Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

Wpis Tygodnia: Kto zapłaci za Tuska?

Czytelnik posługujący się nickiem „Mój podpis” jest autorem komentarza, który został wyróżniony w konkursie „Wpis Tygodnia” organizowanym przez portal Niezależna.pl.

Autor:

Czytelnik posługujący się nickiem „Mój podpis” jest autorem komentarza, który został wyróżniony w konkursie „Wpis Tygodnia” organizowanym przez portal Niezależna.pl.

Kto zapłaci za Tuska?

Należy dokładnie przeanalizować wypowiedzi Tuska z okresu stanowienia przez PO wadliwej ustawy hazardowej -  i jeżeli okaże się, że Tusk miał świadomość niezgodności tej ustawy z prawem z unijnym i mimo to  postawił na swoim, trzeba rozważyć postawienie go nie tylko przed Trybunałem Stanu. Uważam, że wiele decyzji Tuska i jego rządu podejmowanych jest z pełną świadomością, że narażają one Polskę na kary ze strony Unii i na wypłaty odszkodowań dla ludzi pokrzywdzonych przez złe prawo, stanowione na przekór rozsądnym uwagom opozycji. Dlaczego mamy płacić za to, że Tusk chciał się pokazać jako surowy szeryf, który nie tylko księżom się nie kłania, ale także ma w nosie unijne przepisy?

Kara za wadliwą ustawę hazardową powinna zostać pokryta z partyjnych pieniędzy PO, która przegłosowała złe prawo, nie licząc się z konsekwencjami.


Mój podpis 19/07/2012

Autor:

Źródło:

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane