niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
04/03/2015
Grzegorz Broński
1 % SWS)

Gangster obciąża Niesiołowskiego

Dodano: 16.05.2012 [10:18]
Zeznania jednego ze skruszonych gangsterów, Marcina D., pogrążają polityka PO Stefana Niesiołowskiego. Wynika z nich, że poseł miał pomagać łódzkiemu biznesmenowi w przekształceniu działki pod apartamentowiec.

"Gazeta Polska Codziennie" dotarła do zeznań Marcina D. złożonych w czerwcu 2009 r. przed prokuratorem z Prokuratury Rejonowej w Pabianicach oraz funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego Komedy Głównej Policji. Sprawa dotyczy działalności jednej z największych zorganizowanych grup przestępczych w Polsce. Zeznania obciążają kilku łódzkich biznesmenów oraz m.in. Stefana Niesiołowskiego.

Świadectwa Marcina D. w wielu procesach okazały się wiarygodne, o czym świadczą skazujące wyroki.

Sprawa, w którą miał być zamieszany Niesiołowski, dotyczy jego rzekomych związków z łódzkim biznesmenem Dariuszem D. i pomocy polityka w przekształceniu działki pod apartamentowiec.

Akcja się nie powiodła, gdyż chwilę wcześniej doszło do ponownego zatrzymania biznesmena, ale w związku z inną sprawą.

Znamienne, że gdy podczas rozprawy obrońca zaczął dopytywać o wątki dotyczące Stefana Niesiołowskiego, jeden z oskarżonych, Grzegorz B., zażądał przerwania posiedzenia sądu, uskarżając się na… gwałtowny ból pleców. 

Sprawa, w której pojawia się nazwisko posła Platformy, łączy się też ze śledztwem, w którym Maciej W. ps. Waluś, znany łódzki gangster, obciążył Mirosława Drzewieckiego w związku z handlem narkotykami. Sprawę umorzono ze względu na przedawnienie. Pytany przez „Codzienną” Stefan Niesiołowski stwierdził, że nie zna Dariusza D. i odłożył słuchawkę.

Więcej w środowej "Gazecie Polskiej Codziennie"Autor: 
Katarzyna Pawlak
Źródło: 
Gazeta Polska Codziennie
Gangster obciąża Niesiołowskiego - niezalezna.pl
foto: Michał Kołyga/Gazeta Polska
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

jedyny ratunek to uśpić pasożyta

Niestety część społeczeństwa wybrała BARABASZÓW !!!!

W NASZEJ OJCZYZNIE

zaprzyjaźnionych polityków, bo go bronili, bo jak nie będą go bronić to zacznie sypać wszystkich.
A on to już umie: http://www.rodaknet.com/rr_lustracja_niesiolowski1.htm

"Waluś, znany łódzki gangster, obciążył Mirosława Drzewieckiego w związku z handlem narkotykami. Sprawę umorzono ze względu na przedawnienie." Przedawnienie! Ale nasze niskie emerytury, rozwalenie panstwa, jego obronności, przemysłu, "znikniecie" majątku narodowego, zapaść służby zdrowia, zrujnowane szkolnictwo, a wiec wszystko to, co zostało spowodowane takimi postępkami rządzących NIE ULEGŁY PRZEDAWNIENIU.

To dopiero teraz Stefan się rozsierdzi...
Normalnie obudziliście wulkan :P

W dalszym ciągu jesteśmy a Pipidówku, gdzie "szczycimy się" posługiwaniem obcymi językami.
W gazetach na pierwszych stronach wiadomości z Londynu, Moskwy, Nowego Jorku itd., w radiu podobnie.
Niedawno wróciłem z RFN, gdzie trudno znależć na pierwszych stronach wiadomości ze świata, przeważają krajowe.

Portal nie potrafi, nie chce, nie umie (niepotrzebne skreślić) zamienić słów angielskich na polskie.

W reklamie o firmie T-mobile (niemiecka) mówi się ( ti mobajl).
Niemcy mówią na pastę COLGATE ( kolgate) bo maja swój język.

Tylko u nas prowincja i udaje się wielki świat

Polska moze sie rozwijac dopiero PO wyczyszczeniu tego szamba!!!!!!!!!!!!!

Nie mieszaj na naszym forum. Twoje frustracje, to twoja sprawa.

no proszę wciąż dowiadujemy się nowych rzeczy o p.Niesiołowskim aż się boję co będzie dalej...wszak może okazać się gwałcicielem lub mordercom

ale pospolitym śmierdzącym tchórzem.Dziwię się jak żurnaliści podkreślają ,,jego piękną kartę opozycyjną'',tylko nie wiem na czym jej piękno się opiera.Donoszenie na własnych kolegów i narzeczoną,zrabowanie utargu ekspedientce to czyny chwalebne?

niesiolowski to zwykle chamidlo i tyle,ale czego mozna spodziewac sie po czlonku prostackiego ugrupowania.przecierz cala platforma to chamskie nasienie.

Na stronie salon-24 blog: Joanna Mieszko- Wiórkiewicz
ostatni wpis/artykuł,,Mielenie Zezorrem cz.I-IX/
film o wspaniałych polskich kibicach.!!!

...jeśli gangster obciąża posła RP, Niesiołowskiego, to co mamy o tym pośle powiedzieć??? Ten Niesiołowski ma więcej na sumieniu, niż tenże gangster. Inaczej nie można tego ocenić.

PO stoi murem za swoimi? Odpowiedź bardzo prosta, oni wszyscy są w coś umoczeni, jeśli pozwoli się ukarać jednego, poleci lawina, zacznie sypać i wszystko wylezie na wierzch, no chyba, że ze skrupułów, wcześniej popełni samobójstwo w celi, ale to już inny gatunek spraw. W każdym razie, a wiem to z doświadczeń własnych, państwa jako takiego nie ma. Organa państwa, które mają stać na straży sprawiedliwości i praworządności, nie istnieją.Prokuratura równie dobrze może oskarżyć niewinnego, jak i wybielić winnego. Sąd może wydać każdy wyrok, to tylko kwestia ceny, ewentualnie tego, kto jest, po której stronie. Nie ma nikogo, do kogo można byłoby się zwrócić o sprawiedliwości. Ktoś, kto nie miał do czynienia z takimi sprawami, nie jest nawet w stanie wyobrazić sobie, co się dzieje, ktoś kto miał, może potwierdzi, to ZGROZA. Nie wiem kiedy i czy wogóle kiedykolwiek, da się naprawić ten burdel!

pierwsza ofiara ACTA!!! Jakub Król jeden z organizatorów protestów przeciw podpisaniu ACTA stanie przed sądem w czwartek... jest oskarzony o organizacje nelegalnej manifestacji w Polsce /identycznie jak Rasiji/. Jest to przypadek JEDYNY w Polsce i EUROPIE. Dlaczego nielegalnej? "Nie może byc tak,że obywatele sa szykanowani za wspólne wyrażanie własnych poglądów - wyjasnia Kuba w swoim odwołaniu. "Gnoje komentarz z nowegoekranu.pl w rządzie nas rozkradaja na MILIARDY, a człowieka, który OBYWATELSKO stanął w obronie praw społeczeństwa włóczą po sądach", "Internauci ruszaja do akcji w obronie Kuby".

Czemu dopiero TERAZ ta sprawa wyszła na jaw? Przecież to woda na młyn "GW-u",która może za chwilę wrzeszczeć,że szuka się haków na biednego profesorka od robaczków,że to takie "typowe standardy pisowskich pseudo-dziennikarzy".Nie przypominam sobie,by wcześniej były jakieś artykuły w tej sprawie w "Gazecie Polskiej".Chyba,że coś umknęło mojej uwadze.

Na każdego można znaleźć jakieś haki.

podskakiwał do Pani Ewy? Nie wyszłaby sprawa na światło dzienne, że współpracował ten cham i kapuś, z gangsterami z mafii pruszkowskiej.
Pokorne ciele dwie krowy wyssie. A tak nagrabił sobie liści kupe...
Mam nadzieję, że na tym się nie skończy i tym gangsterem wreszcie zajmie się ABW.
No i mamy czarno na białym kto nami rządzi. Mafia pruszkowska i gangsterzy w białych kołnierzykach. Nie myślałem, że tak haniebnych czasów doczekam w Polsce. Nawet przez myśl by mi to nie przeszło, że mafia jak na Sycylii zarządza Polską.
Jestem ciekawy co wreszcie wyjdzie jak wezmą pod lupę thuska i komoruska. Co się też okaże? Bo, że czyści nie są, to więcej jak pewne. Widać po ich zachowaniu kiedy chronią gangsterów. Muszą mieć z nimi też układy i układziki.

Pan Niesioł ma 68 lat. Proszę dać dobry przykład do ustawy, którą Pana głosami uchwalono i przejść na emeryturę.

Wszyscy tam kręcą lody, a on nie może...?

Ustawe emerytalna mozna zmienic- natomiast porozumienie " ACTA " po terminie zawitym , wypowiedziec/ zerwac/ nie jest takie proste,jakby sie moglo wydawac/ KONCESJE/ w tym sek

że damski bokser,zdrajca i współpracownik ubecji to jeszcze koleś Walusia.Oj stefanie myszkinie-nadrapałeś sobie!

W dzisiejszym wystąpieniu telewizyjnym , Donaldinio OFICJALNIE odciął się ,
od knajackiej moralności , pozwalającej solidaryzować się członkom PO z
poczynaniami Niesioła !
Poczynania te usprawiedliwiła , nawet tak prominentna osoba w PO
Jak Pani Spychacz / to ta która sama , ofiarnie , na metr głęboko !
Przekopała ziemię wokół Smoleńska / .
Człowiek o takim pionie moralnym oczywiście nie może tkwić nadal w towarzystwie ludzi pochwalających dewianta moralnego !
Jutro prawdopodobnie należy spodziewać się oficjalnego komunikatu rządowego w tej sprawie !
Brawo Donek ! Nareszcie........po pięciu latach latach maskowania się ujawniłeś swój prawy charakter !

Smród za nim idzie już od paru lat...

pradziadzio Żelichowski z cwanej i obrotowej partyjki jaka stanowi PSL zawsze weźmie koalicyjnych dobroczyńców w obronę,juz nie mówiąc o obowiązkowym poparciu w głosowaniu. Przecież Żelichowski swoim wiekiem wspiera założenia reformy emerytalnej o pracy ,,aż śmierć nie rozłączy''..

temat trafil juz na glowna na wp.pl;]

Przecież tylko po to "obalali" komune by wreszcie to co było państwowe
stało sie prywatne!A kto najszybciej "nakręcił lodów" to widac było zaraz po 89r!Każda miernota byle była wierna wiadomym "ideałom",lub miała odpowiednie "korzenie rodzinne" nagle stała sie właścicielem części majatku narodowego lub dostawała odpowiednie zlecenia!
Hasłem IIIRP było przecież "pierwszy milion trzeba ukraść" i "róbta co chceta".....i mamy co mamy; DNO w każdej dziedzinie życia,tylko majątek narodowy gdzieś "wyparował"?
Przecież nie mamy państwa PRAWA tylko "dziki kraj"jak oznajmił znany golfista z PO!/i miał racje!/

A wy?

to są dopiero jaja ten facet ma powiązania z gangsterami, dlatego jest bezkarny!
czas najwyższy żeby się tej mendzie prokurator do tyłka dobrał tym bardziej, że jest człowiekiem tuska i rezydenta pałacowego.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl