niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25/04/2015
1 % SWS)

Transmisja na żywo z Marszu Wolności

Dodano: 13.12.2012 [15:40]
Transmisja na żywo z Marszu Wolności - niezalezna.pl
foto: Bartek Kosiński/Gazeta Polska
Portal Niezalezna.pl transmituje na żywo przebieg całego Marszu Wolności, Solidarności i Niepodległości w 31. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Marsz jest organizowany przez PiS, a udział bierze w nim m.in. ponad 350 klubów „Gazety Polskiej”.

Manifestanci przemaszerują od pomnika Wincentego Witosa na pl. Trzech Krzyży przed gmach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Pochód rozpocznie się od odśpiewania hymnu narodowego i odczytania nazwisk ofiar stanu wojennego. Zaplanowano przemówienie Jarosława Kaczyńskiego.

Na trasie marszu reprezentanci klubu PiS mają złożyć kwiaty przed pomnikami: Wincentego Witosa, Ronalda Reagana, Stefana Grota-Roweckiego, Ignacego Paderewskiego, Romana Dmowskiego i Józefa Piłsudskiego.

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Link transmisji Marszu 13.12.2012 działa prawidłowo
http://vod.gazetapolska.pl/live/index.html
Powodzenia

na poziomie okolo 350.

maszerowac mozna,ale co to da w obliczu tak rosnacej dyktatury. tu trzeba za leb i wyciagnac od koryta te cala bande rudego- niepotrzebna bron, ale ODWAGA!!!

Bardzo się cieszę z transmisji - w imieniu tych, którzy nie mogą przyjechać do Warszawy. Sam będę nie tylko duchem, ale i ciałem.
Któryś z internautów apelował, by do Boga zwracać się z prośbą o wolną Polskę. Apel do Boga popieram w pełni. Modlitwa jednak nie zwalnia nas z aktywności w przestrzeni publicznej. Dziś naszą pracą do wykonania jest obecność. Dziś trzeba własnymi nogami zaprotestować przeciwko współczesnej formie stanu wojny z Polakami i Polską. Kto może, niech przyjdzie na Marsz Wolności, Solidarności i Niepodległości na plac Trzech Krzyży w Warszawie! Do zobaczenia na Marszu, Przyjaciele!

Na Placu 3 Krzyzy bylismy ok 15:30 z uwagi wlasnie na kontrole. Trzeba bylo jechac wczesniej. Na Placu 3 Krzyzy jest kosciol. Wiekszosc intuicyjnie skierowala tam kroki zeby uciec przed zimnem i pomodlic sie w oczekiwaniu na 18:00. Wierzcie mi, są wśrod nas co modlą sie za Polske gorliwie., podobnie jak i za uczestnikow marszu a takze za jednosc wszystkich walczących za wolnosc. By nie ulegali emocjom, złośćciom, podziałom. Pieśń "Boże coś Polskę.." odśpiewana ażmury drżały.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl