STAŃ W OBRONIE POLSKI! Rozszerzamy naszą akcję – każdy powinien poznać prawdę

/ fot. Krzysztof Sitkowski/ Gazeta Polska

  

Trwa nasza akcja – STAŃ W OBRONIE POLSKI! Apelowaliśmy dziś, aby rozsyłać do mediów na zachodzie Europy i w Izraelu, film Stefana Tompsona, który został ocenzurowany w części europejskich państw. Postanowiliśmy akcję rozszerzyć – do filmu Tompsona dołączajmy również anglojęzyczne wystąpienie premiera Mateusza Morawieckiego oraz link do serwisu German Death Camps, który uruchomiło Polskie Radio. Powinni dowiedzieć się o tym nie tylko dziennikarze, więc informacje wysyłajmy również do polityków i organizacji na całym świecie. 

- My nie mamy żadnej przyszłości, jeżeli będziemy narodem oskarżanym o Holokaust - oświadczył na antenie Polskiego Radia prezes PiS Jarosław Kaczyński.

I podkreślił, że trzeba sobie zdawać sprawę, iż jedyną "podstawą i zapleczem tej obrony" jest nasz naród, polskie społeczeństwo, a dokładnie - jak mówił - "ta jego część, która ma poczucie patriotyczne i ma też dobre rozeznanie polskich interesów".


Stefan Tompson nagrał kilkuminutowy film w języku angielskim, jak naprawdę wyglądała historia II wojny światowej, w szczególności Holocaustu, niemieckich obozów zagłady oraz ratowania ludności żydowskiej przez Polaków.

Ten film został ocenzurowany w części Europy Zachodniej i Izraelu. Dlatego chcielibyśmy, aby trafił do jak największej ilości odbiorców. Prosimy o wysyłanie go do redakcji zachodnich i izraelskich mediów, a także do posłów Parlamentu Europejskiego, zagranicznych instytucji zajmujących się historią i kulturą Żydów, ministrów poszczególnych rządów, kongresmenów, Kościołów oraz organizacji społecznych.

Wystarczy skopiować link i wysłać w mailu!

TUTAJ LISTA ADRESÓW DZIENNIKARZY

TUTAJ LISTA ADRESÓW EUROPOSŁÓW

TUTAJ LISTA ADRESÓW INSTYTUCJI ZAJMUJĄCYCH SIĘ HISTORIĄ I KULTURĄ ŻYDÓW

POLSKIE RADIO RÓWNIEŻ WALCZY Z KŁAMSTWAMI HISTORYCZNYMI. 

Przypominamy, że na portalu Polskiego Radia prowadzona jest akcja German Death Camps. Rozsyłajmy także link do serwisu uruchomionego prze publiczną rozgłośnię: TUTAJ LINK

W mailach dołączajmy też link do anglojęzycznej wersji bardzo ważnego wystąpienia premiera Mateusza Morawieckiego:

 
Do maili dołączajmy również analizę prawną art. 55a znowelizowanej ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Jej anglojęzyczną wersję przygotowali prawnicy z Instytutu Ordo Iuris. LINK DO TEKSTU TUTAJ

Pamiętajmy jednak, by walcząc o dobre imię i szacunek dla polskiej historii, nie używać prowokacyjnych, ani drażliwych treści. Niech świat pozna prawdę o niemieckich obozach zagłady.

- Naszą bronią jest prawda, prawda o polskiej historii, o napaści Niemiec na Polskę, stworzeniu przez nich tutaj obozów zagłady i mordowaniu w nich Polaków i Żydów. Wykorzystujmy do tego najnowsze narzędzia. Przy pomocy Internetu możemy dotrzeć do niemal każdego mieszkańca Izraela, Ameryki Północnej i Europy. Naprawdę niemal wszędzie

- pisze w tekście tłumaczącym istotę i znaczenia naszej akcji redaktor naczelny "Gazety Polskiej", Tomasz Sakiewicz.

CZYTAJ WIĘCEJ: Tomasz Sakiewicz tłumaczy znaczenie akcji "Stań w obronie Polski!"

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Na mocne wystąpienie Trumpa odpowiedział Emmanuel Macron. Jak? Potępił... nacjonalizm

/ Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska

  

Niezwykle wyraziste, zaczepne i dosadne przemówienie Donalda Trumpa na forum ONZ zaskoczyło nawet jego najzacieklejszych wrogów. I to tak bardzo, że nie wiedzieli, jak na nie odpowiedzieć. Spróbował prezydent Francji Emmanuel Macron. Ale choć bardzo się starał zgrywać "twardziela", nie udało mu się wyjść poza politycznie poprawne banały...

Jako główny problem świata Macron uznał... nacjonalizm. Stwierdził, że zawsze prowadzi on do porażki. Zaznaczmy tu, że europejska lewica za "nacjonalizm" uznaje wszelkie przejawy patriotyzmu i polityki suwerennościowej... Natomiast właściwy nacjonalizm określany jest jako "faszyzm' lub "nazizm".

Macron ostrzegł też, że unilateralizm i podziały w Radzie Bezpieczeństwa ONZ mogą doprowadzić do tego, że ONZ będzie "symbolem bezsilności", i światowi przywódcy muszą temu zapobiec.

Prezydent Francji wezwał do budowania "nowego ładu światowego z ludzką twarzą". Powiedział, że podczas szczytu G7 w 2019 r., któremu przewodzić będzie Francja, priorytetem będzie walka z nierównościami. Oświadczył, że jego pragnieniem jest, by grupa ta otworzyła się na nowych członków i "głęboko zmodyfikowała swój format". Nie wymienił jednak państw, które jego zdaniem powinny dołączyć do tego klubu.

Macron próbował też dokuczyć Waszyngtonowi i Jerozolomie. Zaapelował, by nie podpisywać porozumień handlowych z państwami, które nie respektują porozumienia klimatycznego z Paryża. Pytał też:

"Co może rozwiązać kryzys między Izraelem i Palestyną? Nie jednostronne inicjatywy, nie deptanie słusznego prawa Palestyńczyków do (...) pokoju. Nie ma wiarygodnej alternatywy dla rozwiązania dwupaństwowego".

Odniósł się również do wypowiedzi prezydenta USA Donalda Trumpa, który w swym wystąpieniu w ONZ wezwał wszystkie kraje do izolowania Iranu. "Co pozwoli uregulować sytuację w Iranie? (...) Prawo silniejszego? Presja jednego? Nie!" - podkreślił, wzywając do unikania "rozwiązań jałowych".

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl