Do plaży dopływa ponton z imigrantami. I się zaczęło... WIDEO

Udostępnij

To nagranie obiegło już cały świat! Ku zaskoczeniu turystów, do jednej z hiszpańskich plaż przypływa ponton, z którego wyskakują imigranci i rozbiegają się między zdziwionymi ludźmi.

Jeden z turystów przebywający na plaży w Zahara de los Atunes, na południowym wybrzeżu Hiszpanii, nagrał niecodzienną sytuację. Z pontonu, który przybił do brzegu wyskoczyło kilkadziesiąt imigrantów, którzy w błyskawicznym tempie rozbiegli się po plaży. 

Zaniepokojeni turyści wezwali policję. Jednak zanim funkcjonariuszom udało się dotrzeć na plażę, przybysze zdołali uciec.

Pontony z nielegalnymi imigrantami z Afryki to coraz częstszy widok u wybrzeży europejskich krajów.

Źródło: The Guardian, youtube.com, niezalezna.pl


SONDA
Wczytuję sondę...

Udostępnij

Tagi
Wczytuję komentarze...

Zmarł trener Janusz Wójcik

/ Zureks; commons.wikimedia.org/wiki/File:Janusz_W%C3%B3jcik2.jpg

W wieku 64 lat zmarł Janusz Wójcik, w latach 1989–1992 trener polskiej reprezentacji olimpijskiej w piłce nożnej mężczyzn, która zdobyła srebrny medal igrzysk w Barcelonie.

Wójcik w latach 1997–1999 był też selekcjonerem reprezentacji Polski seniorów.

Działał też w polityce, głównie jako poseł Samoobrony.  W Sejmie V kadencji objął funkcję przewodniczącego Komisji Kultury Fizycznej i Sportu. Zasiadał też w Komisji Łączności z Polakami za Granicą i był wiceprzewodniczącym podkomisji ds. ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl