Po sieci krąży skandalicznie przerobiona mapa Polski. Krystyna Janda też ją zamieściła

Krystyna Janda; fot. Filip Błażejowski/Gazeta Polska

Od wczoraj w mediach społecznościowych rozpowszechniana jest mapa przedstawiająca Polskę przedzieloną na pół. Nowa „granica” pokrywa się z linią Wisły. Na zachód od niej widać duży napis „Polska Rzeczpospolita Unia Europejska”, na wschód znajduje się „państwo PiS”. Mapkę zamieściła na swoim profilu na Facebooku Krystyna Janda, aktorka wspierająca KOD i totalną opozycję.

„Niech oni stawiają barierki, my postawimy nową granicę Unii Europejskiej w wolnej Polsce. Po prawej stronie mapy jest wyspa wolności ogłoszona 10.09.2017” – brzmi fragment „manifestu” rozpowszechnianego od wczoraj wśród zajadłych przeciwników polskiego rządu.

Można byłoby zapewne wzruszyć ramionami i pokiwać głową z politowaniem nad wyłuszczeniami autora. Okazuje się jednak, że „manifest” znajduje swoich wpływowych zwolenników. Na swoim profilu na Facebooku zamieściła go na przykład Krystyna Janda.

Czytaj więcej: Szokujące wyznanie Jandy: Rodzi się faszystowska Polska, w której nie spodziewałam się żyć

Aktorka wspierająca KOD i tzw. totalną opozycję wielokrotnie dawała wyraz swojemu oderwaniu od rzeczywistości.

Marsz Narodowców! Jezus Maria, będzie wojna! Chroń nas Boże!

– napisała 11 listopada ubiegłego roku na swoim profilu. Miał to być jej komentarz do odbywającego sie tego dnia w Warszawie patriotycznego Marszu Niepodległości.

Co ciekawe – post został już usunięty z Facebooka.

Co o całej sprawie sądzą internauci?

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Strzelcy wyborowi 16. Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej rozpoczęli ćwiczenia - ZDJĘCIA

/ fot. ppor. Karol Frankowski/dgrsz.mon.gov.pl

Wczoraj strzelcy wyborowi z 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej rozpoczęli dwutygodniowe zgrupowanie taktyczno-ogniowe. Podczas zgrupowania żołnierze sprawdzą swoje umiejętności w zakresie wykonywania strzelań oraz taktycznego działania na współczesnym polu walki.

Strzelcy wyborowi ćwiczyć będą na obiektach Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia oraz 1 Brygady Pancernej w Warszawie–Wesołej. Głównym celem zgrupowania jest przećwiczenie działań w warunkach zimowych. Jak informuje Dowództwo Generalne RSZ, "organizatorzy postawili sobie także za cel doskonalenie elementów zgrywania par, sekcji, drużyn i zespołów strzelców wyborowych podczas wykonywania zadań taktycznych i ogniowych".

W trakcie szkolenia wyłonieni zostaną także najlepsi strzelcy wyborowi z każdego rodzaju broni, jaki będzie wykorzystany podczas zgrupowania.

Źródło: dgrsz.mon.gov.pl, niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl