niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lipca 2017

Obywatele RP nawołują do buntu. Kasprzak: Spróbujemy przekroczyć barierki przed Sejmem

Dodano: 17.07.2017 [22:47]
Obywatele RP nawołują do buntu. Kasprzak: Spróbujemy przekroczyć barierki przed Sejmem - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Ruch Obywatele RP wystosował odezwę do narodu. Lider Paweł Kasprzak zapowiada, że protestujący przed Sejmem będą próbowali sforsować barierki i przenieść swoją demonstrację znacznie dalej. „Chcemy wezwać obywateli, by we wtorek stanęli w obronie polskich niezawisłych sądów. Spróbujemy we wtorek przekroczyć barierki ustawione przed Sejmem i tam protestować” - zapowiada Paweł Kasprzak.

Lider stowarzyszenia zapowiedział na konferencji prasowej, że działacze jego ugrupowania będą próbowali przekroczyć barierki ustawione przed Sejmem.

- My będziemy - mówię w imieniu Obywateli RP - będziemy próbowali przekroczyć te barierki, co już robiliśmy, pokazując współobywatelom, mam nadzieję skutecznie, że te barierki istnieją wyłączenie w naszych głowach – zapowiedział Kasprzak.

Lider Obywateli RP zwrócił się również z odezwą do narodu i apelował o liczne stawiennictwo przed Sejmem, bo „stawka jest wielka”. Nie jest tajemnicą, że demonstracje organizowane przez opozycję nie cieszą się zbyt dużym zainteresowaniem.

- Im więcej nas będzie, tym łatwiej i tym bardziej pokojowo uda się zorganizować protest raczej tam, po drugiej stronie barierek, a nie tu. Chcemy wezwać polskich obywateli do tego, żeby we wtorek stanęli w obronie polskich niezawisłych sądów, w najszczerszym i najgłębszym przekonaniu, że to co robimy tu, przed polskim Sejmem to obrona polskiej niepodległości - mówił Kasprzak.


Tymczasem w Sejmie szyki zwiera również opozycja totalna. W rozmowie z reporterką vod.gazetapolska.pl, przedstawiciele PO i Nowoczesnej zapowiadają swoje protesty w związku z reformą sądownictwa.

ZOBACZ FILM:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Do buntu przeciwko Rządowi i PiS nawołują dawni działacze Unii Wolności na czele z Balcerowiczem, w ten sposób chcą powrotu do łupienia Polski i Polaków, jak to było gdy rządził Balcerowicz, kiedy za oszczędności całego życia można było sobie kupić tylko sweter. Oni chcą dalej wszystko prywatyzować dawną metodą, aby przyjmować majątek Skarbu Państwa dla siebie za grosze. Niech Polacy to maja na uwadze na zawsze!!!

Unia Demokratyczna, nastepnie Unia Wolnosci i wszelkie jej mutacje az do Platformy Oszustow to partie zydowskie i trzeba to jasno podkreslic - oni daza do zainstalowania w naszym nieszczesliwym kraju JUDEOPOLONII, bowiem w Izraelu wyczerpano mozliwosci dalszego osadnictwa Narodu Wybranego ...

UBywatele RP. To tylko obywatele naszej Najjaśniejszej. Nie czują się Polakami i nigdy nimi nie będą. To sługusy obcych agentur. Czy to nazistów / z kosmosu/ czy współrodaków Lenina i Stalina.

Ciagle obecna w Polsce, choc ukryta, UBECJA dziala wyjatkowo podle, uprawiajac rabunek lingwistyczny typu leninowskiego i wycierajac sobie okrwawione pyski wznioslymi haslami w rodzaju demokracji, Konstytucji czy praworzadnosci, ktore niestety zwodza maluczkich, zajetych glownie walka o przezycie i nie charakteryzujacych sie nadmiernym ilorazem inteligencji. Jest to poklosiem dlugoletniego duraczenia narodu w czasach komuny, bo inaczej nie mozna wytlumaczyc np. nadal sporego poparcia dla ubeckiego kapusia Bolka, ktorego konterfekty ta bezmyslna masa niesie na swoich transparentach skandujac jego nazwisko jako swojego idola ... Zanik mozgu ???

Proszę sprawdzić czy, i ile razy wymieniane są słowa : "demokracja",
"konstytucja" i "praworządność" w ...

KSIĘDZE MĄDROŚCI !

http://www.nonpossumus.pl/ps/Mdr/

Gdyby bezmyślna masa to sprawdziła, to była bardzo bardzo zaskoczona.

Jeden KOD opuscił/machlojki/,drugi zaczyna kwiczeć,ale i on szybko padnie/stary juz/ jak jego poprzednik.NIeudaczników znowu znalezli,,jej,ale się drą!!!

Proszę wysłuchać Mariana Kowalskiego który mówi co rząd powinien zrobić z obcą agenturą jaką są Obywatele RP:

http://vod.gazetapolska.pl/162...

I tak powinien nasz rząd zrobić bo inaczej odbije się to czkawką na nas i Polsce.
Agentura szwabska i ruska NIE ma prawa w Polsce rządzić!
PiS nie reagując stanowczo doprowadzisz w Polsce do tego co było w Hamburgu podczas wizyta Prezydenta USA.

Jak obiecują to złamią prawo po raz trylionowy, a gdy będą u władzy to wszystko dobro co staraniem rządu PiS otrzymał Naród zabiorą i będą Naród bić, a nawet strzelać co robili jeszcze nieco ponad 2 lata temu w kopalniach. O 4 rano Naród będzie odwiedzany przez policję która oskarży Wasze dzieci o to, że napisali w internecie na BOGA PO np.na Schetynę. Zaś bóg PO i jego zgraja będą opływać w luksusy większe niż szejkowie - właściciele pól naftowych w krajach arabskich, czy też np. kolejny potomek Kim Ir Sena z Korei Północnej. Narodzie bądź mądry przy wszelkich wyborach wycinaj do ostatniego kandydata z PO i ugrupowań powiązanych korytem z PO.

obywatele czyli ubywatele RP to ubecy, sbecy, ten kasprzak też, więc narod za oprawcami nie pójdzie sbecy

Skad ta pewnosc, Zebro? Zapomnialas juz, ze wprowadzenie stanu wojennego, nielegalny ruch kryminalnej bandy Moskali pod przewodem szer. Zomozy w grudniu 1981 roku poparlo - zgodnie z sondazami - ponad polowa Polakow (w tym moj oglupiony ojciec nieboszczyk ?) Tak jak byla poczatkowo euforia z powodu Solidarnosci, tak bylo latwo te zaczadzone dlugim komunizmem lby przekabacic i wmowic im, ze Solidarnosc szykowala krwawy zamach stanu. Dzis procent zaczadzonych ulegl co prawda pewnej redukcji, ale wciaz jest pokazny, co widac po slupkach poparcia dla jawnej Targowicy w granicach 30 % glosujacych !!! Potrzeba bedzie kolejnego pokolenia, aby w glowach Polakow zapanowal jaki taki porzadek, i to tylko pod warunkiem, ze u wladzy pozostana srodowiska patriotyczne, dazace do radykalnej naprawy panstwa ...

Trzeba ściągnąć i postawić obok barierek WOT, na pewno dadzą radę z tym motłochem obywatelskim. Z tyłu baterię Patriotów i nadzorować wszystko z góry Black Hawkami i dronami. Mysz się nie przeciśnie.

Kasprzak jest odważny w nawoływaniu. Ciekawe, czy pierwszy da przykład jak to pokonuje się barierki, które są w głowie. Potem, mam nadzieję, będzie miał rzeczywiste kratki przed oczami i zarzuty za nawoływanie do łamania prawa.

Absolutnie domagam się stanowczej reakcji policji na przekroczenie "barierek".

Jeśli łajzom nie podoba się rząd - niech zagłosują odpowiednio za 2 lata.

Sąd sądem, a prawo i sprawiedliwość musi być po naszej stronie.

Niech Kasprzak uważa, jeszcze się potknie i wybije sobie frontowego tryzuba z dolnej szczęki.

Powinno się po cichu wyłuskać to komuszo ubeckie ścierwo i zneutralizować będzie nareszcie spokój w RP

Poprawiam błędy - Jeżeli tzw "państwo islamskie" to tzw "obywatele RP"

Lewactwo nigdy i nigdzie na świecie nie liczyło się z ofiarami w ludziach. Poślą zmanipulowanych ludzi pod gumowe lub ostre kule. Mam nadzieję, że Policja i ABW prowadzą prewencyjną obserwację tych lewackich zadymiarzy, bo wkrótce mogą oni dokonywać zamachów bombowych na zwykłych ludziach, bo zadymy ich kręcą a bezkarność zachęca.

Tylko idiota nie widzi, że "obywatele Rp" mówią dokł. tak jak Lenin.Tylko publika nie ta.

... bliżej, bliżej, bardzo ładnie, teraz nam zaśpiewasz ?

https://www.youtube.com/watch?...

O demokracje i wolność nie martw się. Ich obrona nie należy do
ciebie, jesteś za mały, za głupi i za słaby, by takimi sprawami się
zajmować.

https://www.youtube.com/watch?...
https://www.youtube.com/watch?...

Szanowni Państwo z opozycji wasz czas minął .Trzeba było rządzić dobrze . To że przegraliście to jest efektem waszej fuszerki . Teraz co możecie zrobić to mordy w kubeł i nie bulgotać . Proponuję zacząć myśleć o następnych wyborach tylko kto wam uwierzy ? Ja na pewno NIE.

Ja rowniez NIE !!!!
Zreszta ... ja tym czerwonym ch_jom to nigdy nie wierzylem, ani tez NIKT z mojej rodziny rowniez NIE !!!!

ENDE

UBewatele trzymający władzę
przez dziesięciolecia
szukają obywateli-jeleni
aby znowu na plecach przejąć władzę
nie ma idiotów
bo to już grali
dla nich zaszczyty i kasa
dla jeleni głodowe renty i najniższe emerytury
bolki & kolesie
wasza ściema przeminęła
nie będzie powtórki z rozrywki
dajcie se w końcu siana

rubikonia przekroczcie

... ZOMO-wcom też dawali "dopalacze" wywołujące wściekłą agresję ...
ten gangster będzie ryczał : " Nie pozwolimy łamać konstytucji !
Obronimy nasze sądy ! Obronimy demokrację ! Wolność równość
konstytucja ! " , albo : "Lech Wałęsa ! Lech Wałęsa ! " itd. itd.

Mafia, no cóż, chce dalej bezkarnie grabić Polaków, "by było jak było",
jak widać, bandycki PRL wcale się nie skończył, a UBeckie watahy
jak kradły i rabowały, tak dalej chcą rabować.

Tu jest niezły opis o co chodzi tym bandytom :

http://www.fronda.pl/a/dr-jerz...

UB-ywatele zwracaja sie do narodu. Brakuje im piatej klepki?. Dlaczego sowieci mieliby sie przejmowac losami rzeplinskich i innej ub-ecji w togach. Kacapy maja dosc swoich problemow. Dlaczego UB-ywatele nie zajmuja sie sankcjami przeciwko rosji?. To jest ich narod. Ich interesy powinni reprezentowac.

Jestem za tym, żeby za każde spałowanie śmierdzącego KOD-iarza policjant otrzymywał premię za pracę w warunkach szkodliwych, a za za każde dotknięcie się (np. przy przenoszeniu z miejsca na miejsce) nawet podwójną!

100/100 :):):)

Mam nadzieję, że gumowe kule już rozdane. A ty czerwona szmato nie namawiaj do faszystowskich technik!

podłączyć barierki pod 220 V. (albo i lepiej)

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl