Jak odmówić rozmowy z dziennikarzem? Michnik może iść na korepetycje. WIDEO

youtube.com/printscreen

Ojciec Tadeusz Rydzyk pokazał jak można z klasą odmówić rozmowy z dziennikarzem. Przykład może brać z niego nie tylko wielu polityków, ale przede wszystkim redaktor naczelny „Gazety Wyborczej”, którego rynsztokowe słownictwo można było wczoraj usłyszeć dwukrotnie.

Gdy do Ojca Tadeusza Rydzyka podszedł dziennikarz TVN i próbował zadać pytanie, ksiądz grzecznie odmówił udzielenia wywiadu. 


- TVN-owi nie mogę nic powiedzieć, bo TVN bardzo nieuczciwie postępuje w stosunku do nas. I w bardzo wielu sprawach. Przepraszam. Ja Pana szanuję, ale... przepraszam - odpowiedział ks. Rydzyk.

Ja pana szanuję jako człowieka i życzę dobrze. Szczęść Boże

- dodał.

Jego taktowną odmową wydawał się być zdumiony nawet sam dziennikarz telewizji TVN. Jak widać nie trzeba używać wulgaryzmów, czy przemocy wobec redaktorów stacji z którymi się nie sympatyzuje. Tymczasem wczoraj pisaliśmy o tym, jaka była reakcja redaktora naczelnego „Wyborczej”, gdy usłyszał od dziennikarza TVP pytanie o swojego przyrodniego brata Stefana.

CZYTAJ WIĘCEJ: Michnik usłyszał pytanie: "kiedy przeprosi za brata". I się wściekł WIDEO 18+

Źródło: youtube.com,twitter.com,niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

​Nie potrafiła tego ukryć. Spojrzenie HGW na Andrzeja Dudę mówi wszystko – WIDEO

twitter.com

Paweł Krajewski

Dziennikarz portalu Niezalezna.pl, specjalizuje się w tematyce politycznej. Wcześniej pracował m.in. w portalu telewizjarepublika.pl.

Kontakt z autorem

Podczas wczorajszych uroczystości związanych z 73. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego prezydent stolicy dała niezły „popis”. W swoim wystąpieniu nie mogła powstrzymać się od skandalicznych odniesień do bieżącej sytuacji politycznej. Jednak mocniejsze wrażenie niż jej żenujące słowa robi spojrzenie Hanny Gronkiewicz-Waltz, którym „obdarzyła” Andrzeja Dudę. 

Prezydent stolicy podczas uroczystości w przeddzień 73. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego powiedziała, że w Polsce każde pokolenie, także dzisiejsza młodzież, musi przejść próbę. Jak mówiła, jest nią obrona wartości jakimi są: wolność, demokracja i prawa człowieka, bo żadna z tych wartości nie jest gwarantowana raz na zawsze.

To jest wypowiedź skandaliczna, która nie powinna mieć miejsca przy okazji tej uroczystości, bo rzeczywistość mamy zupełnie inną niż za czasów Powstania Warszawskiego 

skomentowała słowa HGW rzecznik Prawa i Sprawiedliwości

Raczej wolałabym, żeby aktywność pani prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz była skoncentrowana przede wszystkim na stawieniu się przed komisją reprywatyzacyjną i wyjaśnieniu złodziejskiej reprywatyzacji, która miała miejsce w Warszawie, bo to jest sprawa uczciwości, rzetelności i też demokracji 

– dodała Beata Mazurek. 

Tego samego dnia kamery TVP zarejestrowały dość wymowny moment. Chodzi o krótkie ujęcie zarejestrowane w czasie uroczystości, w czasie którego Gronkiewicz-Waltz podaję rękę prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Spojrzenie HGW mówi wszystko o stosunku prezydent Warszawy do głowy państwa…
Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl