Szok! Policja chciała, by TVN udostępnił nagranie z piratem drogowym. Telewizja zażądała pieniędzy!

/ expresselblag

  

Małopolska policja ujawniła, że poprosiła jedną ze stacji telewizyjnych o udostępnienie oryginału materiału, pokazującego wybryki pirata drogowego bez zamazanych numerów rejestracyjnych. Film został nagrany kamerką samochodową przez jednego z widzów. Ale po oficjalnym zwróceniu się do telewizji funkcjonariuszy zamurowało. Stacja zażądała bowiem za to... 470 złotych. Jak ustalił portal Niezalezna.pl - chodzi o telewizję TVN.

Małopolska policja poinformowała dziś:

Prosimy kierowców o przesłanie nagrań naruszeń drogowych z kamerek samochodowych nie tylko do mediów, lecz także na naszą skrzynkę STOP AGRESJI DROGOWEJ. Dla jednej ze stacji TV skomentowaliśmy takie nagranie i poprosiliśmy o przesłanie oryginału video bez zamazanych nr. rej.

Jaka była odpowiedź? Funkcjonariusze opublikowali pismo:

Co to za stacja, która za udostępnienie materiału od widza - pozwalającego zidentyfikować pirata drogowego - żąda pieniędzy? Jak ustalił portal Niezalezna.pl - chodzi o telewizję TVN.

Chyba nie będziemy tego komentować...

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

To one zarabiają najwięcej w świecie muzyki. Lista Forbes'a z nową liderką - FOTO

zdjęcie ilustracyjne / pixabay.com/pasja1000

  

Która z piosenkarek wypracowała sobie najwięcej w mijającym roku? Okazuje się, że dzięki swojej długiej trasie koncertowej na szczycie listy Forbes'a znalazła się Katy Perry. Zagrała aż 80 koncertów w okresie od czerwca 2017, do czerwca 2018 r. Tuż na nią uplasowała się młodziutka Taylor Swift, oraz "Queen B", czyli Beyonce.

Dwutygodnik Forbes jak co roku zaprezentował zestawienie kobiet muzyki, które zarobiły najwięcej. Ranking wskazuje, jakie kwoty wpadły na konta piosenkarek w okresie od czerwca 2017, do czerwca 2018 r. 

Nową liderką listy została autorka piosenek takich ja "Roar", czy "Dark Horse" - Katy Perry, która zarobiła 83 mln. dolarów. Tuż za nią na podium znalazła się młoda wokalistka Taylor Swift, na której konto wpadło niewiele mniej, bo 80 mln. dolarów. W pierwszej trójce nie mogło zabraknąć Beyonce - wokalistka zarobiła 60 mln. dolarów.

Oto ranking 10 najlepiej zarabiających kobiet w muzyce:

1. Katy Perry (83 miliony)

2. Taylor Swift (80 milionów)

3. Beyonce (60 milionów)

4. Pink (52 miliony)

5. Lady Gaga (50 milionów)

6. Jennifer Lopez (47 milionów)

7. Rihanna (37.5 miliona)

8. Helene Fischer (32 miliony)

9. Celine Dion (31 milionów)

10. Britney Spears (30 milionów).

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Forbes, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl