Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Strzelanina w Teksasie. Napastnik zastrzelił dwie osoby i ranił policjantów

Uzbrojony w broń palną napastnik zabił dwie osoby i ranił cztery inne, w tym troje policjantów, a następnie odebrał sobie życie w sobotę wieczorem czasu miejscowego na obszarze metropolitarnym Dallas-Fort Worth w stanie Teksas w USA. Informację przekazała w niedzielę agencja AP.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com/Skitterphoto

Życiu żadnej z rannych osób nie zagraża niebezpieczeństwo – powiedział Matt Spillane, przedstawiciel policji w mieście Haltom.

Według niego policjanci, wezwani na miejsce w związku z wystrzałami w jednym z domów, odpowiedzieli ogniem na strzały napastnika. Jeden z policjantów został ranny w obie nogi, a drugi w rękę. Sprawca najprawdopodobniej sam się zastrzelił.

Wewnątrz domu znajdowała się martwa kobieta, a na zewnątrz budynku ciało mężczyzny. Starsza kobieta, która zadzwoniła na policję, jest ranna. Przy sprawcy znaleziono "karabin w stylu wojskowym" i broń krótką – przekazał wcześniej stacji WFAA-TV inny przedstawiciel policji Rick Alexander.

Motyw działania napastnika nie jest znany.

"W centrum (naszego) zainteresowania jest teraz, jak i dlaczego to się stało"

– powiedział agencji AP Spillane. Dodał, że śledztwo zostanie przekazane Strażnikom Teksasu (Texas Rangers), elitarnej jednostce policyjnej działającej w tym stanie.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#USA #kryminalne #Teksas

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

az
Wczytuję ocenę...
Wideo