Sensacja prosto z mundialu - Putin naśladował Komorowskiego. Te zdjęcia są dowodem

/ @pikus_pl

  

Gdy rozpoczęła się dekoracja piłkarzy Francji i Chorwacji na stadionie w Moskwie, nagle dostrzegliśmy znajomy obrazek. Tym razem jednak w głównej roli był Władimir Putin, a nie Bronisław Komorowski.

Kiedyś - na szczęście można pisać w czasie przeszłym - prezydentem Polski był Bronisław Komorowski. Znany z "dyplomatycznego wyczucia". On dobitnie pokazywał gościom, kto jest gospodarzem.

Na własnej skórze przekonali się o tym kanclerz Niemiec i ówczesny prezydent Francji.

Dzisiaj inny prezydent Francji był obecny w Rosji i oglądał w towarzystwie Władimira Putina finałowy mecz piłkarskich mistrzostw świata.

Po ostatnim gwizdku była dekoracja. I nagle w relacji zobaczyliśmy taką scenę.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, twitter

Tagi

Wczytuję komentarze...

Kielce czekają na ostatnie protokoły

Kielce / By Ferdziu [CC BY-SA 3.0 pl (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/pl/deed.en)], from Wikimedia Commons

  

Do tej pory na 14 powiatów dotarły do nas protokoły z ośmiu; spodziewamy się, że do godz. 13 dostaniemy pozostałe protokoły – przekazała dziś wiceprzewodnicząca Wojewódzkiej Komisji Wyborczej (WKW) w Kielcach Edyta Bucka.

Jak dodała Bucka, możliwe, że dane ze wszystkich obwodów w wyborach do sejmiku województwa świętokrzyskiego będą upublicznione około godz. 14.

W poniedziałek wieczorem dotychczasowy marszałek Adam Jarubas (PSL) opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym napisał, że "tym razem wyborcy zdecydowali się powierzyć odpowiedzialność za region innej formacji ( gratuluję!)".

- Wierzę w to, że będziemy mogli dalej z mieszkańcami działać dla naszego regionu – dodał Jarubas.

Według przedstawionego w poniedziałek sondażu Ipsos tzw. late poll: w wyborach do sejmików wojewódzkich w skali kraju PiS uzyskało 33 proc.; Koalicja Obywatelska 26,7 proc.; PSL - 13,6 proc.; SLD-Lewica Razem 6,6 proc.; Kukiz'15 - 5,9 proc.; a Bezpartyjni Samorządowcy - 5,8 proc.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl