niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 lipca 2017

"Brata pan pozdrowi, też jest sędzią". Michnik usłyszał i... Uszy puchną. WIDEO

Dodano: 17.07.2017 [13:38]
"Brata pan pozdrowi, też jest sędzią". Michnik usłyszał i... Uszy puchną. WIDEO - niezalezna.pl
foto: @PrawyPopulista
Wczoraj pisaliśmy o wulgarnej odzywce Adama Michnika do dziennikarza, który zapytał redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej" o przyrodniego brata. Dzisiaj na jaw wyszło inne nagranie. Tym razem jednak Michnik popisał się większym "repertuarem". Co ciekawe, gdy rzucał "mięsem" obok stał poseł Platformy Borys Budka. Nie zareagował, uśmiech nie znikał z twarzy.

Najpierw krótko przypomnimy nasz wczorajszy tekst.

"Na dzisiejszym proteście w rzekomej obronie sądów pojawił się również redaktor naczelny "Gazety Wyborczej". Adam Michnik usłyszał od dziennikarza TVP pytanie o swojego przyrodniego brata Stefana - w końcu sędziego. Stalinowskiego zbrodniarza. Michnik się wściekł"

CZYTAJ WIĘCEJ: Michnik usłyszał pytanie: "kiedy przeprosi za brata". I się wściekł WIDEO 18+

Okazało się jednak to, że nie jedyna podobna scena z udziałem Michnika. Dzisiaj na twitterze pojawiło się inne nagranie, choć jego przebieg był dość podobny.

Do redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej" (stojącego w towarzystwie m.in. posła Budki) ktoś podszedł i powiedział:

"Brata pan pozdrowi, też jest sędzią"


Michnik odwrócił się i poleciały wulgaryzmy: "ty skurw... jesteś, bydlakiem, kanalią".

Warto też zwrócić uwagę na zachowanie Borysa Budki.

Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Dziennikarz zadający pytanie Szechterowi miał pełne prawo powiedzieć mu, że to właśnie Szechter jest sqrwysynem bo wiele razy przepraszał za rozmaite działania PiS, natomiast za swojego braciszka-mordercę sądowego jakoś przeprosić nie chce.

Człowiek grzecznie prosi żeby przekazał pozdrowienia, a Michnik rynsztokiem go obrzuca. To cham!!

jakoś przy tych słowach się nie jąka.

You wanna sing for us ? Very very good hi hi

https://www.youtube.com/watch?...

Widzę, że Niezależna zaczęła cieszyć się popularnością wśród wiernych czytelników "wybiórczej". Szkoda tylko, iż poziom ich wypowiedzi zbliżony jest do michnikowego dna.

Takie odpowiedzi zadowalają bo to dobry język do zaprezentowania na tej plotkarskiej stronie. Powinniście być wdzięczni Michnikowi, że dał temat do hejtu i prężenia muskułów.

Stał tam też były minister Budka i nie zareagował na mowę nienawiści?
A zapomniałem, to tylko język gorszego sortu.

Na miejscu Michnika pogoniłbym gościa porządnym kopniakiem


CO JEGO ŚMIERDZI?

Sąd jest nasz •Ulica i zagranica • Nie pozwolimy• Ma być jak było• My wiemy jak dobrze rządzić• Nie damy zawłaszczyć sądów• Rozliczymy was • Dobierzemy się do was • Jest nas miliony • Dziennikarze odpowiedzą za kłamstwa • To my wygramy

Można podać dziesiątki podobnych zdań, których kilka – najczęściej wykrzyczanych ciurkiem – stanowią... WYSTĄPIENIA „POLITYKÓW” TOTALNEJ OPOZYCJI.

Wydaje się tym niewydarzeńcom, niby politykom, że wypuszczając z siebie za pomocą jamy gębowej te dźwięki – jak, nie przymierzając, głośne bąki – przekonują ludzi do siebie, do swoich PLANÓW.

Tak, PLANÓW i MARZEŃ o przejęciu władzy.


No, to wam rozparzeńcy przypomnę: PiS przez osiem lat ciężko pracował nad PROGRAMEM DLA POLAKÓW I POLSKI.
I wygrał dzięki PROGRAMOWI, który budował razem z NARODEM.
 A gdzie wy macie program? Gdzie?


Adam Michnik pytał wczoraj „czy dalej ma żyć w tym smrodzie”.
Co to za smród, skąd ten smród?
Już wiem... On (Michnik) od dłuższego czasu przebywa dniami i nocami wśród liderów i aktywistów opozycji totalnej.

I czego tu jeszcze dodać? 

Chyba to, że ja tylko słucham, obserwują i wyciągam wnioski.Wujek Władek

Totalnej opozycji w sile 5000 Ludu tylko we łbach RZEJĘCIE WŁADZY ! A co za tym idzie DORWANIE SIĘ DO GRUBEJ FORSY, do SPOŁEK SKARBU PAŃSTWA, DO ŁAPÓWEK , DO ODPRAW MILIONOWYCH ,DO NAGRÓD ZA NIERÓBSTWO .....? Kogo by interesował PROGRAM , po co komu on ? Liczą się tylko many , many , many...

mi mi mi micha micha michaś - cza cza czas spie spie spir#alać z POLSKI !!!!!!!!

Czy art 216 kk nie dotyczy tego chama zwanego "michnik"

A Michnik czym jest jeśli nie tym samym???...

Mi mi mi mi chnin chnik coś osta osta tnio mniej się ją ją ją kkka. Czym to tłumaczyć?

Po kilku kieliszkach z Kiszczakiem zapomniał, że kiedykolwiek się zacinał.

Im częściej używa kloacznego słownictwa tym lepiej mu to wychodzi... aj waj - tym lepiej się wysławia... O - teraz dobrze.

Tylko niedopuszczać chama w pobliże pary książęcej albo innych gości.
On teraz dużo czasu spędza na ulicy, i dobrze, tam jego miejsce, prostaka.

Michnik przez całe swoje życie jeszcze nigdy się tyle nie naklął co teraz. Ale cóż poradzić - starość nie radość...

Widocznie sroce spod ogona wypadł lub z któregoś śmietnika wygrzebany został przez kota ? -Skoro jak sam powiedział iż-
jego rodzice zginęli w Oświęcimiu i to zanim jeszcze on się urodził !
-No niestety ale takie oto są skutki przebywania w towarzystwie TW Bolka Szczynukiewicza czy folksdojcza Thuska ,po pewnym czasie człowiek ma predyspozycje do fantazjowania i do mylenia oczywistych znanych już faktów , gdyż musi się kontrolować z tego co już wcześniej na ten temat powiedział
nad tym co obecnie chce powiedzieć.

Grzecznie rozmawiał do jąkatego bydlaka, ten zaś odpowiedział jak komunistyczny prostak, do takich bydlaków jak ta jąkata świnia, trzeba ostrego języka, nikt nie jest w stanie, nauczyć ich mowy ludziej

Ciekawe z jakiego POMIOTU szechter wylazł::))!!!?

znikł klosz medialny, który maskował chamstwo tych chamów i teraz wychodzi co to za hołota. Ale co się dziwić, skoro to wszystko sowiecki pomiot, który w prostej lini wywodzi sie o ruskiego raba za Uralu

Jeszcze lepiej, niż na twitterze, to nagranie się prezentuje na youtube https://youtu.be/PO_HJWyfug4 warto również zobaczyć PO།zpstałe NAJNOWSZE filmy z Michnikiem w roli głównej https://www.youtube.com/result...

Adaś ma wyborna sytuację oględności osobistej, jak jest wkur..wiony, to klnie lepiej ode mnie, ale się nie jąka. Oznacza to, żeby w ten sposób, "łaskotać go", cały czas nieustająco. Łaskoczący, ma w sądzie każdą sprawę wygraną - bo to podnosi Michnikowi, jego stan medycznej niedoróbki, jako terapia. Natomiast na Polaka to nie działa. Skoro tak, to Michnik nie jest Polakiem, i należy odebrać jemu, Obywatelstwo RP.

Bezczelny cham Michnik nawet nie wie, że cała Polska uważa go właśnie za sk.......a, bydlaka i kanalię. No może trzeba wyłączyć tych UBywateli RP i KODziarzy, którzy są jemu podobni.

Panie Szehter vel. Michnik dla czego pan się wstydzisz swojego nazwiska? Tylko dla tego że zostałeś ochrzczony scyzorykiem?

Wiatr się zerwał już od rana
wiatr historii wieje,
wkrótce zdmuchnie UBekistan
który już się chwieje.

Znikają dodatnie i ujemne plusy
"legendy" nie będą chodzić już w glorii
trzęsą się ze strachu homosowietikusy
bo zerwał się wiatr historii.

https://www.youtube.com/watch?...
https://www.youtube.com/watch?...
https://www.youtube.com/watch?...

dwa wiatry historii wialy nam cale dwadziescia pare lat. teraz na starosc bym ja mu (temu adamowi)mogl napluc w twarz i powiedziec mu rze to tylko deszcz. ps. mazenie polaka zwyklego.

przecież takie ubliżanie innym jest karane - są niepodważalne dowody - Ci co zostali tak oczernieni powinni podać teraz michnika do sadu o zadośćuczynienie!!!!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl