niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
09/10/2015
Redaktor wydania: Grzegorz Wierzchołowski

Tylko u nas: NOWE zdjęcia policyjnych szpicli

Dodano: 12.11.2012 [14:11]
W internecie krążą już zdjęcia młodych ludzi w zielonych kominiarkach, którzy rozpoczęli zadymę na Marszu Niepodległości. Prowokatorzy mają prawdopodobnie kamizelki pod ubraniami, część z nich pod kurtkami miała bluzy z napisem "Policja". Portal Niezalezna.pl dotarł do nowych zdjęć agentów policyjnych.

To właśnie ci ludzie, mający przy sobie pałki teleskopowe - prawdopodobnie policyjni agenci - odpowiedzialni są za wywołanie bijatyk i rozbicie oraz wstrzymanie Marszu. W wyniku tej prowokacji ucierpieli także najmłodsi; są bowiem sygnały, że policjanci bili nawet dzieci.

Jak relacjonują nasi reporterzy - tuż po rozpoczęciu marszu, który wyruszył z ronda Dmowskiego, policjanci ubrani po cywilnemu, w kominiarkach, dwukrotnie rzucili maszerującym petardy pod nogi. Następnie wyjęli teleskopowe pałki z kieszeni i wbiegli w tłum. Rozpoczęły się zamieszki. Funkcjonariusze użyli broni gładkolufowej i gazu pieprzowego. Grupa zamaskowanych chuliganów rzucała kamieniami i racami.

Portal Niezalezna.pl otrzymał zdjęcia, na których widać prowokatorów w kominiarkach, stojących pod osłoną policji.


Prof. Wojciech Polak, historyk, autor wielu książek, o opozycji antykomunistycznej w czasach PRL, skomentował na Facebooku: "Wróciłem z Warszawy. Jesteśmy państwem policyjnym i totalitarnym. Brutalna próba rozbicia Marszu Niepodległości przez prowokacje przypomina najgorsze czasy komuny. Nie myślałem, że w wolnej Polsce będę także wąchał gaz łzawiący, dobrze znany mi z demonstracji w latach osiemdziesiątych. To gaz produkcji sowieckiej (rosyjskiej) o nazwie "czieremucha". Tak sam używano go w grudniu 1981 r. i dzisiaj. Pewnie ze starych zapasów..."

Oczywiście główne telewizyjne ani słowem nie zająknęły się o policyjnej prowokacji. Tych zdjęć też prawdopodobnie nie zobaczymy na ekranach telewizorów.fot. Facebook.comfot. rebelya.pl


Autor: 
wg
Źródło: 
niezalezna.pl
Tylko u nas: NOWE zdjęcia policyjnych szpicli - niezalezna.pl
foto: facebook.com
Tylko u nas: NOWE zdjęcia policyjnych szpicli - niezalezna.pl
Tylko u nas: NOWE zdjęcia policyjnych szpicli - niezalezna.pl
foto: rebelya.pl
Tylko u nas: NOWE zdjęcia policyjnych szpicli - niezalezna.pl
foto: Facebook
Tylko u nas: NOWE zdjęcia policyjnych szpicli - niezalezna.pl
Tylko u nas: NOWE zdjęcia policyjnych szpicli - niezalezna.pl
Tylko u nas: NOWE zdjęcia policyjnych szpicli - niezalezna.pl
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Tak.

A moze oni dużo "wiedzą",
na temat masowych samobójców ???????

pod tym rządem Polska demokracja umarła

Jestem szczęśliwa ,że wreszcie Nasza Kochana młodzież otworzyła oczy i zobaczyła jak wyniszczono naszą Ojczyznę!
Kraj ,gdzie w latach 95-tych P. Gronkiewicz -Walz bedac prezesem banku narodowego przed kamerami w TV mówiła ,że ma w bankach tak dużo dolarów ,że niewie co z nimi robić. Zdradzając tajemnicę narodowa- skandal!
Krótko potem zaczął się proces wkręcania nas do Unii i wykręcania z nas "kasy" różnorakimi metodami (w formie podatków również).
Pamiętjmy jeszcze o "deserze "jaki nam Rząd cichcem szykuje pod nazwą -P o d a t e k K a t a s t r a l n y - i to dopiero będzie dramat naszego narodu !!!jak będą nas za nie opłacony podatek wyrzucać na ulicę -bo ilu z nas będzi stać na tą opłatę np. rencistów mających mieszkania w centrum Warszawy czy Krakowa?- to będzie horror jak będą przejmować nasze majątki za darmo !!!
W tamtym okresie gospodarkę mieliśmy prężną ludzie mieli pracę a przynajmniej Ci, którym na niej zależało -przedsiębiorcy tworzyli miejsca pracy ,fabryki miały zawówienia ,i nagle stało się wszystko nie rentowne dziwnym sposobem sprzedano Banki ,pogrążono nasz kraj -podziękujmy Balcerowiczowi i jego "ekipie rządzącej ".
Całym sercem jestem z Wami i ugrupowaniami Prawicowymi odzyskajmy Nasz Kraj !

W normalnym kraju podniesienie ręki na kogokolwiek, a szczególnie policjanta na służbie skutkuje natychmiastowymi sankcjami. Są takie kraje. Są takie państwa w Europie,że za posiadanie noża przy sobie ma się kłopoty. Polska do nich niestety nie należy. Pieprzenie głupot o pokojowych demonstrantach i prowokacji policji trafia tylko do idiotów i ludzi pozbawionych telewizora. Panowie Patrioci to nie te czasy, to nie lata osiemdziesiąte, kiedy obie strony koloryzowały swój udział w zamieszkach stanu wojennego. Pamiętam takie wydarzenia w Nowej Hucie, kiedy wśród protestujących zwykłych obywateli pojawiali się kibole, zwykli chuligani-bandyci, którzy mieli w dupie ideologię bo przyszli nap....ć się z ZOMO. Nazajutrz tak jak dzisiaj reżimowe media pisały swoje a Wolna Europa gadała swoje. I wiecie co? Wszyscy kłamali po swojemu. Teraz jest trudniej kłamać, bo ciężko fałszować przekaz telewizyjny on line. Zaprawdę co wspólnego z patriotyzmem ma atakowanie swoich współobywateli i niszczenie tego co zbudowano z naszych podatków i wspólnej pracy pokoleń. Co to za pieprzenie o tradycji niepodległościowej jak niszczy się to co zbudowali inni. Mam w dupie taki PATRIOTYZM

Jak się właśnie spóźniałam na marsz i prawie biegłam mostem śląsko-dąbrowskim zastanawiałam się dlaczego na przeciwko muzeum narodowego za krzakami pochowani są uzbrojeni po zęby policjanci i dlaczego samochody z armatami wodnymi też są za budynkami w uliczkach.skoro całe ulice są pozamykane to po co się chować? jak dotarłam na marsz to już wiedziałam. tym bardziej, że będąc z małym dzieckiem zostałam ostrzeżona przez tajniaka policyjnego, że lepiej abym się ewakuowała bo będzie zadyma z dużą ilością gazu. i tego się dowiedziałam zanim marsz ruszył. więc jak ktoś twierdzi, że nie było prowokacji to albo głupi albo prowokator

Napiszę,że to jak czasy komuny i "Żydo-komuny". A tak zachowywały się oddziały ZOMO. Przecież ja, to pamiętam. Chodziłam do liceum.
Więc, co jest złego w takiej opinii-bo dwie tego typu nie zostały dopuszczone do wydruku.

A moze sie bali ruskich?
Cykory , gnoje, tchurze w kominiarkach DAMSCY BOKSERZY!!!!

przekonacie tak zdjeciami z euro 2012 nie bardzo...

To co robią komunistyczne prowokacje to jak bandyckie SB czy ZOMO.Wiadomo też,że te bandyci z SB i ZOMO nadal ich szkolą.To jest przedłużenie nieboszczki bandyckiego PRL.Czyli III RP=PRL-bis!Każda prowokacja przez Policję można nazwać po imieniu,że to jest już jawny BANDYTYZM!!!tak jest na Białorusi,w Rosji,w Chinach,w Korei Północnej,na Kubie w panstwa totalitarnych a Polska już się do nich zalicza.

To była jedna wielka prowokacja. Już przed rozpoczęciem zaczęto blokować główną i boczne uliczki. Bandyci w mundurach strzelali z płaskiej amunicji nie zważając na to że obok stoją rodziny z dziećmi w wózkach oraz ludzie starsi. Jaki był powód robienia bariery którą potem sami przerwali , aby mieć materiał do tv, aby pokazać że uczestnicy marszu do wandale? Trzeba podkreślić ile taka akcja policji kosztuje. Granaty z gazem łzawiącym i rozpylanym z butli zmusili całą kolumnę do wycofania się dobre 50-60 m. do tyłu. Uniemożliwiono powrót na miejsce zbiórki kolejną blokadą. W pociągach oddziały szturmowe uzbrojone pop zęby w broń palną długą i rozpylacze gazu.
Bez podstawowe legitymowanie ludzi którzy po prostu chcieli uczcić swoje święto narodowe. Serdeczne podziękowania dla tych wszystkich którzy celowo podejmowali próby rozbicia manifestacji.

A na drzewach za miast liści będą wieść komuniści.
To my tomy PO -LA- CY
Dni są policzone.

różnej maści nowi Goście ze szwadronów Kiszczaka

Oddziały antyterrorystyczne działają pod przykryciem... Nie dziwię się, że są zakryci a napis policja mają żeby ich mozna było łatwo zidentyfikować. Przejrzałem kilkanaście filmów z tego wydarzenia i we wszystkich przypadkach policję atakowali małolaci (wątpię żeby byli z policji).
A teraz oczekuję ataku oszołomów na moją osobę...

A to przeciez operacyjne oddzialy policji, w maskach aby latwiej wmieszac sie w tlum demonstrujacych.
Akcja w cyberprzetrzeni tez zamierzona aby nie bylo dostepu do stron pokazujacych dokladnie kto jest kim.
Skad my to znamy, ano z historii nie tak odleglej.
Ciekawe zdarzenia mozna by pewnie bylo obserwowac, gdyby do Polski na marsz niepodleglosci przyjechali niemieccy faszysci.
Ide o zaklad, ze wtedy manifestanci polscy byliby zabierani z ulicy przez policje, aby tylko nie zaklocic przemarszu demokratycznych niemieckich "przyjaciol".
I tak dalej.
A ta karawana jednak idzie dalej, pomimo wycia tylu psow.
Tak trzymac.

Oczywiście, zapomnieli ściągnąć bluz z napisem "policja". Dosyć marny artykuł, gdyby policja miała prowokować - nie przyszłaby niby przebrana, tylko bez żadnych oznaczeń. Ale widać tacy debile tutaj to łykają. Bluzy "policja", śmiechu warte. Jak ubiorę czapkę papieża, to też nim jestem?

to chociażbyś nie wiem co ubrał to będziesz zawsze gó--em.

prowokatorów , rządzący sami sobie nas.....i w kasze , część ludzi skupiona wokół PO ,SLD ,PSL ,RP , widzi co jest grane , wielu po marszu lewicy poszli popatrzeć jak przebiega marsz prawicy , i zobaczyli jak się manipuluje społeczńństwem.
W końcu to pęknie ten pokomunistyczny wrzód, po 80 roku kłamali przez ponad 30 lat jak nie " gruba kreska " to Bielecki , i tak w kółko.

po parku Paderewskiego w cywilnych ubraniach z zalozonymi jaskrawymi kamizelkami. Wtedy jednak to bylo jeszcze przed pochodem komoruska
( okolo godziny 13 ) wiec udawali ze sa "jawni" bo co prawda bez umundurowania ale w oznaczonych kamizelkach.
Widok tych mord spawial ze ledwo powstrzymywalem sie zeby nie splunac pod nogi. Za to bezczelnie wpatrywalem sie w ich twarze chcac sprawdzic ich reakcje.
Czesc z nich spuszczala lub odwracala glowy a inni odpowiadali surowym spojrzeniem.
Szkoda ze nie wzialem ukrytych kamerek.
Trzeba rejestrowac wszystko co robia i ich ryje.

Czy moze mi ktos odpowiedziec dlaczego Polska jest jedynym krajem EU gdzie te policjanty w swoich sluzbowych uniformach nie maja widocznych i duzych numerow sluzmowych ?
Zobaczcie jak wygladaja odzialy szturmowe policji w UK czy we Francji i jakiej wielkosci numery maja !

Jeden podobno z bylych policjantow, jakis "doktor" od czegos tam i wypowiadajacy sie w studio TV WOT oswiadczyl ze "policja ma za malo odpowoednich instrumentow zeby skutecznie dzialac" !

"powinnismy zgodzic sie na wieksze ustepstwa w naszej swobodzie aby policja mogla skuteczniej dzialac"

Czyli wedlug tego idioty wazniejsza jest policja i jej swobody niz swobody wiekszosci czyli nas obywateli !

Dajmy sie sterroryzowac tej policji i ich zwierzchnikom czyli tzw. wladzy a bedziemy "bezpieczni" poza wyjatkami gdy do kogos przez pomylke wtargna o 6 rano z nabita bronia i krzykiem - "zamknij modre kurwo !"

oto zdjęcia! http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=2728

http://www.youtube.com/watch?v=o3jc91rJNfU

Ludzieeeeeeeeeee kochani...już mieliśmy prokuratora co to strzelił sobie w policzek i pewnie renta 100% wypadkowa mu sie należy a tu:

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=2728

mamy drugiego co to strzelił sobie w stopę...

Od wczoraj - policja Polska winna dalej nazywać się "mo" , nie godna nazwy policja, to po pierwsze, a po drugie te wszystkie dokumenty winny być oskarżeniem o prowokację i o zbezczeszczenie godności - pokojowo nastawionych manifestantów przez właśnie policję. To nie przypadek, że pierw nachodzi się w całym kraju: przewoźników i chcących wziąźć udział w manifestacji, później na trasie do Warszawy kontroluje się autobusy i ludzi w atobusach, a następnie organizuje się policyjne prowokacje z udziałem tvn i tvpinfo, bo te stacje były wczoraj centrami manipulacji. Jeden z reporterów tvn nawet używał pogardliwie słowa prawicowcy - jak by to miała być hańba, że jest się prawicowcem.

... którzy nie reagowali (odwracając się tyłem - patrz zdjęcia) na obecność osób, które miały zasłonięte twarze?

Nowe, wspanialsze przepisy chyba zabraniają zasłanianie twarzy?

I POmyśleć, że w czasie, gdy Bul bezlitośnie ślinił każdego napotkanego nieszczęśnika, który nawinął mu się na trasie marszu (mającego zmienić dotychczasowy, "zaduszkowy" charakter obchodów Święta Niepodległości) - w tym samym zapewnie czasie gdzieś, być może - nawet niedaleko - młodzi wysportowani, dobrze zbudowani ludzie kwitowali właśnie odbiór wydawanych jednolitych kominiarek, kurtek, teleskopowych pałek oraz - PO jednej kostce brukowej.

W ciekawych czasach przyszło nam żyć, Rodacy!

Pamietajmy ze ktos wydal rozkaz strzelania do narodu,ktos ta prowokacje przygotowal,ktos pozwolil bic nawet dzieci.To ma byc policja ?Tym razem nie bedzie grubej kreski."Dorzniemy watahe" te haslo ci "bandziory" wcielaja w zycie.

Chodzi o to że władza chce aby zmienił się obraz demonstracji - z rodzinnej w zadymiarską. Teraz na Marsz Niepodległości idą starsi i młodsi całymi rodzinami. To źle wyglada i nie pasuje do stanowiska władz że "tu idą chuligani". Trzeba więc nastraszyć ludzi aby nie szli z dziećmi. Jeśli chcą z dziećmi to przecież Bronka manifestacja jest bazpieczna i nawet czołg pokazano dla dzieci. I tak cieszmy się że spałowali jakiegoś dzieciaka i nie zwalili winy na kibiców. Młodzi niech się uczą - to są mechanizmy, że sam Urban by się ich nie powstydził.
Wygląda na to, że lada moment dojdzie do zjazdu zjednoczeniowego w Pałacu Kultury i Nauki i powstanie PZPO - Polska Zjednoczona Platforma Obywatelska. Trzeba będzie ponownie utworzyć rząd w Londynie i uruchomić Radio Wolna Europa. A lemingi dalej nie wiedzą co się dzieje i biją brawo.

Faszystowski reżim tuska zaatakował tajniakami pokojowy Marsz Niepodległości; Tusk do dymisji!!!!!
Już wszystko jest jasne. Zbrodniarze powtórzyli prowokację sprzed roku. Tę zbrodniczą instytucję należy zlikwidować.

http://obroncakrzyza.wordpress.com/

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DrKE-fhTWcE , prowokacja nagrana z kilku metrów w HD !

Zbliżony wygląd wskazuje na grupę zorganizowaną.
Jeżeli policja to zrobiła, to jesteśmy już w rosji. A w takim razie komorusek może czuć się jak u siebie w domu, to jest - pardon - jak w ruskiej budzie.
Zaś tussek może być zadowolony, bo wreszcie nikt mu nie demonstruje tego czegoś, co od roku 1987 uważa za nienormalność — czyli polskość.
Jak ryba w wodzie musi czuć się Graś bełkocący po rusku. No i kibice ruscy tyż.

ludzie, po co te gry uliczne, niczego to to nie zmieni, tylko uswiadomienie sobie i innym prawdy absolutnej o wladcach tego swiata materialnego moze otworzyc ludzi, zmiany ale tylko pokojowe , w konfrontacji militarnej polska i reszta swiata pod okupacja nie ma zadnych szans, dominacja kapitalu w kwotach bilionow usd nad swiatem bezposrednio i poprzec v kolumne, tzn fundacje,organizacje pozarzadowe, itp..inwigilacja na kazdym kroku,...srodki produkcji , energia,media i kultura,....niewiele krajow na swiecie byc moze jest niezalezna,...nawet nie wiadomo ktore, moze te najbardziej przesladowane medialnie,....
otworzcie szeroko oczy, zamiast zajmowac sie drobiazgami......

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl