niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 listopada 2015

Rosyjskie rakiety przy granicy z Polską?

Dodano: 14.12.2013 [13:18]
Rosyjskie rakiety przy granicy z Polską? - niezalezna.pl
foto: A.Savin; creativecommons.org/licenses/by-sa/1.0/deed.en
Rosja rozmieściła na terenie Kaliningradu w pobliżu granicy z Polską oraz wzdłuż granicy z krajami bałtyckimi rakiety krótkiego zasięgu typu Iskander-M, przystosowane do przenoszenia głowic atomowych - podał dziś niemiecki tabloid "Bild".

Redakcja powołuje się na tajne zdjęcia satelitarne, mające być dowodem na rozmieszczenie dwucyfrowej liczby rakiet. Rozlokowanie broni rakietowej miało miejsce w minionych dwunastu miesiącach - pisze "Bild". W zasięgu rakiet (500 km) znajduje się całe terytorium Polski oraz "teoretycznie" nawet Berlin.

Jak pisze niemiecki tabloid, rakiety, określane przez NATO jako SS-26 Stone, są odpowiedzią prezydenta Rosji Władimira Putina na plany budowy europejskiej tarczy antyrakietowej.

Zrobią nam stan wojenny , rudy władzy nie odda.
Zobaczcie co robi sejm z naszym krajem Wszystkie ustawy przeciwko Polsce i polakom przechodzą bez problemu . Jak brakuje gdzieś posłów to robią przeżuty za porozumieniem stron . Doszli do perfekcji w trzymaniu koryta . PO SLD PSL Palikot to jeden czort.

to takie dmuchane kondonki imitujące rakiety - niczym ten ryży (po)lszewicki kundel, dziwka putina, ryży gnojek i nieudoly malarzyna kominów imitujący płemieła Polski :-D

atomowymi z panstwami graniczacymi z Rosja, a tarczy antyrakietowej NATO jeszcze nie ma, czyli "muzyneka bamboo z USralu" zrobili w bambo.

Człowiek przy katapultowaniu wytrzymuje przeciążenie do 20g. Płaska trajektoria lotu na wysokości poniżej 50km. Przed tą rakietą nie ma obrony, możliwy jest tylko odwet. Polska podobnie jak Turcja(w odpowiedzi na syryjskie Iskandery) powinna zażądać od NATO dyslokacji wyrzutni Patriot, chociaż też nie będą skuteczne, ale przynajmniej będzie wola polityczna. MSZ powinien poruszyć sprawę w ONZ i gdzie się da,np. sankcje w Unii Europejskiej, cofnięcie pozwolenia na ruch bezwizowy z obwodu kaliningradzkiego, to może Rosjanom wróci rozum.Wojsko powinno szykować grupy specjalne do ewentualnego niszczenia wyrzutni. Zupełnie nie rozumiem o co chodzi Rosjanom, po co ta agresja, przecież Obama ma politykę "resetu" i zbywa Polskę w sprawie tarczy antyrakietowej. Rosjanie mają bogate doświadczenia w walce z systemami antybalistycznymi, w latach 80 mordowali w Europie naukowców uczestniczących w programie SDI. Tak czy owak rozmieszczenie Iskanderów to nieuzasadniony akt agresji i nie można tego tak zostawić.

walnac je wszystkie w jeden dzien i po krzyku. wiadomo ze mialy byc i tam stac tylko czy mialy pracowac. na tej podstawie onz powinno odebrac ruskim okrag kalinigradzki i stworzyc miedzynarodowa strefe bezpieczenstwa, koniecznie tam trzeba wyslac sily onz jako obserwatorow.

będzie lać swoich lemingów zafajdanych, może i brzydko się wysławiam, ale jak do nich przemówić??
dobrze wam tak lemigi...Putin wam wszystko wybije z waszych móżdżków...zapomnicie jak się nazywacie

A nasze kundelki nawet nie szczekną. Rusy robią co chcą, a rządzący naszym krajem udają, że nic się nie stało. Warto przypomnieć sobie reakcję Rosji na spaloną budkę strażniczą pod ich ambasadą, albo na amerykańskie plany tarczy antyrakietowej(obronnej)na terenie Polski. Oni z byle powodu protestują i często stawiają sprawę na ostrzu noża, a nasi mężykowie stanu siedzą pochowani po swoich pałacach z podwiniętym ogonem.
swietlistedusze.pl

— No i co to będzie, euro-Niemce, teraz?
— Zbudziliście się z rączką w nocniku?
— Nie wiedzieliście, że putinek jest niesłodki?
Ale rurkę do interesików po denku morzeńka bałtyckiego pociągnęliście, nicht wahr?
Ach, odrzućcie precz wasze uprzedzenia do przyjaciela moskiewskiego! Oddajecie się putaskowi w całości, przecież tylko na to was stać w waszym „zaawansowaniu” techno-kratycznym, a może nie?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl