracowac. na tej podstawie onz powinno odebrac ruskim okrag kalinigradzki i stworzyc miedzynarodowa strefe bezpieczenstwa, koniecznie tam trzeba wyslac sily onz jako obserwatorow.

Dlaczego teraz żaden z dziennikarzy nie zada pytań Komorowskiemu odnośnie jego słów o dobrosąsiedzkich stosunkach i bratnim narodzie ?

będzie lać swoich lemingów zafajdanych, może i brzydko się wysławiam, ale jak do nich przemówić??
dobrze wam tak lemigi...Putin wam wszystko wybije z waszych móżdżków...zapomnicie jak się nazywacie

A nasze kundelki nawet nie szczekną. Rusy robią co chcą, a rządzący naszym krajem udają, że nic się nie stało. Warto przypomnieć sobie reakcję Rosji na spaloną budkę strażniczą pod ich ambasadą, albo na amerykańskie plany tarczy antyrakietowej(obronnej)na terenie Polski. Oni z byle powodu protestują i często stawiają sprawę na ostrzu noża, a nasi mężykowie stanu siedzą pochowani po swoich pałacach z podwiniętym ogonem.
swietlistedusze.pl

— No i co to będzie, euro-Niemce, teraz?
— Zbudziliście się z rączką w nocniku?
— Nie wiedzieliście, że putinek jest niesłodki?
Ale rurkę do interesików po denku morzeńka bałtyckiego pociągnęliście, nicht wahr?
Ach, odrzućcie precz wasze uprzedzenia do przyjaciela moskiewskiego! Oddajecie się putaskowi w całości, przecież tylko na to was stać w waszym „zaawansowaniu” techno-kratycznym, a może nie?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl