Podziel się swoim 1,5% podatku na wsparcie mediów Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy za solidarność! Dowiedz się więcej »

YouTube zablokował największy na świecie kanał pro-life! LifeSiteNews obserwowało ponad 300 tys. osób! 

Cenzura internetu zatacza coraz szersze kręgi. Twórcy lifesitenews.com informują, że serwis YouTube zablokował popularny kanał LifeSiteNews, który śledziło aktywnie ponad 300 tysięcy użytkowników. Jak się dowiadujemy, każdy z dostępnych w na kanale filmów został całkowicie usunięty.

YouTube zablokował największy na świecie kanał pro-life! LifeSiteNews obserwowało ponad 300 tys. osób! 
StockSnap/pixabay.com/service/license/

YouTube właśnie całkowicie usunął kanał YouTube LifeSiteNews. To nie jest tymczasowy zakaz; każdy z naszych filmów zniknął całkowicie.
- informują twórcy kanału na łamach serwisu lifesitenews.com.

Z komunikatu wynika, że choć z YouTube usunięto wszystkie materiały, twórcy LifeSiteNews posiadają kopie zapasowe i podjęli już próbę ich udostępnienia za pośrednictwem innych platform.

Wszystkie aktualne materiały usunięte przez Youtube można oglądać na Rumble: https://rumble.com/user/LifeSiteNews lub na kanale LifeSiteNews Catholic Rumble: https://rumble.com/user/LifeSiteNewsCatholic 

Istnieje również możliwość rejestracji, w celu otrzymania powiadomienia e-mail o najnowszych filmach: [TUTAJ]

Całkowite usunięcie z YouTube oznacza, że straciliśmy dostęp do ponad 300 000 obserwujących. Pomóż nam budować Rumble i inne nasze alternatywne platformy, przekazując darowizny za pośrednictwem naszego bezpiecznego łącza: https://give.lifesitenews.com/ 
- apelują twórcy LifeSiteNews.


To nie pierwszy przypadek tak drastycznej cenzury w internecie. Dziś pisaliśmy o skutkach internetowej nagonki na popularną aktorkę i zawodniczkę MMA, która podpadła zaangażowanym politycznie fanom serialu Disneya ponieważ… „ośmieliła się” nie popierać ideologii LGBT+ oraz krytykować ruch Black Lives Matter i podważać wiarygodność wyborów prezydenckich w USA. Wystosowano nawet petycję z żądaniem zwolnienia Giny Carano z obsady serialu, a jak donosi „Variety” władze Disneya przychyliły się do tych próśb.

Teraz na Twitterze toczy się prawdziwa batalia pomiędzy przeciwnikami aktorki #FireGinaCarano a jej zwolennikami #WeLoveCaraDune #WeLoveGinaCarano

Z kolei dyrektor finansowy Twittera Ned Segal oznajmił, że zbanowany w styczniu Donald Trump nie będzie mógł ponownie zarejestrować konta w tym serwisie.  „Zakaz jest stały, cokolwiek zrobi” – oświadczył i dodał, że trwała blokada oznacza w przypadku Trumpa dożywotni brak możliwości powrotu na Twittera.


 

 Źródło: niezalezna.pl, lifesitenews.com

 

#LifeSiteNews #pro-life #YouTube #cenzura

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
albicla.com@ Piotr Łukawski
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo