niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

"Cała Europa i pół Ameryki" - T. Sakiewicz o zjeździe Klubów GP. "Fantastyczna sprawa!"

Dodano: 18.06.2017 [22:21]
"Cała Europa i pół Ameryki" - T. Sakiewicz o zjeździe Klubów GP. "Fantastyczna sprawa!" - niezalezna.pl
foto: screen You Tube
- To środowisko jest ważne dla Polski, dla polskiej prawicy i wszyscy się z nim liczą. Bo to ludzie, którzy w jakiejś mierze stworzyli ten sukces, te zmiany, które zaszły w ostatnich dwóch latach. Należy się cieszyć, że się tych ludzi docenia - stwierdził redaktor Tomasz Sakiewicz podsumowując XII Zjazd Klubów Gazety Polskiej, który w weekend odbył się w Spale.

- Największy i chyba najbardziej udany zjazd klubów, ponad tysiąc osób przewinęło się przez ten zjazd - podkreślił redaktor naczelny "Gazety Polskiej", który przypomniał, że wśród gości byli najważniejsi ludzie w kraju: prezydent Andrzej Duda, wicepremier Mateusz Morawiecki, minister Antoni Macierewicz, minister Mariusz Błaszczak, minister Jan Szyszko, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego Ryszard Czarnecki. - I wielu, wielu innych, którzy tu byli i opowiadali co się dzieje w polskiej polityce, ale też dziękowali klubom.

- List Jarosława Kaczyńskiego stał się czołówką wszystkich mediów. Tak samo list premier Szydło, także ogromny oddźwięk - mówił Tomasz Sakiewicz.


CZYTAJ WIĘCEJ: List Jarosława Kaczyńskiego do klubowiczów "GP": bronicie wolnej myśli

- Widać, że to środowisko jest ważne dla Polski, dla polskiej prawicy i wszyscy się z nim liczą. Bo to ludzie, którzy w jakiejś mierze stworzyli ten sukces, te zmiany, które zaszły w ostatnich dwóch latach i to jest zauważone. Należy się cieszyć, że się tych ludzi docenia - stwierdził redaktor Sakiewicz.


- Ogrom tych ludzi, których widać było na sali. Od Żytomierza przez Melbourne, Vancouver, Filadelfię, Nowy Jork. Nigdy nie było tak wielkiego zjazdu, że przyjeżdża cała Europa i pół Ameryki jeśli chodzi o Polonię, a jednocześnie 420 klubów z tego większość z Polski. Niebywałe wydarzenie - podkreślił.

- To wielkie święto tych, którzy myślą podobnie z różnych stron Polski, z różnych stron świata, bardzo się różnią wiekiem, wykształceniem, pozycją życiową, zamożnością, ale łączy ich to, że tu mocno bije serce Polski. Fantastyczna sprawa - powiedział Tomasz Sakiewicz.

OBEJRZYJ ROZMOWĘ

Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Bardzo się cieszę,że to red. Dorota Kania przejęła stery w TV Republika, bo red. Terlikowski ma inne pole zainteresowania i być może dlatego TV Republika trochę siadła po tym jak on stanął na jej czele.
Redaktor Kania to właściwa osoba na właściwym miejscu!
To dzięki redaktorowi Sakiewiczowi i jego współpracownikom,to dzięki waszej tytanicznej pracy, Polska jest dziś w tym a nie w innym miejscu. CHWAŁA WAM ZA TO! CHWAŁA!
Jeśli chodzi o Wpolityce.pl i braci Karnowskich, to mam wrażenie,że coś jest nie tak,nie ufam im. Nie wiem i nie rozumiem dlaczego atakują i red.Sakiewicza i środowisko GP zamiast szukać możliwości do ścisłej współpracy. Uważam,że Karnowscy stoją w rozkroku,są miałcy i usiłują zasypać różnice pomiędzy zdrajcami a patriotami, pomiędzy złodziejami a ludźmi uczciwymi, a taka «filozofia» nigdy nie zdobędzie mojego poparcia, bo rzeczy muszą być nazwane po imieniu, bo zdrajcy i złodzieje muszą być surowo karani.Różnica pomiędzy zdrajcami a patriotami,złodziejami a ludźmi uczciwymi musi być głębsza niż Rów Mariański,żeby każdy dobrze wiedział ,gdzie biegnie granica pomiędzy dobrem a złem!
Pozdrawiam wszystkich,którzy tworzą TV Republika, Niezleżną.pl.,Nowe Państwo,GP i GPC! Jesteście bohatarami naszej współczesnej historii, wykonujecie niezwykle ważną misję i chwała,chwała Wam za to! Szczęść Wam Boże!

To wielka praca i zasługa Pana Tomasza Sakiewicza!!

Powodzenie klubów GP jest ocvzekiwane przez Polaków, któzy tłumnie uczestnicza w tym przedsięwzięciu.

Tom - "uzdrowiciele" czasem odnoszą sukcesy, mają uzdrowienia ale jest to bez wątpienia związane ze ZŁYM, czy kiedykolwiek myślałes o tym? Pisząc, ze "podnosimy się z kolan" łżesz, bo właśnie proponujesz nam upaść na kolana przed ZŁYM i już nie będzie odwrotu !
Byłam uczestnikiem XII Zjazdu jako żywo żadnego zlotu czarownic i uzdrowicieli tam nie było :)

Kto się podnosi? Yaga, Mariolka i Ewka ?
Czarownicy i wiedźmy mieli jakiś panel na zjeździe?

Dlaczego to jest fantastyczne?

Przez dwa lata z szybkoscia swiatla duszony jest temat uchodzcow - kiedys bedzie rozwiazany.

Jezeli te wszystkie informacje i madrosci przewozic wolami to w tym czasie dotarloby sie do Ameryki.

Taka jest skala nadinformacji.

Dlatego spotkania Klubow sa nad tym wszystkim.

Dlatego jest to fantastyczne.

Kluby Gazety Polskiej są solą w oku michnikowszczyzno-TVN-owskiego układu i ich pupilków z Platformy tzw Obywatelskiej róż rodz UB-eków, SB-eków itp. To co robią kluby GP jest tożsame z Polską, wolną Polską, gdzie nie przedkłada się własnego interesu-By Żyło Się Lepiej- ponad dobro własnego Kraju i ich obywateli. Niestety, ale tak było, gdy rządziło PO-PSL, ale to się skończyło, bo tak Polacy zadecydowali w wyborach demokratycznych i tutaj właśnie była duża zasługa Klubów GP, które to kluby aktywnie wspierają słuszny wybór, jak słuszny to widać po skowycie, burdach, awanturach, sztucznym zamieszaniu itp tych co zostali wreszczie odsunięci od władzy i potracili róż rodz przywileje, wysokie dochody, korzyści itp, także By Żyło Się Lepiej- IM się skończyło-ukruciło, dlatego jest tyle wrzasku, awanturnictwa, histerii itp no jak np ten UB-ek za dwa tysiące wyżyje, nie wspomnę o tzw Lisach jaka kasa odpłyneła, także tutaj to już jest stan-beznadziejny.

Gdyby jeszcze środowiska patriotyczne nie walczyły ze sobą to byłoby to.....

Kluby GP to była prawdziwa praca u podstaw. Solidna dobra robota - podwaliny pod prawdziwą demokracje. Nie jeden palikociarz Nowoczesna czy KOD narodzi się i umrze a GP będą trwać bo tam jest prawdziwa idea tam jest prawda.
Gratuluje !

Fantastyczna sprawa! Też byłem i jestem z Wami, zwłaszcza po wystąpieniu Antoniego Macierewicza.
"Ludzie listy piszą - zwykłe, polecone", ale Jarosław Kaczyński i Beata Szydło mogli zaszczycić Zjazd GP swoją obecnością, a nie pisać listów...
Mateusz Morawiecki to dla mnie nie persona na ten zjazd, gdyż to jest człowiek korporacji i jak dotychczas. nic nie zrobił dla rozwoju polskiej klasy średniej, więc lepiej jakby go na zjeździe nie było, bo bajać to my, a nie nas.

Fakt! jesteście współtwórcami sukcesu Polski i to była mozolna, długoletnia praca pozytywistyczna. Jesteście wspaniali!!!!!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl