Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Verhofstadt zakpił z ostrzeżeń polskich służb! Zaprosił do Brukseli... Kozłowską

Szefowa Fundacji Otwarty Dialog Ludmiła Kozłowska przybędzie dziś do Brukseli, by opowiadać o rzekomym łamaniu przez polski rząd praworządności. Deportowana z Unii Europejskiej działaczka zjawi się w Parlamencie Europejskim na specjalne zaproszenie znanego ze szkalowania Polaków Guya Verhovstadta, oraz Rebecci Harms, współprzewodniczącej frakcji Zielonych - donosi onet.pl.

Igor Smirnow/Gazeta Polska

Szefowa organizacji Otwarty Dialog została deportowana z terytorium Unii Europejskiej do Kijowa 14 sierpnia z powodu alertu, jaki polskie władze zamieściły w Systemie Informacyjnym Schengen (SIS).

Najpierw Niemcy pokazali, że za nic mają ostrzeżenia Polski i zaprosili Kozłowską na debatę do Berlina.

CZYTAJ WIĘCEJ: Po co Niemcy zaprosili Kozłowską? Już nawet niemieckie media piszą, że to „grozi konfliktem”

Teraz Kozłowska wyrasta na antypolską gwiazdę i idąc za ciosem Guy Verhofstadt zaprosił ją do Brukseli. Tam jeszcze dziś ma mówić o rzekomym łamaniu zasad praworządności w Polsce.

Jak podaje onet.pl zgodę na pobyt Kozłowskiej na terenie Unii Europejskiej wydało belgijskie MSZ. I to na kilka tygodni, gdyż spotkania, podczas których aktywistka będzie szkalować dobre imię Polski i Polaków mają właśnie tyle potrwać.

Dziennikarz Onetu zapytał Kozłowską w jaki sposób udało jej się tak szybko uzyskać zgodę na kolejny przyjazd do Unii Europejskiej.

Z mojego punktu widzenia to wcale nie jest szybko. Wciąż czuje się trochę bezdomna i ten stan trwa już dość długo. Ale w tej chwili jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna przyjaciołom z Parlamentu Europejskiego, że wróciłam do Brukseli – użalała się Ukrainka.

 Źródło: onet.pl, niezależna.pl,

 

#Guy Verhofstadt #Bruksela #Ludmiła Kozłowska

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wideo