Poseł PiS w stanie ciężkim

/ Zrzut ekranu z youtube.com

Poseł Prawa i Sprawiedliwości, prof. Grzegorz Raczak, trafił do szpitala około trzech tygodni temu po tym, jak zasłabł w samolocie. Fakt.pl nieoficjalnie ustalił, że jego stan jest ciężki.

Według nieoficjalnych informacji Fakt.pl stan prof. Raczaka jest ciężki i ma związek z dolegliwościami neurologicznymi. Poseł PiS trafił do szpitala po tym, jak zasłabł w samolocie.

Grzegorz Raczak w maju skończy 60 lat. W czerwcu 2016 roku objął mandat poselski zwolniony przez Andrzeja Jaworskiego. W Sejmie przewodniczy podkomisji ds. leczniczej marihuany, zabiega o zwiększenie liczby defibrylatorów dostępnych w miejscach publicznych. Z wykształcenia jest lekarzem kardiologiem. 

 

 

Źródło: fakt.pl, telewizjarepublika.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nie żyje aktorka Agnieszka Kotulanka. Miała 61 lat

Agnieszka Kotulanka / By Paweł Matyka - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=64131986

W wieku 61 lat zmarła Agnieszka Sas-Uhrynowska, znana jako Agnieszka Kotulanka. O śmierci aktorki poinformowała jej rodzina, zamieszczając na łamach "Gazety Wyborczej" nekrolog.

Rodzina poinformowała o śmierci Agnieszki Kotulanki w nekrologu zamieszczonym w "Gazecie Wyborczej". Agnieszka Sas-Uhrynowska Kotulanka zmarła 20 lutego w wieku 61 lat. 

Niemal całą karierę aktorską Kotulanka związała z rodzinną Warszawą. Tutaj w 1980 r. ukończyła Wydział Aktorki PWST im. Aleksandra Zelwerowicza. Po ukończeniu studiów przez kilka lat związana była z warszawskim Teatrem Współczesnym. Po krótkim pobycie w Kanadzie powróciła do kraju. Występowała m.in. w Teatrze Komedia, jednak sławę i rozpoznawalność przyniosła jej rola w telenoweli "Klan". 

Była dwukrotnie nagradzana nagrodą Telekamery.

Uroczystości pogrzebowe aktorki odbędą się we wtorek, 27 lutego w parafii św. Józefa Oblubieńca w Legionowie.

Źródło: Twitter, onet.pl, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl