Wimbledon
Wimbledon już bez polskiej jedynki. Łukasz Kubot i Marcelo Melo odpadli z rywalizacji deblistów
Najwyżej rozstawieni Łukasz Kubot i Brazylijczyk Marcelo Melo odpadli w ćwierćfinale debla w wielkoszlemowym Wimbledonie. Przegrali w Londynie z francuskimi tenisistami Edouardem Rogerem-Vasselinem i Nicolasem Mahutem (11.) 6:7 (3-7), 7:6 (7-5), 3:6, 3:6.
Rewelacyjna piętnastolatka nie zwalnia. Cori Gauff pokonała Polonę Hercog i jest już w 1/8 finału
15-letnia amerykańska tenisistka Cori Gauff nie przestaje zadziwiać i kontynuuje serię zwycięstw w wielkoszlemowym turnieju w Wimbledonie. W trzeciej rundzie pokonała Słowenkę Polonę Hercog 3:6, 7:6 (9-7), 7:5 i w 1/8 finału zagra z siódmą w światowym rankingu Rumunką Simoną Halep.
Piętnastolatka podbija Wimbledon! Cori Gauff jest już w trzeciej rundzie
Mimo że w marcu skończyła dopiero 15 lat, amerykańska tenisistka Cori Gauff nie przestaje zaskakiwać w wielkoszlemowym turnieju w Wimbledonie. W środę pokonała Słowaczkę Magdalenę Rybarikovą 6:3, 6:3 i awansowała do trzeciej rundy.