niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 lipca 2017

Jak odmówić rozmowy z dziennikarzem? Michnik może iść na korepetycje. WIDEO

Dodano: 17.07.2017 [21:53]
Jak odmówić rozmowy z dziennikarzem? Michnik może iść na korepetycje. WIDEO - niezalezna.pl
foto: youtube.com/printscreen
Ojciec Tadeusz Rydzyk pokazał jak można z klasą odmówić rozmowy z dziennikarzem. Przykład może brać z niego nie tylko wielu polityków, ale przede wszystkim redaktor naczelny „Gazety Wyborczej”, którego rynsztokowe słownictwo można było wczoraj usłyszeć dwukrotnie.

Gdy do Ojca Tadeusza Rydzyka podszedł dziennikarz TVN i próbował zadać pytanie, ksiądz grzecznie odmówił udzielenia wywiadu. 


- TVN-owi nie mogę nic powiedzieć, bo TVN bardzo nieuczciwie postępuje w stosunku do nas. I w bardzo wielu sprawach. Przepraszam. Ja Pana szanuję, ale... przepraszam - odpowiedział ks. Rydzyk.

Ja pana szanuję jako człowieka i życzę dobrze. Szczęść Boże

- dodał.

Jego taktowną odmową wydawał się być zdumiony nawet sam dziennikarz telewizji TVN. Jak widać nie trzeba używać wulgaryzmów, czy przemocy wobec redaktorów stacji z którymi się nie sympatyzuje. Tymczasem wczoraj pisaliśmy o tym, jaka była reakcja redaktora naczelnego „Wyborczej”, gdy usłyszał od dziennikarza TVP pytanie o swojego przyrodniego brata Stefana.

CZYTAJ WIĘCEJ: Michnik usłyszał pytanie: "kiedy przeprosi za brata". I się wściekł WIDEO 18+

DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Mądre słowa, dobroć...takie powiedzenie...jak Ciebie Kamieniem, Ty chlebem...........Ja również mam szacunek do dziennikarzy TVN tak jak Pana Piotrka Marciniaka i wielu innych ,....pozdrawiam pracowników TVN chociaż nie sympa tyzuje TVN-owi...//

To jest wysoka KLASA człowieka, jak i osoby publicznej !

Oni opozycję wrzucali do dołów z wapnem a my musimy z nimi kulturalnie, nieźle to oni zaprogramowali (dla siebie).

Dlatego, żebyśmy nie zniżali się do ich poziomu.

A co z biblijną zasadą "oko za oko ząb za ząb" A to co nakradli też im zostawić "żebyśmy nie zniżali się do ich poziomu"?

Szechtery - Michniki, to bolszewickie i stalinowskie pokolenie, zbrodnicze wobec Polaków i Polski, zarówno w latach komunistycznego zniewolenia, jak też obecnie.
Nadto, sprawdzcie, gdzie to Adam Michnik zbił wielką fortunę i stworzył koncern prasowy ??!! Dlaczego dwaj towarzysze od Okrągłego Stołu L. Wałęsa i A. Michnik wznoszący toasty z gen. Cz. Kiszczakiem za porozumienie i współpracę, dziś bronią zawartych układów i atakują Polaków, ich władze i Polskę !!!
Solidarność, na której zbili majątek, nie rozliczyła tych ludzi i nie pociągnęła do odpowiedzialności !!!

Bezcenny widok miny zszokowanego dziennikarza.Roznica miedzy Michnikiem a O. Rydzykiem jest nieporownywalna.Ten pierwszy juz jest wyrzucany na smietnik historii a Ojcu Rydzykowi Rodacy pewnie postawia niejeden pomnik.To co zrobil i pewnie jeszcze zrobi bedzie sluzylo ludziom -do grobu niczego nie zabierze.Wyobrazmy sobie jaka bylaby Polska i nie tylko gdyby O. Rydzyk swoje talenty wykorzystywal jako swiecka osoba a nie jak teraz zobowiazany do ubostwa i posluszenstwa zakonnik-pewnie nieraz mial z tym problem.
Niech na wyobraznie podziala przyklad i postawa Ks Sowy[od radia plus az do teraz] ,ktory dostawszy sie w tryby "tego swiata" zle i niegodziwie wykorzystal swoje talenty,ktorymi obdarowany moze i w wiekszym stopniu bezpowrotnie je zaprzepascil,a przyklad Michnika ktory zawlaszczyl Gazete Wyborcza to jeszcze gorszy przypadek..

Jaki on miły i kulturalny... O "szambie i perfumerii" już wszyscy jak widać zapomnieli.

Nie miał racji co do tego szamba? Właśnie wybiło, a tyle lat wmawiano nam że to perfumeria.

To ja tylko przypomnę, że były to słowa kwitujące spotkanie Marii Kaczyńskiej z dziennikarzami. Dodajmy do tego jeszcze jego pełne miłości do bliźniego wykłady, które prowadził w swojej szkole. Mówił na nich m. in. że Lech Kaczyński to oszust ulegający lobby żydowskiemu, a jego żona jest czarownicą, która chce zalegalizować eutanazję.

Do ś.p. Marii Kaczyńskiej mial pretensję, że poszła na spotkanie z Środą i to Środę nazwał czarownicą, a Prezydenta nazwał trochę niefortunnie oszustem, bo go "oszukał" umawiając się na spotkanie, do którego z jakichś tam przyczyn nie doszło.

a w szambie i perfumerii widzisz wulgaryzm ?
nie widzisz różnicy?

Ten "szacunek" do innych dobitnie słychać u niego w radiu.

Może jakieś przykłady podaj???

Włącz sobie jakąkolwiek audycję zahaczającą o tematy polityczne. Będziesz miał przykłady zarówno wśród prowadzących, gości w studio i dzwoniących.

Z wypowiedzi wnioskuję,że słuchasz tego radia. Więc albo palisz głupa albo jesteś płatnym mącicielem. Jeśli tak to pomyliłeś ten portal z TVN itp.
Tam będą zadowoleni z twoich wypowiedzi Pawle Gawle.

Nie słucham stale, natomiast zdarza mi się włączyć podczas dłuższych podróży w samochodzie.

Zwolennicy "Gazety Wybiorczej" zrobili a potem umiescili na internecie grafike nad znamiennym PO-dpisem:

"Radio Ma Ryja !!"

ktora przedstawia swinska glowe wystajaca z odbiornika radiowego :o(

I taka chamska frustracja osob pokroju Michnika (przepraszam Szechtera) .... nie wymaga juz wiecej zadnego zbednego komentarza w podobnych tematach !!!!

ENDE

Wśród prowadzących i gości nigdy nie słyszałem, ale wśród dzwoniący zdarzają się bluzgający bolszewicy pdjudzani przez ubeckie przekaziory.

Trzody i bydła kultury nie nauczysz. Ich miejsce w chlewiku a nie na salonach.

Redaktorzy z TVN raz już dali ciała z Prezydentem A.Dudą teraz dostali lekcję pokory od O.T.Rydzyka, a oglądalność w dół i w dół i co teraz co teraz, pewnie wywiad z Michnikiem lub Rzeplińskim.

....MOże jeszcze wsparcie od solosowe, kacapskie i szwabskie.... i jeszcze jakoś się POciągNIE....

POlecam m.in. :

Prawda o TVN
https://www.google.pl/?gws_rd=...
https://www.youtube.com/result...
Karnowski o rozpoczęciu operacji odebrania koncesji TVN
Wysłane przez Marek Mojsiewicz w 12-06-2017 [21:04]
http://naszeblogi.pl/46989-kar...
Elektorat trwale upośledzony
http://naszeblogi.pl/63374-ele...
https://www.youtube.com/watch?...
https://www.youtube.com/watch?...

To, że tak przeżywacie tę taktowną wypowiedź, świadczy tylko o tym, że Tadeusz Rydzyk w przeszłości nie był aż tak miły i swoje za uszami w temacie kontaktu z innymi mediami ma. Ja bym powiedział, że wziął na wstrzymanie i uwiązał na krótkim pasku swojego bulteriera, który ooooojjjjj potrafił rozprawić się z dziennikarzami. Pamiętacie jak tłukła bidoków przed kamerami?

A czego oczekiwać od tego błazna? Salonowego zachowania? Dla niego rynsztok był i jest najlepszą ostoją!

Kim jest Michnik,to wszyscy wiedza.
Dla mnie to CHAM,ktory zieje nienawiscia do Polski i Polakow.
Skonczyly sie dla niego "miodowe" lata ,to teraz pokazal kolejny raz co soba reprezentuje.

O. Rydzyk, ja p. szanuje ale TVN nie i szczęść Boże. Judasz też całował w policzek Chrystusa, mówiąć, Nauczycielu, ja Ciebie szanuję.

Czy Pan właśnie porównał stację TVN do Boga - Jezusa? Dobrze mu powiedział, szanuje człowieka, ale stację i wartości, którą ta stacja reprezentuje niekoniecznie musi lubić.

A ja ciebie nie szanuję kacapie.

Jak bym go podał do sądu za tego "sku*syna".

do gestorf czy do purchawy? Oglądałeś sąd w tvn i nabrałeś wiary w 3rp?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl