Muszą się naprawdę bać kandydata Zjednoczonej Prawicy, skoro tak się zachowują. WIDEO

/ twitter.com/printscreen

  

Kobieta wbiega do autobusu, krzyczy "Patryk Jaki to kłamca, a jego wybory są robaczywe", po czym wyskakuje na zewnątrz. "Skoro KOD jest tak zdeterminowany, to naprawdę muszą się bać" - komentują internauci. Filmik jest szeroko komentowany w sieci.

Krótki materiał wideo został nagrany w Warszawie. Widać na nim kobietę, która zachowuje się w dość dziwny sposób.

Kobieta po chwili straciła jednak rezon.

Jak komentują ten materiał internauci?

Kilka dni temu Patryk Jaki podkreślił, że walka o fotel prezydenta Warszawy będzie "wyjątkowo trudna".

Niektórzy wręcz mówili, że to będzie "Mission Impossible", ale jestem silnie przekonany, że walka o zasady, o wartości, o uczciwą Warszawę, jest warta tego, żeby podjąć tak trudne zadanie i żeby pokazać, że to, co wszyscy nazywali misją niemożliwą, jest do zrobienia, że trzeba zacząć walczyć o uczciwą stolicę

- podkreślił kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy.

Pytany o ocenę dotychczasowych spotkań z mieszkańcami warszawskich osiedli, w ramach prowadzonej od poniedziałku akcji #100imyPodBlokiem, Jaki stwierdził, że spotkania te "idą nadzwyczaj dobrze" i sam jest tym zaskoczony.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP, twitter.com

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Akcja "Ratusz Rafała" zbiera żniwo. Kolejna osoba o niejasnych powiązaniach w otoczeniu Trzaskowskiego

/ twitter.com/screenshot

  

Samorządowcy Prawa i Sprawiedliwości prezentują sylwetki „podejrzanych” osób w otoczeniu Rafała Trzaskowskiego, w ramach akcji "Ratusz Rafała". Dotychczas ujawnili dwie osoby, które w atmosferze skandalu były pozbawione swoich funkcji, a dziś znajdują się w bezpośrednim zapleczu Rafała Trzaskowskiego. Są to Jarosław Jóźwiak - który wyleciał z hukiem z ratusza i Lech Barycki -pozbawiony w atmosferze skandalu funkcji w gabinecie politycznym Ewy Kopacz. Dziś zaprezentowano kolejną osobę z otoczenia Trzaskowskiego, która ma wątpliwą przeszłość w relacjach z warszawskim ratuszem.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ale się tłumaczy! Akcja „Ratusz Rafała” wywołała lawinę

Kolejnym człowiekiem (o niejasnych powiązaniach) z otoczenia kandydata Koalicji Obywatelskiej, jest zdaniem radnych PiS, Robert Faliszewski. 

Pełnił on funkcję radnego i w tym samym czasie był członkiem zarządu w klubie sportowym, karmionym miejskimi dotacjami i korzystającym z miejskiej infrastruktury.

Nawet "Gazeta Wyborcza" pisała o relacjach Faliszewskiego z warszawskim ratuszem:

Radni nie mogą prowadzić działalności na miejskim majątku, a taka sytuacja miała miejsce - orzekł sąd administracyjny. Chodzi o radnego z Ursusa, który zasiadał w zarządzie klubu sportowego, dotowanego przez dzielnicę. Spółka radnego dostawała zlecenia od klubu. Mimo to, pewnie dotrwa on do końca kadencji.

- alarmowała gazeta z Czerskiej.

CZYTAJ WIĘCEJ: Samorządowcy prześwietlą otoczenie Trzaskowskiego. Na liście jest już radny, który wyleciał z gabinetu politycznego Ewy Kopacz

Jak widać podejrzane powiązania wspierających Trzaskowskiego działaczy totalnej opozycji nie robią na nim wrażenia. Gratulujemy dobrego samopoczucia, tylko co na to wyborcy..?

 

Źródło: niezalezna.pl, pap, twitter.com

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl