niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26/07/2014
-

Transmisja na żywo z Marszu Wolności

Dodano: 13.12.2012 [15:40]
Transmisja na żywo z Marszu Wolności - niezalezna.pl
foto: Bartek Kosiński/Gazeta Polska
Portal Niezalezna.pl transmituje na żywo przebieg całego Marszu Wolności, Solidarności i Niepodległości w 31. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego. Marsz jest organizowany przez PiS, a udział bierze w nim m.in. ponad 350 klubów „Gazety Polskiej”.

Manifestanci przemaszerują od pomnika Wincentego Witosa na pl. Trzech Krzyży przed gmach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Pochód rozpocznie się od odśpiewania hymnu narodowego i odczytania nazwisk ofiar stanu wojennego. Zaplanowano przemówienie Jarosława Kaczyńskiego.

Na trasie marszu reprezentanci klubu PiS mają złożyć kwiaty przed pomnikami: Wincentego Witosa, Ronalda Reagana, Stefana Grota-Roweckiego, Ignacego Paderewskiego, Romana Dmowskiego i Józefa Piłsudskiego.


Sprzedaż elektroniczna pomaga ominąć cenzurę oraz jest tańszym sposobem nabywania naszych gazet.
Opinie użytkowników

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

http://www.pis.org.pl/main.php - transmisja

Link transmisji Marszu 13.12.2012 działa prawidłowo
http://vod.gazetapolska.pl/live/index.html
Powodzenia

Podajcie adres!

kliknij u góry ekranu VOD tam jest.

Pewnie będzie też w TV TRWAM.

www.stefczyk.info

na poziomie okolo 350.

Ide sama, ale ide...szkoda, ze tylu mlodych ludzi ma tak niska swiadomosc spoleczna...Dzisiaj moj znajomy, zawodowy zolniez na pytanie, czy rusza na marsz, odpowiedzial: "Nie popieram tego ruchu, nie popieram wolnosci" Czy ja czegos nie zrozumialam????!!!! LUDZIE!

maszerowac mozna,ale co to da w obliczu tak rosnacej dyktatury. tu trzeba za leb i wyciagnac od koryta te cala bande rudego- niepotrzebna bron, ale ODWAGA!!!

Maszerować można i latami a obecna ekipa będzie robiła co chciała.

wszyscy na marsz

wychodzę, nie mam daleko. do zobaczenia!

Bardzo się cieszę z transmisji - w imieniu tych, którzy nie mogą przyjechać do Warszawy. Sam będę nie tylko duchem, ale i ciałem.
Któryś z internautów apelował, by do Boga zwracać się z prośbą o wolną Polskę. Apel do Boga popieram w pełni. Modlitwa jednak nie zwalnia nas z aktywności w przestrzeni publicznej. Dziś naszą pracą do wykonania jest obecność. Dziś trzeba własnymi nogami zaprotestować przeciwko współczesnej formie stanu wojny z Polakami i Polską. Kto może, niech przyjdzie na Marsz Wolności, Solidarności i Niepodległości na plac Trzech Krzyży w Warszawie! Do zobaczenia na Marszu, Przyjaciele!

Na Placu 3 Krzyzy bylismy ok 15:30 z uwagi wlasnie na kontrole. Trzeba bylo jechac wczesniej. Na Placu 3 Krzyzy jest kosciol. Wiekszosc intuicyjnie skierowala tam kroki zeby uciec przed zimnem i pomodlic sie w oczekiwaniu na 18:00. Wierzcie mi, są wśrod nas co modlą sie za Polske gorliwie., podobnie jak i za uczestnikow marszu a takze za jednosc wszystkich walczących za wolnosc. By nie ulegali emocjom, złośćciom, podziałom. Pieśń "Boże coś Polskę.." odśpiewana aż mury drżały.

Na Placu 3 Krzyzy bylismy ok 15:30 z uwagi wlasnie na kontrole. Trzeba bylo jechac wczesniej. Na Placu 3 Krzyzy jest kosciol. Wiekszosc intuicyjnie skierowala tam kroki zeby uciec przed zimnem i pomodlic sie w oczekiwaniu na 18:00. Wierzcie mi, są wśrod nas co modlą sie za Polske gorliwie., podobnie jak i za uczestnikow marszu a takze za jednosc wszystkich walczących za wolnosc. By nie ulegali emocjom, złośćciom, podziałom. Pieśń "Boże coś Polskę.." odśpiewana ażmury drżały.

nic nie będziemy robić i siedzieć w ciepłych domowych pieleszach. Niedługo może nam tego ciepełka zabraknąć. Zdrajców trzeba za łby wywlec z Sejmu i odrąbać im te czerwone świńskie ryje od koryt. I Sąd Narodowy złożony z Polaków.

Jw. Pozdrawiam i mam nadzieje ze bedzie duzo ludzi

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się --> tu <--. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.