niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 listopada 2015

Wielki sukces Polonii. Kanada nie kupiła „Śmierci Prezydenta”

Dodano: 29.01.2013 [00:20]
Wielki sukces Polonii. Kanada nie kupiła „Śmierci Prezydenta” - niezalezna.pl
foto: materiały prasowe National Geographic
Po protestach Polonii, kanadyjski kanał National Geographic nie kupił produkcji o katastrofie smoleńskiej. Jak informuje instytucja nadzorująca pracę tamtejszych stacji telewizyjnych, film „Śmierć Prezydenta” nie został wyemitowany.

Canadian Broadcast Standards Council (CBSC) to organizacja, odpowiedzialna za przestrzeganie norm, do których zobowiązali się jej członkowie. National  Geographic należy do CBSC.  Do instytucji  wpływają listy protestacyjne, kiedy widzowie uważają, że dana stacja złamała standardy. CBSC ma obowiązek zbadać każdy przypadek i oficjalnie ustosunkować się do niego.

25 stycznia, Barbara Rode w imieniu wielu członków Polonii kanadyjskiej wysłała list protestacyjny do CBSC w sprawie filmu „Śmierć Prezydenta”. Wskazała, że film jest oparty tylko i wyłącznie na raportach  polskiej Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych i rosyjskiego Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego (MAK).

Trzy dni później Karen Clout z CBSC odpisał: Kanadyjski kanał National Geographic nie kupił tego programu od amerykańskiego National Geographic i nie wyemitował go.

Dzisiaj tj. 7-go kwietnia o 9-tej wieczorem bedzie mozna obejrzeć ten film na Discovery channel.

Dziękuję kochanej Polonii kanadyjskiej, to samo niech będzie w Australii, USA i Wlk. Brytanii, Francji itp., jest to właściwa droga i nie kupować NG

Jesteśmy z wami i dziękujemy wam za nie reklamowanie kłamstwa w SMOLEŃSKU.

to nawet na chwile nie wahalbym sie z pozwem przeciwko producentowi tego gniota.W Kanadzie jest duzo ludzi dobrej woli, na pewno pomogliby.W tym kraju sedziowie nie dzialaja na telefon.

wierzycie, ze to zasluga polonii...
:)))

Zabrać paszporty tym pasożytom!!!

nie oglądałem tego badziewia i nie mam zamiaru oglądać, nie oglądam Lisa, Wojewódzkiego, Olejnik, nie czytam Wyborczej, a teraz też Rzeczpospolitej i zauważyłem, że mój mózg pracuje zupełnie dobrze, ba nawet lepiej niż dobrze, co dziennie przybywa mi komórek, zupełnie odwrotnie, jak u tych, którzy wdychają te śmieci.

filmu nie widzialem ale z opisow wnosze ze przedstawione "fakty" sa 'grubymi nicmi szyte' i rozpoznawalne na pierwszy rzut oka. tego rodzaju film ogladna ludzie ktorzy rowniez widzieli inne o katastrofach samolotow i porownaja tresci tych filmow. beda wyciagac wnioski - trzeba im przedstawic alternatywe - filmy pani Gargas i moze cos wiecej gdzie znajda informacje ktorych brak w NG filmie a ktore normalnie sie tam powinny znajdowac. te filmy musza miec inno jezyczne teksty. napewno znajda sie telewizje ktore wyswietla te filmy zainteresowane niezgodnoscia wnioskow. TV lubia to - ktos moze wykorzystac to do celow politycznych przeciw putinowi - to byloby swietne.

to rowniez tytul filmu o zamachu na Narutowicza z 1977 roku film - czy identyczny tytul jest legalny - a moze to doskonala i nie przypadkowa zbieznosc tytulow

Dworaków nie ma.

W czasach PRL'u wielu szukających niezafałszowanych materiałów informacyjnych o świecie czytało (i oglądało) m.in. pismo National Geographic, o ile mieli tylko do takich perioryków dostęp. Dziś wydaje się, że historia zatoczyła dziwny krąg i zadrwiła sobie z nas wszystkich poprzez udostępnianie kanału amerykańskiego nadawcy agitatorom i politrukom z Łubianki. NG śmierdzi trupem neo-komunizmu.

Jesli Barbara Rode moglaby podac kilka szczegolow jak to zrobila, szkoda ze wczesniej nie wiedzielismy. Jak to mowia co dwie glowy to nie jedna. Gratuluje.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl