niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
07/10/2015
Redaktor wydania: Grzegorz Wierzchołowski

"Mistrzostwo świata". Internauci komentują zagranie Kaczyńskiego z iPadem

Dodano: 07.03.2013 [16:08]
"Mistrzostwo świata". Internauci komentują zagranie Kaczyńskiego z iPadem - niezalezna.pl
foto: Patryk Lubon / Gazeta Polska
Na wystąpienie kandydata na szefa rządu technicznego na sejmowej sali plenarnej nie zgodziła się marszałek Sejmu. Na mównice wszedł Jarosław Kaczyński i powiedział: „Wobec tego przedstawię jego główne tezy”. Prezes PiS wyciągnął tablet iPada i… odtworzył wystąpienie prof. Piotra Glińskiego. Zaskoczenie sali było ogromne. W ławach posłów PO, SLD i Ruchu Palikota rozległ się szmer, krzyki i śmiechy. Przez parę minut zagłuszano wystąpienie Glińskiego, które leciało z iPada, po chwili jednak nawet lewa strona Sejmu przestała krzyczeć.

Internauci na Twitterze gorąco komentowali to wydarzenie i tak jak po stronie członków rządu była tylko kpina, tak wielu komentatorów pozytywnie oceniła zagranie Jarosława Kaczyńskiego. Stacje telewizyjne, które przemilczały wystąpienie prof. Glińskiego zostały „zmuszone” by pokazać je, gdy pojawiło się na tablecie sejmowym Jarosława Kaczyńskiego.
„Mina Tuska -> szczyt zakwaszenia i bezradności przykrywanej głupkowatym uśmieszkiem” relacjonował @JarekGalewicz.


Z bezradności mediów śmiał się „plcerber” który komentując działanie Jarosława Kaczyńskiego stwierdził, że „w taki to oto sposób, prof. Gliński miał dzisiaj dwa przemówienia.” Z kolei inny użytkownik Twittera „współczuł” Stefanowi Niesiołowskiemu i Donaldowi Tuskowi.

W głowie Tuska czy Niesioła pustka... mieli już przygotowany kontratak na "wściekłe, pełne nienawiści przemówienie JK". No a teraz ?” napisał „TomaszAnalityk” na Twitterze


Paweł Graś wyrzucił z siebie tylko „To nie może być prawda...” Najostrzej wystąpienie prezesa PiS-u komentował szef dyplomacji. Prezes Kaczyński w roli uchwytu dla IPada” co zostało przyjęte z zażenowaniem nawet przez sympatyzujących z nim internautów.


Marek Poniedziałek piszący o sprawach zagranicznych, działania Jarosława Kaczyńskiego nazwał „mistrzostwem„Co zrobi TVN24? Przecież mają umowę z Samsungiem” napisał @ojciecredaktor odnosząc się do konkurencji firm produkujących tablety: Apple’a i Samsunga.


Krytycznie do zagrania prezesa PiS odnieśli się dziennikarze „Polityki” i rozgłośni RMF FM. „Premier w tablecie” – napisał Wojciech Szacki, a Tomasz Skory napisał, że jutro prof. Gliński zostanie „zresetowany”Zobacz przemówienie Przemówienie Jarosława Kaczyńskiego na vod.gazetapolska.pl


Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Ano tak! Miło było patrzeć, jak aktualnym lokatorom ław rządowych poopadały szczęki. Dorabiali Kaczyńskiemu gębę dziadygi, który nie umie się obchodzić z komputerem, a on wystąpił z tabletem. Nie powiedział ani jednego agresywnego słowa, operował faktami. Tusk się wyraźnie zirytował, a jedyne, na co umieli się zdobyć jego wazeliniarze, to prymitywne złośliwości, popisał się szczególnie szef MSZ. Jeżeli ten człowiek ma dbać o naszą międzynarodową pozycję, to łaska Opatrzności jest nam bardzo potrzebna. Reasumując - miny Tuska i jego akolitów - bezcenne!

biednej, nieurodziwej i niesympatycznej pnny -POLSKI- nie stac na jewro!!!
panie p"L"emie"L"ku, jak zydz?

z ta bandą trzeba tak walczyć,
proszę o więcej takich forteli
pozdrowiam

....to Kwiat Polskiej Inteligencji walczącej o Wolną Polske od 1939 roku.
A za Naszą Ukochaną i zrujowaną przez "ryże hordy i ruskich agentów" OJCZYZNĘ oddało życie tylu Wspaniałych Patriotów, ale mam nadzieje że stanie się cud i Polską będzie Polską.

Poległym na rosyjskiej ziemi. Nam ku przestrodze.

"Połączyły się serca"
10.04.10 - 10.04.13

Trzech lat było trzeba,
by Naród otworzył oczy.
Krew Synów Ojczyzny przelana,
niczym kropla drążąca skałę,
najtwardsze skruszyła serca.

Wiedzą już i widzą to wszyscy.
Groza - grom z jasnego Nieba,
jak kara, wszystkich ucząca pokory.
Byś wiedział, że jedność, to Matka,
że Śmierć, to kłótnie i spory

Trzech lat było trzeba,
by ziścił się sen proroczy:
Krew nie na darmo przelana,
nie na darmo była oddana.
Moc wiary, z serc kamień obmyła.

Spełnił się sen złowieszczy.
Serc 96 pazurem rozdarte,
gołębice białe szybujące do Nieba.
Huk, krzyk ... i cisza potworna.
To światło i błysk w Katyńskim Lesie.

Czy polscy generałowie musieli zginąć przez kłótnie i spory?
Odpowiedz sobie na to pytanie. Być może ta chwila zastanowienia, będzie najważniejszą rzeczą, jaką zrobiłeś w życiu.>>> https://docs.google.com/document/d/1ATvrVnAOyX9RR-eDZrR9vzwFYQTG4sC2JnLXpodMkBE/edit?hl=pl&pli=1#

prof. Piotr Gliński Przemawia z mównicy sejmowej

>>> http://www.youtube.com/watch?v=xResBkhi0kQ&feature=player_embedded

-"POniżej to,co dosłyszeliśmy ... "O zbóju filantropie" >>> http://www.youtube.com/watch?v=gRPogFGkSB8&feature=player_embedded

Morał: w przyszłości nie ma żadnej filantropii >>> https://docs.google.com/document/d/1ATvrVnAOyX9RR-eDZrR9vzwFYQTG4sC2JnLXpodMkBE/edit?hl=pl&pli=1#

całą tę POlszewicko - PSLowską zgraję szmaciaży.

Banda nie tylko zniewoliła życie osobiste, ale nawet nie dopuszcza opozycji do mównicy. Przekaz Glińskiego z tabletu poszedł, ale też każdy zobaczył, że w tym reżymie nawet z prezesem jedynej opozycyjnej partii nie patyczkują się i to przed kamerami.Ta próba ociera się o groteskę....

Wielki szacunek.Tak trzymac Panie Kaczynski!! Genialne taktyczne zagranie!

Pani kopacz nie mniala POdpowiedzi. T.z .n nie zadzialala sluchawka w lewym uchu.

Panie Premierze Kaczyński, był Pan znakomity. Z iPad'em Panu do twarzy.

Urzekający uśmiech Pana Prezesa versus zgniłe i wymemłoszone miny POlitycznych "salonofcuffff" - bezcenne. Chcemy więcej :)

Proszę tak trzymać! "Internet" jest z Panem.

Nooo, chyba "zafunduję" sobie wieczór z mediami głównego ścieku.... będą się pienić, wzburzać, obruszać, krzywić, wyrzekać, ściekać, ociekać, rozpaczać etc. - to tylko dowód jak bardzo są wściekli i bezradni (wobec Pana)!

Ach, no i jeszcze Pan Grupiński... też był świetny u wymoczków w ... wiecie czym ;)

Dziękuję - to był świetny dzień :)

1. Wystąpienie Pana Premiera Prezesa PiS Pana Jarosława Kaczyńskiego najwyższej rangi Patriotyczne,konkretne- wykazujące PRAWDĘ ,o bardzo wysokiej inteligencji, a w tym wszystkim wielkie zrozumienie zwykłego biednego człowieka,

2. technika zastosowana przez Premiera Jarosława Kaczyńskiego- jest jak najbardziej wskazana i NIE JEST złamaniem prawa -to do Kopacz. Złamaniem
prawa jest kłamstwo na forum Parlamentu (np).

3. Pan Premier Jarosław ukazał WŁAŚCIWE zastosowanie tabletu, którzy dostali parlamentarzyści (nie do ogladania demoralizacji podczas obrad Organu stanowiącego prawo).

Tusk jesteście chołotą i motłochem, który znalazł się przez MORD smoleński
w NIEWŁAŚCIWYM MIEJSCU.

A dla
Pana Premiera Prezesa PiS oraz całej Partii i dla Pana Prof.Glińskiego wielki SZACUNEK i Poważanie. Dziękuję. Znów chce się żyć.

Wielkie gratulacje i podziekowanie za ta nieustanna walke o Polske, Panie Prezesie. Nie wiem czy jest wiekszy patriota w Polsce niz Pan.

Cos pieknego jak Kaczynski załatwił Kopaczowa i Tuska. Szacunek dla pomysłodawcy. Brawooo!!!!!
Ps. Na forum tvn24 az sie gotuja hehehe. Tak trzymac!!

Po raz kolejny widać było i słychać, że ta większośc sejmowa torpedujaca wszelkie inicjatywy PiSu skierowane na naprawę państwa, to bolszewickie bydło. Oni kierują się tylko partykularnymi interesami. Osmielę się stwierdzić w tej sytuacji, że łatwiej byłoby porozumieć się z bydłem niż z nimi. Nie mam juz żadnej watpliwości że żyję w PRLu bis. Wtedy tez nic nie mozna było zrobić bo rządziła "przewodnia " siła narodu. Polactwo kogo żeście wybrali!!!

Kopacz smoleńska. Perfidni ludzie. Pewnie znów się obdarują nagrodami bo wkrótce Wielkanoc. Niech się udławią wreszcie złodzieje. Pan Kaczyński załatwił ich odpowiednio. Brawo Panie Kaczyński.

Bardzo dobry krok, z jednej strony widać inwencję a z drugiej widać skalę draństwa rządzących i mediów mętnego nurtu. Nie są pro-rządowe, a raczej rządowe. Gratuluję pomysłu, a Polakom życzę aby dotarło, że nie chodzi o zycie na kredyt z UE i wydawanie kasy na coraz nowsze modele aut ale o to by w tym kraju nie było łez ludzkiej niedoli.

Tusk posługuje się mową nienawiści! Co Pan na to?

że choćby nie wiem jak się starać, nie da się pokazać obrazu do góry nogami.(wprawni potrafią)

Brawo, Panie Kaczyński tylko takimi ruchami można wypalić to bandyckie działanie Pana Tuska z ekipą. Życzyłbym sobie aby stało się. A wtedy oj, Tusku, oj.

Nie ulega wątpliwości, że Putin sprzątnął polskiego prezydenta wraz z prawie setką innych, najważniejszych w Polsce osób. Zadajmy sobie pytanie, czy podejmowałby się tej ryzykownej bądź co bądź i, jak czas pokazał, trudnej do ukrycia zbrodni, gdyby ludzie których postanowił zabić działali na szkodę naszego kraju. Czy Putin tak kocha Polskę i troszczy się o jej interesy, że widząc jak bardzo prezydent Lech Kaczyński działa na szkodę ukochanej, bratniej Polski, postanowił go zamordować? Niech każdy odpowie sobie sam na to pytanie. A może było odwrotnie, może logiczniejszą byłaby teza, że jeśli Putin decyduje się zamordować to tylko kogoś kto działa najpewniej dla dobra Polski i w jej interesie. Gdyby prezydent Kaczyński szkodził Polsce, Putin tylko by się temu przyglądał i zacierał ręce z zadowoleniem.
Szkodzą najbardziej Polsce zdrajcy, którzy w walce z Polakami o innyh poglądach i o innej wizji Polski, potrafią posunąć się do współpracy z obcym, wrogim mocarstwem w realizacji jego zbrodniczej polityki. Można przyjąć z dużą dozą prawdopodobieństwa, że gdyby Putin nie miał ze strony "polskich" zdrajców gwarancji pomocy w ukryciu przed światem jego zbrodni, najprawdopodobniej by się na nią nie zdecydował.
Historia uczy, że nieujawniona i nierozliczona zbrodnia się powtórzy.

rosja wcale nie musi ukrywac tego mordu przed swiatem bo swiat oszalal. Ze strachu przed putinem beda srali w gacie codziennie i zlizywali swoje odchody byle tylko szczur sie nie zelzil. Ukrywac sie musi tylko zleceniodawca i dlatego jest w tak smiertelnym niebezpieczenstwie.
A dla przypomnienia naszej historii musimy miec ciagle to w glowie:
http://www.youtube.com/watch_popup?v=ptijNcDanVw

Zobaczyć miny premiera Tuska i marszałek Kopacz - bezcenne.

Tak należy dalej postępować. Wykorzystywać technologię przeciw tej bandzie przemądrzałych cwaniaków. Uśmiałem się z bezradności tuskofilów.

agresja, kłamstwo, przeinaczanie, insynuacje, impertynencja czyli klasyczna mowa nienawiści.

Przypominam o słowach "przepowiadających" efekty rządu PISu "chwytanie za portfele" "radary zamiast dróg" "benzyna za 6 złotych" I sprawdziło się z nawiązką za rządów Tuska.
Dzisiaj Tusk "przepowiada" że następuje odwrócenie pojęć, ośmieszanie reguł demokracji aby reguły te nie przeszkadzały w przejęciu władzy totalnej. I to także się sprawdza z nawiązką za rządów... Tuska.

Kochamy i szanujemy Pana. Jest Pan wspaniałym politykiem!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl