niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
02/09/2015
Redaktor wydania: Piotr Łuczuk

Tusk 10 kwietnia będzie w Nigerii

Dodano: 02.04.2013 [16:30]
Tusk 10 kwietnia będzie w Nigerii - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek
Na konferencji prasowej premier Donald Tusk poinformował, że w trzecią rocznicę katastrofy smoleńskiej będzie… w Nigerii. - Niestety, taki nie najszczęśliwszy termin nasi gospodarze po miesiącach rozmów ustalili – tłumaczył Donald Tusk.

- Tego dnia wyjeżdżam z wizytą zagraniczną do Nigerii. Rano złoże kwiaty pod postumentem poświęconym wszystkim ofiarom na Powązkach – powiedział szef rządu na konferencji prasowej w Kancelarii Premiera. Jak stwierdził w Smoleńsku i w Katyniu pojawi się delegacja rządowa. W Rosji rząd będą reprezentować szefowie resortów siłowych: obrony narodowej i spraw wewnętrznych oraz szef kancelarii premiera Jacek Cichocki. W Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie zostanie odsłoniony fragment pomnika, a przedstawicielem rządu będzie minister kultury Bogdan Zdrojewski.

O tym, że Donald Tusk 10 kwietnia nie wybiera się ani do Smoleńska, ani do Katynia, jako pierwszy pisał portal niezalezna.pl
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

O tym ze premier nie będzie w Smoleńsku czytałem na tym portalu już kilkakrotnie.Były to głosy krytyczne w stosunku do premiera że unika rocznicy
A czy Kluby GP,posłowie PiS,sympatycy Gazety Polskiej,itp.-kto z wymienionych organizacji będzie w Smoleńsku 10 kwietnia.Macie pretensje do premiera to pokażcie klasę i udajcie się na miejsce katastrofy celem złożenia kwiatów,zapalenia zniczy.Pokażcie że w miejscu tragedii z przed 3 lat będą ludzie którzy chcą poznać prawdę na temat katastrofy.

ze Polacy oraz NATO powinni zabronic i wstrzymac te podroz trzech ministrow=jeden seckretarz Stanu w USA do wlodzia co sie nazywa wyjazd na swieta do smolenska, to jest zlozenie holdu, podpisanie jakis militarnych ukladow, wystapienie z nato, zdrada kraju i byc moze jeszcze wiecej. Dlatego powinno sie zrobic wszystko aby te delegacje powstrzymac. tusk nam szukuje pokazna ostatecznz ustawke aby sie roprawic ze swolocza.

Okazuje sie iz nawet taki lajdak jak TU-154-SK musi manipulowac aby tlumic swoje lajdackie i zbrodnicze sumienie i ucieka jak najdalej od dnia, ludzi i kraju w ktorym to bestialskie sumienie byloby najbardziej rozrdaznione...
Lajdaku chocbys i zamieszkal w tej Nigerii winie i karze nie uciekniesz.

Ira Dei super vos.

Wyląduje albo w Abuja (stolica Nigerii) albo w Lagos. Nigeria ma 4 satelity.
Może wystrzelą tego koziołka matołka jako 5-tego satelitę ?

Zresztą, nieważne że tam pofrunie, ważne po co ? Pożyczyć szmal ?

Może być też tak, że ci gangsterzy zainwestowali złoto Amber Gold np. w niegeryjski przemysł naftowy, albo kupili kopalnię złota, albo też diamentów.

Capo Di Tuti Capi Paranoi Obywatelskiej jedzie teraz na kontrolę po to by sprawdzić, jak biznies się kręci.

Niech tylko uważa, by nie złapać AIDS-a, bo tam zarażonych najwięcej. Jak rozumie, niech jedzie, ale ma być ostrożny.

Niech nie kupuje słonia, ani dzikiego konia, tylko przywiezie dzidy dla współpracowników. Dla Niesioła tam-tama. Dla PO-słów Paranoi : grzechotki do czarowania swoich wyborców, lemingów znaczy się. Dla pracowników mediów mętnego nurtu niech zakupi perkal i szklane paciorki. Będzie im całkiem do twarzy. Lepsze to, niż kradzione ciuchy z Florydy.

W ten sposób jasno wszyscy wreszcie zrozumieją, że żyją w bantustanie, a nie tam w jakiejś Europie.

Co taka szumowina polityczna moze robic w Nigerii?

Pojechal sprzedawac bron! Ta kanalia nic nie produkuje. Jedynie smiga na poslizgu, lub robi za slupa!!!
Pytanie polega na tym: czy rosyjskä, czy radzieckä?
Innym pytaniem jest, czy do spolki jest z Bronkiem od gaf herbu Ortografia*, za posrednictwo, czy dziala na rzecz Putina?

..... pojechać do Wagadugu i więcej nie wracać !

Niech spier..a i nie wraca. Nikt normalny nie będzie tu za nim płakał. No chyba, że chce wrócić wprost na swoją rozprawę przed trybunałem.

a niech leci i to nie sam - niech zabierze ze sobą jeszcze szczynuka,zdradka i innych promatołów.A może jeszcze po drodze gdzieś nad Saharą rozpiepszą się w powietrzu w proch i pył tak,że śladu po nich nie zostanie...Zawsze mówi się- nie życz drugiemu co tobie niemiłe - ale w tym wypadku nie mogę się oprzeć powyższym życzeniom. I chyba nie tylko moim.Może wreszcie skończył by się ten marazm...Tak sobie przypominam jak szczynukow mówił o Prezydencie Kaczyńskim: "...może gdzieś poleci,może coś się stanie...".Jak Kuba Bogu,tak Bóg Kubie./jest taki kawał na ten temat z czasów PRL-u/Pozdrawiam Wszystkich Prawdziwych Polaków.

Niech sobie jedzie ten ryżawy i nie wraca !!!!!!!!!

Ja z rodziny zakatpurzonych podejrzliwcow uwazam ze doncio tak sie wyspecjalizowal w udanych ustawkach (najlepsza w smolensku) ze teraz szykuje nam ustawke aby sie rozprawic z bezmyslna mierzwa. Oczywiscie mamy takze rnegata tej gry, ktorym jest nasz pan prezydendety, ktory zawsze zbiera totalne porzysci jak rosyjski general co strzela swojemu wojsku w plecy aby potem sobie ordery od pachy do pachy pozawieszac. ja uwazam ze nam sie szykuje ustawka. W zwiazku z tym co mamy robic, przyspieszyc obchody i zakonczyc szczesliwie zwyciestwem do 3 Maja naszego. Bez placzow, bez dlugich modlow ale dziarsko z marszu rowno w legionowym szyku kazdy kto moze, duzy i maly, przyp...... mafii.

Im dalej tym lepiej.

jakiś kacyk z afryki wezwał naszego premiera, wyznaczył mu termin.
I co ma zrobić władca dumnej Polski?
Przypomina mi to wezwanie do komisariatu, albo sądu.
Ma wyznaczony termin 10 kwietnia godzina 12,
no to musi się stawić.

Ja uwazam ze chlpcy zaczynaja grac ostro, ala rwanda. Ta delegacja nie powinna jechac do tak zwanego smolenska w moskwie. Przedstawiciele NATO powinni przyjechac na rocznice. Oglasic stan zagrozenia ludnosci. Niech podejma decyzje. Te syny sobie za duzo pozwalaja.
UJAWNIAMY! Sąd Najwyższy i sejmowi eksperci nie widzą niczego groźnego w ustawie o pomocy obcych służb. Jest zielone światło dla niebezpiecznych regulacjiopublikowano: dzisiaj, 15:49 | ostatnia zmiana: dzisiaj, 17:27
Fot. Wikipedia.pl

Sąd Najwyższy oraz Biuro Analiz Sejmowych nie zgłasza zastrzeżeń związanych z projektem ustawy, która umożliwia wezwanie do Polski funkcjonariuszy obcych państw na pomoc. Portal wPolityce.pl ujawnia treść opinii prawnych, które zostały dołączone do projektu.

CZYTAJ TAKŻE: UJAWNIAMY! Rząd chce dać zgodę funkcjonariuszom obcych państw na używanie broni i stosowanie środków przymusu bezpośredniego

Okazuje się, że zgoda na działalność formacji z krajów trzecich oraz stosowanie przez funkcjonariuszy m.in. środków przymusu bezpośredniego oraz używanie broni palnej nie jest niebezpieczna.

Wśród instytucji opiniujących projekt jest m.in. Sąd Najwyższy. Do jego kompetencji należy m.in. sprawowanie nadzoru nad działalnością sądów powszechnych i wojskowych oraz opiniowanie projektów ustaw. W opinii Sądu Najwyższego dotyczącej omawianego projektu ustawy czytamy jedynie lakoniczne stwierdzenie:

W odpowiedzi na pismo z dnia 30 stycznia 2013 r., GMS-WP-173-34113 uprzejmie informuję, że Sąd Najwyższy nie zgłasza uwag do rządowego projektu ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Podobnie projekt ocenił autor analizy prawnej przygotowanej przez Biuro Analiz Sejmowych. BAS stwierdza, że oceniany "projekt nie budzi zastrzeżeń natury legislacyjnej".

BAS na wstępie swojej analizy podaje w wątpliwość oficjalną motywację wprowadzenia zmian. Zaznacza, że nie są one konieczne. Biuro przyznaje bowiem, że do tej pory nie ma w polskim prawie podobnych regulacji, ale nie oznacza to, że "przedmiotowe‭ ‬działania‭ ‬nie mogą mieć w‭ ‬Polsce‭ ‬miejsca".

‬Działania‭ ‬takie‭ ‬mogą być‭ ‬faktycznie‭ ‬podejmowane i realizowane‭ ‬m.in.‭ ‬na podstawie‭ ‬aktów prawa międzynarodowego,‭ ‬przede wszystkim‭ ‬dwustronnych porozumień zawieranych‭ ‬z państwami‭ ‬sąsiednimi

- czytamy w opinii.

Po co zatem rząd forsuje niebezpieczne dla Polski i Polaków zmiany? BAS tłumaczy - zaprzeczając sam sobie - na wstępie, że chodzi o przystosowanie polskiego systemu prawnego do wymogów prawa unijnego.

sad sie wyzwolil od krzyza, sztandadu oraz polskiego godla.

...i co tu robić 10 kwietnia przed kancelarią premiera... Pojedźcie do Nigerii! Tam ciepło... Namioty możecie rozstawić...

Panie Samuelu, jak można było sfotografować umiłowanego przywódcę bez górnej protezy?
Ja wiem, że Pan nie gra w tych samych "orlikach" co premier, ale trochę zrozumienia dla ludzkiej niedoskonałości - w pana zawodzie jest nieodzowne.

więc Koziołek mądra głowa
błąka się po całym świecie
aby dojść do Pacanowa.

Właśnie nową zaczął podróż
by ją skończyć w Pacanowie
a co przeżył i co widział
po podróży wam opowie.

da Bog NIE WROCI.

Szkoda Nigerii!!!,to byl kiedys normalny kraj rzadzony madrze widac ze potracili glowy przyjmujac emisariusza szatanskiej brukseli!!!,czyzby wodz Nigerii planowal mord na opozycji? i chcialby zasiegnac fachowej opini prosto ze zrodla???,zyczymy zeby ludozercy porwali Donalda na zawsze wraz z ta bolszewicka sitwa udajaca sie do tego wolnego kraju

a 11 kwetnia radcy z Papua Nowa Gwinea ustalili, że przed 12 w południe ma się pojawić u nich...hihihihi..
Do kogo ta mowa rudy ?

Moze go cos zezre w tej Nigerii .....

Wie w czym uczestniczył, odstawiał z Putinem farsę. Wrak i skrzynki u ruskich wszystkiego pozbył się Donek.

Donalda T. aby ten już nigdy nikomu nie ujawnił o czym rozmawiali w 2009r i 2010r ??? Nowy 10.04 przyćmi ten z 2010r czy ktoś zakłada możliwy "wypadek" w trakcie lotu do Afryki ?????

w piz..u!

duzy pieniadz......

szwabska geba.

....Nauczył sie jełop od Jaruzelskiego..Chociaz TO mu weszło do tej faszystowskiej głowy..

...Nie dość,że bydlak bez honoru to jeszcze tchórz...Oto Wasz POwskie bolszewiki premier

Tusk Się boi Protestu,który przejdzie pod jego kancelarię 10 kwietnia 2013 roku.

Dobrze , że ten zakłamany typ nie będzie 10 kwietnia szpecił obchodów 3 rocznicy zamachu smoleńskiego.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl