niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 listopada 2015

Gangster obciąża Niesiołowskiego

Dodano: 16.05.2012 [10:18]
Zeznania jednego ze skruszonych gangsterów, Marcina D., pogrążają polityka PO Stefana Niesiołowskiego. Wynika z nich, że poseł miał pomagać łódzkiemu biznesmenowi w przekształceniu działki pod apartamentowiec.

"Gazeta Polska Codziennie" dotarła do zeznań Marcina D. złożonych w czerwcu 2009 r. przed prokuratorem z Prokuratury Rejonowej w Pabianicach oraz funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego Komedy Głównej Policji. Sprawa dotyczy działalności jednej z największych zorganizowanych grup przestępczych w Polsce. Zeznania obciążają kilku łódzkich biznesmenów oraz m.in. Stefana Niesiołowskiego.

Świadectwa Marcina D. w wielu procesach okazały się wiarygodne, o czym świadczą skazujące wyroki.

Sprawa, w którą miał być zamieszany Niesiołowski, dotyczy jego rzekomych związków z łódzkim biznesmenem Dariuszem D. i pomocy polityka w przekształceniu działki pod apartamentowiec.

Akcja się nie powiodła, gdyż chwilę wcześniej doszło do ponownego zatrzymania biznesmena, ale w związku z inną sprawą.

Znamienne, że gdy podczas rozprawy obrońca zaczął dopytywać o wątki dotyczące Stefana Niesiołowskiego, jeden z oskarżonych, Grzegorz B., zażądał przerwania posiedzenia sądu, uskarżając się na… gwałtowny ból pleców. 

Sprawa, w której pojawia się nazwisko posła Platformy, łączy się też ze śledztwem, w którym Maciej W. ps. Waluś, znany łódzki gangster, obciążył Mirosława Drzewieckiego w związku z handlem narkotykami. Sprawę umorzono ze względu na przedawnienie. Pytany przez „Codzienną” Stefan Niesiołowski stwierdził, że nie zna Dariusza D. i odłożył słuchawkę.

Więcej w środowej "Gazecie Polskiej Codziennie"Autor: 
Katarzyna Pawlak
Źródło: 
Gazeta Polska Codziennie
Gangster obciąża Niesiołowskiego - niezalezna.pl
foto: Michał Kołyga/Gazeta Polska
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

W NASZEJ OJCZYZNIE

Nie mieszaj na naszym forum. Twoje frustracje, to twoja sprawa.

no proszę wciąż dowiadujemy się nowych rzeczy o p.Niesiołowskim aż się boję co będzie dalej...wszak może okazać się gwałcicielem lub mordercom

ale pospolitym śmierdzącym tchórzem.Dziwię się jak żurnaliści podkreślają ,,jego piękną kartę opozycyjną'',tylko nie wiem na czym jej piękno się opiera.Donoszenie na własnych kolegów i narzeczoną,zrabowanie utargu ekspedientce to czyny chwalebne?

...jeśli gangster obciąża posła RP, Niesiołowskiego, to co mamy o tym pośle powiedzieć??? Ten Niesiołowski ma więcej na sumieniu, niż tenże gangster. Inaczej nie można tego ocenić.

podskakiwał do Pani Ewy? Nie wyszłaby sprawa na światło dzienne, że współpracował ten cham i kapuś, z gangsterami z mafii pruszkowskiej.
Pokorne ciele dwie krowy wyssie. A tak nagrabił sobie liści kupe...
Mam nadzieję, że na tym się nie skończy i tym gangsterem wreszcie zajmie się ABW.
No i mamy czarno na białym kto nami rządzi. Mafia pruszkowska i gangsterzy w białych kołnierzykach. Nie myślałem, że tak haniebnych czasów doczekam w Polsce. Nawet przez myśl by mi to nie przeszło, że mafia jak na Sycylii zarządza Polską.
Jestem ciekawy co wreszcie wyjdzie jak wezmą pod lupę thuska i komoruska. Co się też okaże? Bo, że czyści nie są, to więcej jak pewne. Widać po ich zachowaniu kiedy chronią gangsterów. Muszą mieć z nimi też układy i układziki.

że damski bokser,zdrajca i współpracownik ubecji to jeszcze koleś Walusia.Oj stefanie myszkinie-nadrapałeś sobie!

W dzisiejszym wystąpieniu telewizyjnym , Donaldinio OFICJALNIE odciął się ,
od knajackiej moralności , pozwalającej solidaryzować się członkom PO z
poczynaniami Niesioła !
Poczynania te usprawiedliwiła , nawet tak prominentna osoba w PO
Jak Pani Spychacz / to ta która sama , ofiarnie , na metr głęboko !
Przekopała ziemię wokół Smoleńska / .
Człowiek o takim pionie moralnym oczywiście nie może tkwić nadal w towarzystwie ludzi pochwalających dewianta moralnego !
Jutro prawdopodobnie należy spodziewać się oficjalnego komunikatu rządowego w tej sprawie !
Brawo Donek ! Nareszcie........po pięciu latach latach maskowania się ujawniłeś swój prawy charakter !

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl