niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 lipca 2017

Michnik usłyszał pytanie: "kiedy przeprosi za brata". I się wściekł WIDEO 18+

Dodano: 16.07.2017 [16:30]
Michnik usłyszał pytanie: "kiedy przeprosi za brata". I się wściekł WIDEO 18+ - niezalezna.pl
foto: screen twitter
Na dzisiejszym proteście w rzekomej obronie sądów pojawił się również redaktor naczelny "Gazety Wyborczej". Adam Michnik usłyszał od dziennikarza TVP pytanie o swojego przyrodniego brata Stefana - w końcu sędziego. Stalinowskiego zbrodniarza. Michnik się wściekł.

Pytanie o sędziego Stefana Michnika, który za sądowe zbrodnie nigdy nie poniósł kary, było dość oczywiste podczas demonstracji w obronie sądów.

A że na proteście był również Adam Michnik, to reporter TVP Info zadał je redaktorowi naczelnemu "Gazety Wyborczej". Od dawna nerwowo reaguje na wspomnienie krewnego, ale dzisiaj swoim zachowaniem przekroczył wszelkie granice.

OBEJRZYJ WIDEO - UWAGA! PADA SŁOWO WULGARNEAutorem nagrania jest Ziemowit Kossakowski

Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Michnik vel Szehter to jest wielki lider antypolakow. Nikt nawet Tusk nie zrobil tak wiele przeciwko Polsce co Michnik. Jest to lider ideowy calego tego srodowiska od 89 roku kieruje niczym wielki mistrz wszelkimi poczynaniami przeciwko Polsce na arenie miedzynarodowej jak i w kraju.Jest to wrog Polski i wrog Polakow numer 1. Nie ma nikogo gorszego ani w tej chwili ani od 89 roku.Tym czlowiekiem powinny sie zajac sluzby specjalne,ktore sa po to aby walczyc z wrogami Polski. Michnik powinien zostac wydalony z Polski na zbity pysk ,na pewno ma paszport Izraela,wiec niech wraca skad sie przywlukl albo niech dolaczy do brata w Szwecji

Zaraz, zaraz, a kto oczekuje od tego błazna bardziej subtelnej odpowiedzi? Przecież to tylko O. Szechter!

„ ...związał się z jednym z nieprzyjaciół i przeciwko matce....podniósł świętokradczą rękę i ubroczył we krwi bliskiej, drogiej....On to wszystko uczynił, a teraz jest u kresu nie tylko hańby, ale i życia, porachunku bliski, tam, na tamtej stronie...Co go tam czeka ?

Włos jeżył mu się na głowie, gdy o tym myślał. Bo gdy podnosił rękę na Polskę, sam sobie wydawał się w stosunku do niej wielki, a teraz zmieniło się wszystko. Teraz on zmalał, a natomiast ta Rzeczpospolita, wstająca z prochu i krwi, wydawała się mu jakaś wielka i coraz większa, grozą tajemniczą pokryta, świętego majestatu pełna, straszna.

I rosła ciągle jeszcze w jego oczach, i olbrzymiała coraz więcej. Czuł się wobec niej prochem...Nie mógł pojąć, co to jest. Jakieś fale nieznane wzbierały koło niego, płynęły z hukiem, łoskotem, napływały coraz bliżej, piętrzyły się coraz straszniej, a on rozumiał, że utonąć musi, że utonęłoby w tym ogromie takich stu jak on. Lecz czemuż owej grozy i tajemniczej siły nie widział pierwej; czemuż, szalony, porwał się przeciw niej ? Gdy te myśli huczały mu w głowie, strach go brał przed tą matką, przed tą Rzeczpospolitą, bo nie poznawał jej rysów, tak dawniej dobrotliwych i łagodnych.

Duch się w nim łamał i w piersiach zamieszkało mu przerażenie. Chwilami myślał, że otacza go całkiem inny kraj, inni ludzie.

Rozpoczynała się wojna na śmierć i życie przeciw zdrajcom – tym straszniejsza, że przez nikogo nie przewidywana. Rzeczpospolita poczęła karać. Było w tym coś z gniewu bożego za obrażony majestat .”

Pomyślcie tylko szanowni Polacy,gdyby tylko były to czasy w dobie komuny,to ten młody człowiek już pewnie spoczywałby gdzieś w leśnym rowie.
Taką nienawiścią do nas zieją te antypolskie elementy.
Brawo i szacunek dla tego młodego człowieka,ponieważ to kolejny dowód na to,czego ci Kodowcy,Ubywaytele RP,PO,.N chcą-tylko wiecznego koryta,a z Polaków zrobić niewkolników.
Jeszcze raz brawo dla tego młodego człowieka,ponieważ obnażył podłość i hipokryzję michnika ichniemu podobnych.

A czemu miałby przepraszać za brata???

Bez sensu, przecież to Michnika matka urodziła go bez ślubu.....

123-a nie musiałby,gdyby się nie sprzeciwiał reformie.A skoro brat był niewykształconym prokuratorem i skazywał na śmierć BOHATERÓW,to wypadałoby no nie?Do nauki historii nieuku.Jak widzę duuuużo jest w Polsce analfabetów historii.To było celem abyście z niewiedzy zadawali tak durne pytania.Nikt miał nie znać ich kryminalnej przeszłości,no i w pewnym sensie udało się.Dlatego też sprzeciw wobec reformy szkolnej.

Oj-OJJ-OJJJ... ale PO-wca PO-nioslo !!! A wogole to skonczyc wreszcie z tymi "Przeprosinami" tylko podejsc i do Zbrodni z przeszlosci tj. z lat 1945-2015 - Prawnie i Sprawiedliwie !!!

No i odezwała się w marksiście Szechterze, odziedziczona po ojcach, pradziwa dusza rasowego NKWDzisty.

Wyobrażam sobie taką sytuację. Jest rok 1987. Wchodzicie do kawiarni i widzicie że w kącie naradzają się jaruzelski, ubran i michnik.

Macie pistolet z jedną kulą.
Kogo kropniecie?

jaruzelski - wiadomo zbrodniarz
urban - jego wierny przydupas

ale de facto michnik uratował obydwóm tyłki...
bez niego stanęliby przed sądem i zapewne zawiśli...

A i tak, na ktoras Jesien zamiast lisci... dowiedza sie i PO-stkomunisci !!

Nie o-PO-wiadaj.... Bajek na Dobranoc - by mozna bylo Spokojnie zasnac !!

a ja bym go raczej zapytał o trzeciego z braci - najbardziej tajemniczego - Jerzego Michnika.

wiadomo o nim tyle że zginął w wypadku samochodowym w USA - sprawców nigdy nie wykryto.

Prawdopodobnie był polskim szpiegiem - tzw. "nielegałem" a zlikwidowała go CIA.

A Kto "zlikwidowal" Synow Pana Kuklinskiego... w PO-dobnym Stylu tzn. "CIA-ch M-ach"... ??

Jestem przekonany, że wypowiadając się w ten sposób miał adaś na myśli siebie albo swojego ojca ozjasza.

A ja myślałem,że Michnik Szechter już padł...
On jeszcze żyje z tą swoją gazetą wybiórczą ?
Może czas zmienić ten etap komunizmu kłamliwego,
na coś lepszego niż Magdalenkowe Szechterówki...

Czekam na pogrzeb .......Wolność Dla Polaków !!!

Michczemnik i tyle w temacie.

Ludzie nie kupujcie Gazety Wyborczej to jego gazeta. Stary pijak i komunista.

Czy to obora sie odemkła?,czy Adaś coś parsknął?, bo poszedł wielki smród.

jak to powiedział kiedyś Zbigniew Herbert-"Michnik to intelektualny oszust",któremu dziś wymyka się z pod kontroli kraj,stąd i przestaje panowac nad sobą,nawet w tak niewinnych pytaniach,jak to...

Piękny popis wysokiej "kultury osobistej" pokazał sam główny obrońca ubeków niejaki szechter vel michnik. I to post ubeckie ścierwo opowiadało jak to Polacy nie poddali się stalinowi i hitlerowi. Ale to nie byli Polacy pokroju zdrajcy szechtera vel michnika. To nie byli donosiciele i pracownicy ub jak cała rodzina tej czerwonej kreatury szechtera vel michnika. A teraz na manifestacji takich czerwonych łotrów i kanalii jak on sam potrafi się bezczelnie podszywać pod Polskich Patriotów. Bezczelny typ kompletnie pozbawiony elementarnej dozy przyzwoitości , osobnik bez czci i honoru pozwala sobie mówić o walce o swoją tożsamość Polaków , do których on nigdy nie należał.

Dobra dobra, ale tego , już Pana Ziemowita, trzeba przygarnąć i zagospodarować do jakiejś "normalnej" redakcji. Ta taki Rachoń junior - bezkompromisowy i inteligenty.

chromy wypierd gołdy meir...POśmierdny ? Kto śmiecia Wreszcie POsprząta ?

Nic dziwnego, że Adam się denerwuje. Przecież to trzeba pojechać do Stefana do Szwecji i powiedzieć, żeby przepraszał za Adama - to on dzierży w rodzinie prym.

Stalin Polakom nie dał rady i to mimo iż miał wsparcie rodziny pana Adama: Ozjasza Szechtera, Hinde Michnik-Rosenbusch i Stefana Michnika.

Pan Adam zaś stosuje się do zaleceń słońca całej postępowej ludzkości. "Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej". Иосиф Сталин (Иосиф Виссарионович Джугашвили):

Ciekawe czyim synem jest Michnik. Po języku można się tutaj nie jednego domyślać.

mój Ojciec który trochę znał to środowisko wspominał że pod koniec lat 70-tych michnik Ozjasza Szechtera przedstawiał jako swojego ...ojczyma.

Teraz twierdzi że był to jego ojciec - ale nazwisko nosi po matce. Wstydził się "żydowskiego"?

co ciekawe adam michnik w młodości nie był podobny ani do brata Stefana ani do Ozjasza Szechtera. (Stefan też do ozjasza nie był podobny).

Stary michnik komlpletnie nie jest poodobny do starego Ojasza.

Jak to czyim?Michnikczemnik to pomiot źmijowego plemienia z synagogi szatana... i dlatego tak bluzga siarą.

Do Adama Michnika

Nie chodzi o to, Redaktorze,
Że się wciąż jąkasz; nic nie zmienia,
Gdy epitetów też dołożę
Na temat Twego uzębienia.

Nie chodzi o to, że duraczysz
Polaków; ani że gosposię
Zaplemniać ukraińską raczysz;
Nie chodzi o to, żeś jest prosię.

Chodzi mi o to, że gdy brata
Ktoś prosi, byś pozdrowił swego,
Ty go nazywasz …chamem! Świata
Porządek nowy to… dlaczego?

Odpowiedz, czemu nie dziękujesz,
Gdy ktoś pozdrawia Twą rodzinę?
Czy, Nieomylny nie żałujesz?...
Raz przeproś, uznaj swoją winę!

Lub uzasadnij, czemu chamem
Nazwałeś kogoś, kto był grzeczny?
Adamie (jeśliś jest Adamem)
Zakończ swój wywód niedorzeczny

O tym, że cały świat jest szary
I nie ma czerni, ani bieli.
Michniku (jeśliś jest nim) stary
Jest film… i wszyscy go widzieli!

Skąd ta nerwowość? Pozdrowienia
Dla brata były kulturalne.
Mędrzec pozdrowień nie docenia…?
(Nazwanie chamem jest karalne!)

Kto chamem jest, to mówiąc szczerze
Na filmie widać czarno-biało…
Polaków, (jeśliś jest!) SZECHTERZE
Na szaro zrobić się nie dało.

Pytanie tego chłopca brzmiało: "Kiedy pan przeprosi za brata?" Tak gwoli ścisłości... Wulgarną odpowiedź Michnika mogłaby dość szybko wyjaśnić p. Mazurek: "Jest akcja, jest reakcja".

Nie.
Wierszyk jest nie o tym wydarzeniu.

https://www.youtube.com/watch?...

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl