niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 listopada 2015

Tylko u nas: NOWE zdjęcia policyjnych szpicli

Dodano: 12.11.2012 [13:11]
W internecie krążą już zdjęcia młodych ludzi w zielonych kominiarkach, którzy rozpoczęli zadymę na Marszu Niepodległości. Prowokatorzy mają prawdopodobnie kamizelki pod ubraniami, część z nich pod kurtkami miała bluzy z napisem "Policja". Portal Niezalezna.pl dotarł do nowych zdjęć agentów policyjnych.

To właśnie ci ludzie, mający przy sobie pałki teleskopowe - prawdopodobnie policyjni agenci - odpowiedzialni są za wywołanie bijatyk i rozbicie oraz wstrzymanie Marszu. W wyniku tej prowokacji ucierpieli także najmłodsi; są bowiem sygnały, że policjanci bili nawet dzieci.

Jak relacjonują nasi reporterzy - tuż po rozpoczęciu marszu, który wyruszył z ronda Dmowskiego, policjanci ubrani po cywilnemu, w kominiarkach, dwukrotnie rzucili maszerującym petardy pod nogi. Następnie wyjęli teleskopowe pałki z kieszeni i wbiegli w tłum. Rozpoczęły się zamieszki. Funkcjonariusze użyli broni gładkolufowej i gazu pieprzowego. Grupa zamaskowanych chuliganów rzucała kamieniami i racami.

Portal Niezalezna.pl otrzymał zdjęcia, na których widać prowokatorów w kominiarkach, stojących pod osłoną policji.


Prof. Wojciech Polak, historyk, autor wielu książek, o opozycji antykomunistycznej w czasach PRL, skomentował na Facebooku: "Wróciłem z Warszawy. Jesteśmy państwem policyjnym i totalitarnym. Brutalna próba rozbicia Marszu Niepodległości przez prowokacje przypomina najgorsze czasy komuny. Nie myślałem, że w wolnej Polsce będę także wąchał gaz łzawiący, dobrze znany mi z demonstracji w latach osiemdziesiątych. To gaz produkcji sowieckiej (rosyjskiej) o nazwie "czieremucha". Tak sam używano go w grudniu 1981 r. i dzisiaj. Pewnie ze starych zapasów..."

Oczywiście główne telewizyjne ani słowem nie zająknęły się o policyjnej prowokacji. Tych zdjęć też prawdopodobnie nie zobaczymy na ekranach telewizorów.fot. Facebook.comfot. rebelya.pl


Autor: 
wg
Źródło: 
niezalezna.pl
Tylko u nas: NOWE zdjęcia policyjnych szpicli - niezalezna.pl
foto: facebook.com
Tylko u nas: NOWE zdjęcia policyjnych szpicli - niezalezna.pl
Tylko u nas: NOWE zdjęcia policyjnych szpicli - niezalezna.pl
foto: rebelya.pl
Tylko u nas: NOWE zdjęcia policyjnych szpicli - niezalezna.pl
foto: Facebook
Tylko u nas: NOWE zdjęcia policyjnych szpicli - niezalezna.pl
Tylko u nas: NOWE zdjęcia policyjnych szpicli - niezalezna.pl
Tylko u nas: NOWE zdjęcia policyjnych szpicli - niezalezna.pl
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

A moze oni dużo "wiedzą",
na temat masowych samobójców ???????

pod tym rządem Polska demokracja umarła

W normalnym kraju podniesienie ręki na kogokolwiek, a szczególnie policjanta na służbie skutkuje natychmiastowymi sankcjami. Są takie kraje. Są takie państwa w Europie,że za posiadanie noża przy sobie ma się kłopoty. Polska do nich niestety nie należy. Pieprzenie głupot o pokojowych demonstrantach i prowokacji policji trafia tylko do idiotów i ludzi pozbawionych telewizora. Panowie Patrioci to nie te czasy, to nie lata osiemdziesiąte, kiedy obie strony koloryzowały swój udział w zamieszkach stanu wojennego. Pamiętam takie wydarzenia w Nowej Hucie, kiedy wśród protestujących zwykłych obywateli pojawiali się kibole, zwykli chuligani-bandyci, którzy mieli w dupie ideologię bo przyszli nap....ć się z ZOMO. Nazajutrz tak jak dzisiaj reżimowe media pisały swoje a Wolna Europa gadała swoje. I wiecie co? Wszyscy kłamali po swojemu. Teraz jest trudniej kłamać, bo ciężko fałszować przekaz telewizyjny on line. Zaprawdę co wspólnego z patriotyzmem ma atakowanie swoich współobywateli i niszczenie tego co zbudowano z naszych podatków i wspólnej pracy pokoleń. Co to za pieprzenie o tradycji niepodległościowej jak niszczy się to co zbudowali inni. Mam w dupie taki PATRIOTYZM

Napiszę,że to jak czasy komuny i "Żydo-komuny". A tak zachowywały się oddziały ZOMO. Przecież ja, to pamiętam. Chodziłam do liceum.
Więc, co jest złego w takiej opinii-bo dwie tego typu nie zostały dopuszczone do wydruku.

przekonacie tak zdjeciami z euro 2012 nie bardzo...

To co robią komunistyczne prowokacje to jak bandyckie SB czy ZOMO.Wiadomo też,że te bandyci z SB i ZOMO nadal ich szkolą.To jest przedłużenie nieboszczki bandyckiego PRL.Czyli III RP=PRL-bis!Każda prowokacja przez Policję można nazwać po imieniu,że to jest już jawny BANDYTYZM!!!tak jest na Białorusi,w Rosji,w Chinach,w Korei Północnej,na Kubie w panstwa totalitarnych a Polska już się do nich zalicza.

Oddziały antyterrorystyczne działają pod przykryciem... Nie dziwię się, że są zakryci a napis policja mają żeby ich mozna było łatwo zidentyfikować. Przejrzałem kilkanaście filmów z tego wydarzenia i we wszystkich przypadkach policję atakowali małolaci (wątpię żeby byli z policji).
A teraz oczekuję ataku oszołomów na moją osobę...

Oczywiście, zapomnieli ściągnąć bluz z napisem "policja". Dosyć marny artykuł, gdyby policja miała prowokować - nie przyszłaby niby przebrana, tylko bez żadnych oznaczeń. Ale widać tacy debile tutaj to łykają. Bluzy "policja", śmiechu warte. Jak ubiorę czapkę papieża, to też nim jestem?

to chociażbyś nie wiem co ubrał to będziesz zawsze gó--em.

oto zdjęcia! http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=2728

Ludzieeeeeeeeeee kochani...już mieliśmy prokuratora co to strzelił sobie w policzek i pewnie renta 100% wypadkowa mu sie należy a tu:

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=2728

mamy drugiego co to strzelił sobie w stopę...

Od wczoraj - policja Polska winna dalej nazywać się "mo" , nie godna nazwy policja, to po pierwsze, a po drugie te wszystkie dokumenty winny być oskarżeniem o prowokację i o zbezczeszczenie godności - pokojowo nastawionych manifestantów przez właśnie policję. To nie przypadek, że pierw nachodzi się w całym kraju: przewoźników i chcących wziąźć udział w manifestacji, później na trasie do Warszawy kontroluje się autobusy i ludzi w atobusach, a następnie organizuje się policyjne prowokacje z udziałem tvn i tvpinfo, bo te stacje były wczoraj centrami manipulacji. Jeden z reporterów tvn nawet używał pogardliwie słowa prawicowcy - jak by to miała być hańba, że jest się prawicowcem.

I POmyśleć, że w czasie, gdy Bul bezlitośnie ślinił każdego napotkanego nieszczęśnika, który nawinął mu się na trasie marszu (mającego zmienić dotychczasowy, "zaduszkowy" charakter obchodów Święta Niepodległości) - w tym samym zapewnie czasie gdzieś, być może - nawet niedaleko - młodzi wysportowani, dobrze zbudowani ludzie kwitowali właśnie odbiór wydawanych jednolitych kominiarek, kurtek, teleskopowych pałek oraz - PO jednej kostce brukowej.

W ciekawych czasach przyszło nam żyć, Rodacy!

Pamietajmy ze ktos wydal rozkaz strzelania do narodu,ktos ta prowokacje przygotowal,ktos pozwolil bic nawet dzieci.To ma byc policja ?Tym razem nie bedzie grubej kreski."Dorzniemy watahe" te haslo ci "bandziory" wcielaja w zycie.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DrKE-fhTWcE , prowokacja nagrana z kilku metrów w HD !

Zbliżony wygląd wskazuje na grupę zorganizowaną.
Jeżeli policja to zrobiła, to jesteśmy już w rosji. A w takim razie komorusek może czuć się jak u siebie w domu, to jest - pardon - jak w ruskiej budzie.
Zaś tussek może być zadowolony, bo wreszcie nikt mu nie demonstruje tego czegoś, co od roku 1987 uważa za nienormalność — czyli polskość.
Jak ryba w wodzie musi czuć się Graś bełkocący po rusku. No i kibice ruscy tyż.

ludzie, po co te gry uliczne, niczego to to nie zmieni, tylko uswiadomienie sobie i innym prawdy absolutnej o wladcach tego swiata materialnego moze otworzyc ludzi, zmiany ale tylko pokojowe , w konfrontacji militarnej polska i reszta swiata pod okupacja nie ma zadnych szans, dominacja kapitalu w kwotach bilionow usd nad swiatem bezposrednio i poprzec v kolumne, tzn fundacje,organizacje pozarzadowe, itp..inwigilacja na kazdym kroku,...srodki produkcji , energia,media i kultura,....niewiele krajow na swiecie byc moze jest niezalezna,...nawet nie wiadomo ktore, moze te najbardziej przesladowane medialnie,....
otworzcie szeroko oczy, zamiast zajmowac sie drobiazgami......

Powolajcie specialna grupe i wylapacie tych czrwonych bandziorow fotki macie i niech sie grzeja sady

Ci bandyci jak i dziwki zadające się z okupantem muszą za swoje czyny zapłacić.

Zadymiarz w kominiarce został pojmany przez uczestników Marszu,no chłopcy postanowili ukarać go przykładnie,spuszczając mu solidne manto.Na to on szybko wydobył odznakę policyjną i powiedział,że jeżeli nie przestaniecie bić,to oskarżę was o napaść na policjanta.Teraz widzimy co za swołaczy mamy wśród policjantów.

Rozumiem stan emocji prof.Polaka . sam jestem zdruzgotany . Nie przypuszczałem ,że po 30-tu latach obudzę się znów w Polsce tajnych służb i czerwonej propagandy.Jednak Pan profesor przesadza .Póki co jeszcze nie jesteśmy krajem totalitarnym i policyjnym.Choć na najlepszej drodze....Jest jeszcze szansa na odsunięcie tej klienteli obcych dworów drogą bezkrwawą , drogą kartki wyborczej. Zanim to nastąpi trzeba się jeszcze lepiej zorganizować , kontestować działania sprzedajnej władzy i zmobilizować biernych...Na przekonywanie lemingów (tu adres do red. Ziemkiewicza ) szkoda czasu i energii...

Trzeba też zrobić konferencję prasową na których zostaną pokazane publicznie zdjęcia policyjnych prowokatorów!!!!!!!!!!!!!!
HGW nasyła bandytów nawet na małe dzieci!!

Bydlaki.Podają informacje o rannych policjantach, a ilu jest rannych po naszej stronie ani słowa.To ma być publiczna telewizja ?
Tak wygląda kraj pod rządami tuska i komoruskiego.Jeszcze potrzebne są inne dowody na totalitaryzm ?
Policjanci nie mają wykonywać rozkazów, muszą analizować, czy te rozkazy zgodne są z ich sumieniem.

mam 58-lat nie brac mnie za glupka przezylem 80-lata i na100procent wiedzialem ze bolek to zdrajca i teraz zrobione to samo zdrajca i prowokator tusek pojechal a kolesie na jego polecenie zrobili zadyme to sa szubrawce te gady musza wyginac

zwanego policjantem, który kopał przechodnia. Zacznijmy robić porzadki od sądów. Wypi...ć takich sedziów na bruk. Ta władze i tego agenta co mianował sie prezydentem postawic przed Trybunałem Stanu. Opisac to i przesłac do Strasburga. Posłowie z PiSu powinni powiadomic Unię Europejską o barbarzyństwie władzy w Polsce i policji. Polacy działajmy, bo naprawde bedzie z nami zle. Widzicie,ze morduja Polaków, bija na marszach nawet dzieci, nie mamy już na co czekać. Patrzeć jak telewizje antyposlkie pokazuja jak maszeruje Szczykun?

Dlaczego policja wdarła się pomiędzy uczestników marszu i rozdzieliła marsz , blokując większa część ludzi i nie pozwalając im iść dalej ? Czy za te decyzje odpowiada Minister MSWiA czy może sam pan Donald ? Wiem , że policja jest karna i słucha swoich mocodawców .
Dlaczego policja rzucała w polskich patriotów gazy łzawiące ? To wypisz wymaluj niczym obraz ze stanu wojennego 1981 -1984 . Wtedy rządził Jaruzelski , teraz rządzi Donald . A sytuacja ta sama .

Komorwski czyta z kartki.
Ciekawe,że nie Potrafi wydusić słowa od siebie. Tępak,jak się widzi.

to jest wlasnie POlaks, prowokacja nie jest im obca, Bolek zachecal do palowania demonstrantow, Bul wiedzial co robi;

Przełożoni tych policjantów niech będą pewni zwolnien dyscyplinarnych. Widać, że nadal w Polskiej Policji obowiązują ZOMOWSKIE wzorce.

choc wiem,ze to bylo chyba niemozliwe i opublikowac wywiady z POlicja terroru.POlska Tuska to POsmiewisko narodow.Prezydent POlanalfabeta marionetka ludzi bylej WSI-sowieckich agentur.ONI zdaja sobie sprawe,ze walcza o zycie.Ten kraj przezyl juz w swoje historii jedny Targowice,przezyje i ta Platwrmersko-Lewacka.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl