Muszą się naprawdę bać kandydata Zjednoczonej Prawicy, skoro tak się zachowują. WIDEO

/ twitter.com/printscreen

  

Kobieta wbiega do autobusu, krzyczy "Patryk Jaki to kłamca, a jego wybory są robaczywe", po czym wyskakuje na zewnątrz. "Skoro KOD jest tak zdeterminowany, to naprawdę muszą się bać" - komentują internauci. Filmik jest szeroko komentowany w sieci.

Krótki materiał wideo został nagrany w Warszawie. Widać na nim kobietę, która zachowuje się w dość dziwny sposób.

Kobieta po chwili straciła jednak rezon.

Jak komentują ten materiał internauci?

Kilka dni temu Patryk Jaki podkreślił, że walka o fotel prezydenta Warszawy będzie "wyjątkowo trudna".

Niektórzy wręcz mówili, że to będzie "Mission Impossible", ale jestem silnie przekonany, że walka o zasady, o wartości, o uczciwą Warszawę, jest warta tego, żeby podjąć tak trudne zadanie i żeby pokazać, że to, co wszyscy nazywali misją niemożliwą, jest do zrobienia, że trzeba zacząć walczyć o uczciwą stolicę

- podkreślił kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy.

Pytany o ocenę dotychczasowych spotkań z mieszkańcami warszawskich osiedli, w ramach prowadzonej od poniedziałku akcji #100imyPodBlokiem, Jaki stwierdził, że spotkania te "idą nadzwyczaj dobrze" i sam jest tym zaskoczony.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP, twitter.com

Tagi

Wczytuję komentarze...

Wielka inwestycja drogowa coraz bliżej

Aleja Wojska Polskiego w Szczecinie / By Szczecinolog - Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=39945686

  

Przedstawiciele miasta Szczecin oraz konsorcjum firm Roverpol i Rover Alcisa podpisali dziś umowę na przebudowę węzła Łękno. Inwestycja warta blisko 129 mln zł i dofinansowana środkami unijnymi ma być ukończona w 2020 r.

Węzeł Łękno to jedna z największych i ważniejszych inwestycji drogowych w obecnej perspektywie unijnej - wynika z informacji służb prasowych szczecińskiego magistratu. Przedsięwzięcie to kolejny etap powstającej obwodnicy śródmiejskiej, która ma połączyć północne i południowe dzielnice Szczecina, omijając jego centrum.

Inwestycja obejmuje budowę kolejnego fragmentu od ul. Arkońskiej i Niemierzyńskiej do Alei Wojska Polskiego, przebudowę linii kolejowej biegnącej wzdłuż nowej jezdni oraz budowę dwupoziomowego skrzyżowania przy Al. Wojska Polskiego. Węzeł będzie także centrum przesiadkowym dla Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej.

Wykonawca na ukończenie inwestycji ma 24 miesiące od momentu podpisania umowy. Całkowity koszt prac to prawie 129 mln zł.

Inwestycja otrzymała dofinansowanie w ramach tzw. Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, które mają służyć wdrażaniu funduszy unijnych wpływających na zrównoważony rozwój miast i ich obszarów funkcjonalnych. Wysokość unijnego dofinansowania to 73 mln zł.

Na Pomorzu Zachodnim Zintegrowane Inwestycje Terytorialne obejmują Szczeciński Obszar Metropolitalny oraz Koszalińsko-Kołobrzesko-Białogardzki Obszar Funkcjonalny.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl