Bezmyślna zemsta byłych szefów stadnin

Odwołani przez ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela byli szefowie stadnin Marek Trela i Jerzy Białobok nie odpuszczają. Tym razem starają się robić zamieszanie i protestować przeciwko przeniesieniu aukcji „Pride of Poland” z Janowa Podlaskiego do Warszawy. W swoją wojenkę włączyli polityków Platformy Obywatelskiej.

„Zapomnieli” jednak, że ta prestiżowa impreza związana z pokazem i licytacją koni arabskich ma być jednym z elementów narodowych obchodów z okazji 100-lecia Niepodległości. Ma to zdecydowanie podnieść jej prestiż. Obecni podczas „Pride of Poland” mają być bowiem wszyscy najważniejsi urzędnicy w państwie, od prezydenta przez premiera, a na ministrach i szefach istotnych państwowych urzędów kończąc. Po raz pierwszy ranga tej końskiej imprezy będzie tak wysoka! W Warszawie spodziewana jest czołówka najbardziej wpływowych właścicieli światowych stadnin. Niech Trela z Białobokiem przestaną wreszcie na każdym kroku, w tak bezmyślny i szkodliwy sposób, mścić się za odwołanie ich ze stanowisk.

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Drużyna Władimira Władimirowicza

Rozpoczęcie budowy przekopu Mierzei Wiślanej jest bardzo dobrą wiadomością. Każda inwestycja, która w jakimkolwiek stopniu uniezależnia nas od Rosji, taka jest. Droga morska z Zalewu Wiślanego przez polskie terytorium stwarza nowe, kolosalne możliwości Elblągowi i jego portowi morskiemu.

Do tej pory żegluga między Zalewem Wiślanym a Morzem Bałtyckim była uzależniana od dobrej woli zarządzających granicą tych akwenów Rosjan. A jak wiadomo, coś takiego jak dobra wola Rosjan nie istnieje. Z ich strony jest to tylko polityczna forma nacisku. I każdy, kto tego nie rozumie lub nie chce rozumieć, chcąc nie chcąc, gra z Władimirem Władimirowiczem w jednej drużynie. Piszę to głównie do usiłujących zablokować przekop radnych sejmiku pomorskiego z PO. Oczywiście wyrażając swoją negatywną opinię w tej sprawie, zasłaniają się ekologią i innymi głupotami tego typu. Ale prawda jest taka, że nienawiść do rządu Zjednoczonej Prawicy zaślepiła ich do tego stopnia, iż zachowują się jak pajacyki połączone sznurkami ze zwinnymi palcami prezydenta Rosji.

 

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl