niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

Szok! Absurdalna wypowiedź w TVN: „Szariat w Polsce nie byłby problemem”

Dodano: 05.06.2017 [11:28]
Szok! Absurdalna wypowiedź w TVN: „Szariat w Polsce nie byłby problemem” - niezalezna.pl
foto: Piotr Galant/Gazeta Polska
Jednym z gości programu „Dzień dobry TVN” była reżyserka i scenarzystka Joanna Kos-Krauze. Jej wypowiedź odnośnie imigrantów oburzyła nawet prowadzącego! Kobieta stwierdziła, że szariat w Polsce nie byłby problemem, bo w podobny sposób kobiety traktuje… Ministerstwo Zdrowia.

Kos-Krauze dzieliła się swoimi zaskakującymi spostrzeżeniami odnośnie imigrantów. Jej zdaniem Polaków należy przygotować na przyjęcie islamistów, gdyż proces ten jest nieunikniony i nieodwracalny.
 

- Mnóstwo tych lęków jest absurdalnie wyolbrzymianych. Rozmawiamy o tym niewłaściwym językiem. Tych procesów nie odwrócimy. Europa zmienia kształt i kolor i nie ma w tym absolutnie nic złego. My musimy się na to przygotować. Przygotować dzieci, procedury - wypaliła reżyserka.


W osłupienie wprowadza kontynuacja wypowiedzi "gwiazdki" TVN, która porównała prawo szariatu do sposobu traktowania kobiet w Polsce.

 

Szariat w ogóle nie jest problemem, bo to, co polskim kobietom funduje Ministerstwo Zdrowia, to naprawdę niczym się nie różni od szariatu - powiedziała.


Te słowa oburzyły nawet prowadzącego program Marcina Mellera, który stwierdził, że reżyserka mocno przesadza.

Nie, nie przesadzaj. Jeżeli wolisz żyć w kraju z szariatem niż w Polsce… - odparł prowadzący.

Tymczasem internauci dają dobre rady reżyserce.


Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

To że tvn to stacja , która kłamie przez 24 godziny na dobę to ogólnie znana prawda , ale dobór "rozmówców" w tej szczujni to już pełny "rekord świata". Skąd oni biorą taki kretynki jak poprzednio jakaś pamuła , a teraz jakaś równie durna i głupia niejaka krauze. Stopień debilizmu wykazywany przez te dwie idiotki przekracza poziom Himalajów. Ale takie skretyniałe istoty są do tvn zapraszane. To tylko potwierdza niezwykle "wysoki" poziom reprezentowany przez tą szczujnię.

Szariat w ogóle nie jest problemem? Ciekawe co na to Geje i Lesby. Problem z nimi szybko został by rozwiązany. Niech by który z LGBT wystawił łeb na paradzie "równości" pewnie szybko został by obcięty.

to ona jeszcze NIE zawefiona?

a ilu uchodxców/emigrantów przyjeły takie kraje jak izrael, czy arabia saudyjska? -z tymi emigrantami to DIABESKI pomysł, ONI sa już straceni-teraz NAS na koniec chcą ZAINFEKOWAĆ -wystarczy łyżka ..., aby ZEPSUĆ BECZKĘ MIODU -MIŁE ZŁEGO POCZĄTKI

A ja wciąż pytam, dlaczego Izrael nie przyjmuje uchodźców, przecież są tak blisko nich? Dlaczego nie okazuje miłosierdzia, przecież za przygarnięcie uchodźców nie grozi kara śmierci dla całej rodziny izraelskiej. Tak łatwo im przychodzi krytykować oszczerczo Polaków ratujących w czasie wojny żydów i wciskać nam antysemityzm. Niech teraz pokażą klasę i przygarną islamistów, spróbują ich asymilować i utrzymywać. Stać ich na broń atomową, a nie stać na "biedaków islamskich"?

Tym żydówkom łatwo przychodzi tumanienie Polek i Polaków. Zbyt łatwo. Dlatego postulat odebrania anteny dla pedałENu jest uzasadniony.

Nic nie stoi na przeszkodzie (w każdym razie – nie Kodeks Prawa Kanonicznego KRK, nie w jej wypadku) pani Kos – Krauze rozwieść się z obecnym mężem i wyjść za jakiegoś mułłę Omara.

pewnie z rana z Pamułą poglądy wymieniała.Jedna głupsza od drugiej Najwyższa pora oczyścić kraj z takich antypolskich elementów.Pamuła na muła a Kos na stos....hahaha

Więc ma ta pani szansę wypróbować jak to jest na własnej d...osobie, niech pojedzie choćby za naszą zachodnią granicę i już....Jeśli jej to pasuje ....jej sprawa! Ale wara głupiej idiotce od milionów kobiet w Polsce które mają kompletnie inne zdanie ! Jakie to szczęście że taka gadzinówka jak teFAULen jest tylko brukowym wycieruchem dla kłody ! Że żaden normalny Polak nie uzna tego bełkotu za jakąkolwiek wartość , ani się tego nie da oglądać ani słuchać ...no chyba że się bierze niemiecką kasiorę ...to już inna sprawa ! Dno zupełne i całkowite! Chyba powoli obrotowi dziennikarzyny od szczekania to zaczynają zauważać ! Szariatu u nas nie będzie nigdy bo my zwyczajnie na to nie pozwolimy a jak będzie trzeba to wyjdziemy na ulicę żeby bronić naszych wartości ! Qniec wykładu...

A ta baba została obrzezana w ogóle ze tak się łatwo wypowiada na temat szariatu ? Głowy też nie zaręcznikowała ?!

tak się zastanawiam co ci ludzie jedzą, co piją i co czytają, że są takimi KRETYNAMI?
jednej pindzie nie przeszkadza w rachunku 10 zabitych Polaków za 100 przyjętych arabów
drugi kretyn pomagałby imigrantom - bo by kółko dyskusyjne założył

teee! tyyy kosowo-krauzowo!
jak by w Polsce był szariat to byś nie piep*rzyła głupot w telewizji
jak by w Polsce był szariat to byś nosiła walizki dwa kroki za swoim panem
jak by w Polsce był szariat to być pewno łechatczkę miała wyciętą
a na pewno w Polsce nie ma szariatu - bo jak widać to chodzą i piep*rzą po lewackich telewizorniach takie jak ty idiotki co zamiast rozumu mają łechtaczkę

Brawo,takiej co myśli łechtaczką to tylko prawdę i samą prawdę w głupi mózg.Bo żeby zaistnieć to już niektórej się mózg lasuje i to bardzo.Czarny marsz,szariat,zabicie 10 Polaków za 100 przyjętych ciapatych.
Poeta pisał tak"Kobieto puchu marny....",a ja napiszę tak: babsztylu młocie.Przepraszam kobiety,ale do takiej to trzeba z grubej rury,bo nie zrozumie.

:D:D:D:D:D Aż się usmarkałam! Popieram w całości! :D
Diagnoza trafiona w dziesiątkę. Pani ma łechtaczkę - bez dwóch zdań!
Pozdrawiam

nie dotarło jeszcze do TVN że my w POLSCE nie używamy kredy na ulicy tatuaży czy pokojowych manifestów gdy terroryści atakują

kretynka!!!!!

Jakoś nie mogę znaleźć spisu dokonań tej twórczej reżyserki...
powinna wzorem twórczego pismaka z GWnianej zmienić karnację
pastą do butów...niestety rozumu nie da się zmienić...za duży
poziom zidiocenia!!!!!

Solidarność-podziemie...drukarz.

Siekierami i butelkami z benzyną by się "wyszariatowało" tę beżową stonkę. Tu, w Polsce, to by za bardzo się nie porządzili.

W tVN co można zobaczyć? Kraśke? i stado czerwonych łechtaczek, niech sobie tytke papierową na zakute łby włożą jak mają w zwyczaju na swoich sabatach czarownic.

Nic nie jest przesądzone i nieuchronne. W Polsce żadnych muzułmanów nie potrzeba. Po co Ci ludzie mają tutaj przybywać? Z jakiego powodu? Jakie korzyści odniesiemy z tego typu imigracji? Żadne. Same koszty i zagrożenia. Muzułmanie mają swoje kraje i kontynenty.

Nasze społeczeństwo żadnych muzułmanów nie zaakceptuje. Ani im, ani nam ze sobą dobrze nie będzie.

Jak się Pani Krauze nie podoba kraj w którym żyje, niech jedzie w świat. Tam już na nią czekają z otwartymi rękami :))) Allah Akbar :P

Nie przypominam sobie, ażeby Ministerstwo Zdrowia zmuszało kobiety to zakładania tych muzulskich czarnych szmat z dziurą na oczy, czy tępymi żyletkami obcinało im łechtaczki.Może jednak coś umknęło mojej uwadze?

TVN to telewizyjna polskojęzyczna gadzinówka.

Jedyna opinia ciśnie się na usta: kretynka.

meller jak bedzie tak fukał to wyleci na youtube
kuźniar już po roku osiwiał

Pani Kos-Krauze, dla Pani informacji. Gdyby w Polsce był szariat podejrzewam, że nie miałaby Pani nic do powiedzenia, bo tam kobiety nie mają prawa głosu. Co najwyżej gdyby krzywo na kogoś Pani spojrzała bądź odchyliła się Pani burka w momencie zostałaby Pani skrócona o głowę.

W postrzeganiu świata
Resortowe córy
Częściej niźli głowy
Używają dziury

Więc efekt myślenia
U każdej lewaczki
Wyznacza aktywność
Jej własnej łechtaczki

Kretynizm lansowany przez GW i TVN dopada nawet wykształconych

Mam nadzieje że trafi na pięciu arabów, wypatroszą jej odbyt tak by nie mogła się wysrać przez parę miesięcy i może się zastanowi....

TVN strzela sobie raz po raz w kolano.

jestem za przymusowym odosobnieniem wszystkich polskich wariatek, co by dalej nie gadały takich głupot. I tym Ministerstwo Zdrowia niech się zajmie. Pierwsza pacjentka już murowana!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl