Kuźniar jeździ autem i robi wywiady. A tu nagle taka niespodzianka. Onet strzelił sobie w stopę

twitter.com/printscreen

Jeden z internautów zwrócił dziś uwagę na liczbę osób oglądających wywiady Jarosława Kuźniara. Rozmowę byłego prezentera TVN śledziło... nieco ponad 40 widzów. Oj, posypały się komentarze. Onet chciał się obronić przed nieprzychylnymi słowami i popełnił straszną gafę.

KIlka lat temu Kuźniar został okrzyknięty Królem Cebuli, po tym jak na łamach jednego z kolorowych pism opowiedział jak ze swoją dziewczyną i 2-letnią córką podróżował po Kanadzie i USA.

Na podróż z dzieckiem wcale nie jest trudno się spakować, nie trzeba brać wanienek, krzesełek i Bóg wie czego jeszcze. Fotelik samochodowy? Nie ma sensu. Do Kanady i USA nie braliśmy żadnych gadżetów. Pojechaliśmy do Walmartu, kupiliśmy wszystko, co było nam potrzebne, a pod koniec podróży wszystko oddaliśmy, mówiąc, że nam nie pasowało

- nie krył prezenter.

Czytaj więcej: Jarosław Kuźniar królem cwaniactwa i obciachu. Robi fatalną reklamę Polakom za granicą

Po tym jak pożegnał się z TVN-em, celebryta telewizyjny znalazł zatrudnienie w Onecie. Robi tam m.in. samochodowe wywiady z gośćmi. Dlaczego tak? Nie do końca chyba wiadomo.

Dziś rano jeden z internautów zwrócił uwagę na liczbę oglądających kolejną rozmowę Kuźniara. W sumie było to 41 osób.

Portal próbował się bronić, jednak chyba nie przekonał internautów.

Jeden z użytkowników sieci zwrócił uwagę na liczbę odsłon materiałów Onetu wrzuconych na YouTube. Najnowsze filmiki po trzech godzinach miały mniej niż 200 kliknięć.

Portal próbował się bronić, jednak zrobił to w najgorszym z możliwych sposobów. Wstawił zdjęcie chińskich studentów protestujących na Placu Tienanmen w 1989 roku.

Czytaj też: Onet przeprasza za skandaliczne zdjęcie. „Zostało ono zamieszczone bez wiedzy autora wywiadu”

Cóż, znowu trzeba było przeprosić...

 

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

„Sprostali nadludzkiej próbie charakteru”. List prezydenta z okazji Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów

/ prezydent.pl

"Markowa - wieś rodzinna Józefa i Wiktorii Ulmów oraz ich dzieci, a zarazem miejsce wspólne ich kaźni oraz ukrywanych przez nich ośmiorga Żydów, to miejsce o wyjątkowej symbolice i znaczeniu dla historii najnowszej naszej ojczyzny" – napisał w liście z okazji Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką, prezydent Andrzej Duda.

List prezydenta odczytała w Markowej szefowa jego kancelarii, Halina Szymańska. W tej podkarpackiej wsi odbywają się wojewódzkie obchody Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką.

Andrzej Duda podkreślił w liście, że Markowa to również ważne miejsce upowszechniania wiedzy o dziejach Polski, za sprawą działającego tutaj Muzeum Polaków Ratujących Żydów.

Dzięki tej instytucji, w której otwarciu przed dwoma laty miałem zaszczyt uczestniczyć, ten do niedawna niemal zapomniany rozdział wspólnych dziejów Polaków i Żydów jest dzisiaj odkrywany na nowo – napisał.

Zdaniem prezydenta Dudy godne upamiętnienie ofiar niemieckich zbrodni oraz „ukazywanie światu prawdy” o solidarności i pomocy, jaką okazywali obywatele państwa polskiego w czasie II wojny światowej to „nasz, współczesnych Polaków, obywatelski i moralny obowiązek i powinność dziejowa względem minionych pokoleń”.

Jestem głęboko przekonany, że tym celom służyć odtąd będzie nowe święto państwowe, które w tym szczególnym dniu obchodzimy po raz pierwszy – dodał.

W liście prezydent przypomniał, że wystąpił z inicjatywą ustanowienia takiego święta już w 2017 roku, w 75. rocznicę powstania "Żegoty" przy Delegaturze Rządu RP na Kraj.

Cieszę się, że spotkała się (inicjatywa) ze zrozumieniem i poparciem Sejmu, i Senatu. Zależy mi na tym, aby dzisiejsze święto stało się inspiracją dla społeczności lokalnych w całej Polsce do upamiętniania rodaków, którzy przeciwstawili się terrorowi Rzeszy i ryzykując życie własne i swoich rodzin nieśli pomoc eksterminowanym Żydom – napisał Andrzej Duda.

W tej najciemniejszej godzinie naszych dziejów sprostali nadludzkiej próbie charakteru, prawości, odwagi, humanitaryzmu. I dlatego Polacy ratujący Żydów są naszymi bohaterami narodowymi czasów II wojny światowej na równi z żołnierzami Armii Krajowej – podkreślił prezydent.

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl