niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 listopada 2015

Macierewicz: to wstrząsająca wiadomość

Dodano: 28.10.2012 [17:57]
- Mamy wrażenie, jakby zacieśniała się pętla nad wszystkimi osobami mogącymi zrelacjonować, co się naprawdę wydarzyło w Smoleńsku – mówi portalowi Niezależna.pl poseł Antoni Macierewicz, przewodniczący parlamentarnego zespołu badającego przyczyny katastrofy smoleńskiej.

Rzecznik stołecznej policji potwierdził, że chorąży Remigiusz Muś nie żyje.
Śmierć chorążego Remigiusza Musia to naprawdę wstrząsająca informacja. Chciałbym złożyć rodzinie chorążego Musia głębokie kondolencje. Wszyscy, co znali go już wcześniej, a także poznali niedawno, muszą być wstrząśnięci. Zwłaszcza, gdy ginie w niewyjaśnionych okolicznościach istotny, a nawet kluczowy, jak w tym przypadku, świadek tamtych wydarzeń. Trzeba pamiętać, że chorąży Muś był jednym z dwóch świadków, który osobiście słyszał komendę z wieży w Smoleńsku o zejściu do 50 m. To zupełnie kluczowe zeznanie dla wyjaśnienia okoliczności zbrodni smoleńskiej. Dzisiaj tylko porucznik Artur Wosztyl może to jeszcze potwierdzić.

Policja nie chce na razie ujawnić okoliczności śmierci, ale jej rzecznik mówi: nic nie wskazuje na udział osób trzecich.
Prokurator generalny musi objąć osobisty nadzór nad tym śledztwem. Jeżeli już teraz, po wstępnych oględzinach, sugeruje się ostateczne ustalenia, to jest to działanie pod tezę. Zresztą mamy wrażenie, jakby zacieśniała się pętla nad wszystkimi osobami mogącymi zrelacjonować, co się naprawdę wydarzyło w Smoleńsku

Podobne zeznania jak chorąży Muś złożył porucznik Wosztyl. Czy powinien zostać objęty ochroną?
Nieraz ochrona może być równie ryzykowna, ale bez wątpienia powinien zostać objęty programem, jakim otacza się kluczowych świadków. Najważniejsze jest jednak podjęcie działań o umiędzynarodowienie śledztwa, bo nie będzie można wtedy ukrywać dowodów i mataczyć. Dzisiaj musimy mieć bowiem świadomość, że chodzi o zbrodnię. Mamy pełne prawo i obowiązek podejrzewać, że doszło do zbrodni smoleńskiej. I świadkowie, którzy mogą pomóc w jej wyjaśnieniu, muszą być szczególnie chronieni.
Autor: 
Grzegorz Broński
Źródło: 
niezalezna.pl
Macierewicz: to wstrząsająca wiadomość - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek
Macierewicz: to wstrząsająca wiadomość - niezalezna.pl
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

W pewnej stacji ,ktorej obiektywizm jest obcy-wystepujaca tam "zwiedla papuga"oswiadcza ze zaszyte rekawice w zwlokach ,maja pomoc w rozpoznaniu swoich bliskich.Taka nikczemna "papuge" powinno sie ignorowac-to uwaga dla uczestnikow tej "biesiady" i politykow z kazdej opcji ,ktorzy maja w sobie troche tolerancji.Nie mozna "paradowac"z takim " kretynem politycznym"

Nagrania z czarnych skrzynek z 10.IV to calkowicie nieprawdziwe zamipulowane nagrania z 7 .IV
W tym celu bylo rozdzielenie wizyt...

W takich sytuacjach, o których Pan Minister Antoni Macierewicz mówi:"Zacieśnia sie pętla", należy-

- NATYCHMIST PRZYSPIESZYĆ bieg spraw, do maximum. By OCALIĆ niewinnych
a skazać na ZASŁUŻONĄ odpowiedzialność KARNĄ sprawców masowego mordu.

Nad taką rzeczywistością NIE MOŻNA przejść do porządku dziennego. Naród Polski pomoże rozprawić się z przestępcami.

Czemu Antoni nigdy nie wysłuchał śp Mitusia i nie zaprosił go na posiedzenia Zespołu?

Musi się znaleźć komunikat, że za jednego naszego rodaka zginie 10 mocodawców tego seryjnego samobójcy.

Ktoś z was bierze pod uwagę, że za Smoleńskiem stoi - Izrael a za śmiercią Musia - Mosad ?

nowa analiza wskazująca na zamach !!!

a ja mówię że zdjęcia 8 powalonych drzew wbrew prawom fizyki to namacalny dowód na zamach!!! ktoś ma jakieś wątpliwości?

i jeszcze nie tylko moja obserwacja ale także autora tej analizy; nikt na ten temat nic nie mówi!!!
ale muszę Wam to napisać że właśnie dlatego że w takich sprawach jak tych 8 połamanych drzew - milczycie!
to tym samym przykładacie swoje ręce do jawnego mordowania kolejnych świadków smolenskich a to już współudział w zamachu smolenskim !!!

http://www.granagieldzie.pl/viewtopic.php?f=34&p=26136&sid=251f2c396dddd989de9365e4b928492d&sid=796546943f1aa9130b5c4c822cb4ceec#p26136
"W chwili obecnej mamy 8 dużych drzew połamanych przeciwnie lub prostopadle do uderzenia Tu 154m"

saMObójcy

przestała nosić, żeby wreszcie ktoś was ścierwa sprzątnął z naszej polskiej ziemi. Dobrze napisał internauta: to junta POtuskokomorowska morduje. I taka jest prawda. Za to co wy robicie z ludzmi wasze potomki zapłacą najwyższą karę, na tej ziemi to nigdy nie doznają szczęścia, nigdy.

Bronmy sie bo szajka niebezpiecznych bandytow rzadzi Polska. Czy mordercy moga byc w najwyzszych wladzach RP i rzadzic Polakami? Nie. NIe moga. Rzad trzeba oczyscic z tych zbrodniarzy jak najszybciej i to bezwzglednymi metodami, i tak, aby juz nikt nigdy nie wazyl sie dzaialc na szkode RP!

brak słów - kolejny ich krok - współczucia dla Rodziny - ale i tak nic nie zrobimy - oni to wiedza

"Ciemny układ" zrobi wszystko, aby sprowokować Pis do powrotu do tematu "Smoleńska 2010". To bezwzględni ludzie, którzy posuną się do morderstwa każdego, gdy jest to im potrzebne.. Zdjęcia z ciałami ofiar nie przyniosły rezultatu, bo temat ucichł, to posunęli się dalej. Boże okaż swą SPRAWIEDLIWOŚĆ.

Panie Antoni mimo tak nie dobrej wieści, musi pan dalej wyjaśniać mord dokonany na naszych ludziach.Wiemy ,że TO BYŁ ZAMACH,teraz z należ sprawców.Z Podziękowaniem.

chwala Panu za to ze nazwal Pan sprawe po imieniu- Zbrodnia Smolenska.
chyle czolo za ta odwage ktorej niektorym brakuje.

i przywrócić karę śmierci dla zdrajców, jak za czasów wojen i rozbiorów. INACZEJ WYRŻNĄ POLAKÓW JAK STADO BARANÓW JEDEN PO DRUGIM!!!! w świetle komuszego bandyckiego bolszewickiego prawa. Jak dorżną wszystkich, wtedy będzie za późno na organizowanie się i tworzenie czegokolwiek.

Panstwo podziemne juz dawno istnieje od 1989 roku,tylko niestety nie sa to struktury polskiego panstwa.Oficjalna Polska to karykatura panstwa,bardziej przypominajaca zwiazki mafijne,dzialania wewnetrzne a takze na arenie miedzynarodowej do zludzenia przypominaja strukture mafijna.Nasililo sie to i bardziej uwidocznilo po dojsciu "tfuska"do wladzy(widocznie sa juz tak pewni siebie).

ile to już ofiar zginęło w tej tragedii?

http://gorojanin-[...] to ten sam rusek, co zamieścił drastyczne zdjęcia. Sugeruje teraz, że to była maskirowka

[...]
*Pazur:
Usuń z artykułu link do wpisu  ze zdjęciami ofiar Smoleńska.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl