Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Nowy Jork: Zamordował nożem czworo członków ulicy. Został zastrzelony przez policję

Funkcjonariusze policji nowojorskiej zastrzelili w niedzielę rano w dzielnicy Queens mężczyznę, który zadźgał nożem czworo członków rodziny. Było wśród nich dwoje nastolatków.

Nowy Jork - Dzielnica Queens
Dquai, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons - Wikimedia Commons

Jak poinformował szef wydziału nowojorskiej policji (NYPD) Jeffrey Maddrey, tuż po godzinie 5. rano jakaś kobieta zgłosiła, że jej kuzyn w domu „zabija członka rodziny”. Kiedy przybyło tam dwóch funkcjonariuszy, zobaczyli na podjeździe mężczyznę niosącego bagaż i zaczęli zadawać mu pytania. Wyciągnął wówczas nóż i obydwu zranił.

„Dźgnął jednego z funkcjonariuszy w szyję i okolice klatki piersiowej. Drugiego uderzył w głowę” – wyjaśnił Maddrey, dodając, że jeden z policjantów zdołał strzelić do napastnika. Ten w wyniku postrzału zmarł później w pobliskim szpitalu.

Na miejsce przybyły policyjne posiłki. Funkcjonariusze znaleźli 11-letnią dziewczynkę leżącą przed domem. W szpitalu stwierdzono jej zgon.

Policjanci nie mogli wejść do domu, ponieważ w środku wybuchł pożar. Prawdopodobnie ogień wzniecił wcześniej podejrzany mężczyzna.

Lokalna telewizja NY1 podała, że po ugaszeniu pożaru strażacy znaleźli zwłoki trzech osób: 12-letniego chłopca, 44-letniej kobiety i 30-letniego mężczyzny. Ponadto 61-letnia kobieta z poważnymi obrażeniami została zabrana do pobliskiego szpitala.

W opinii policji wszystkie ofiary odniosły rany kłute. Były członkami rodziny podejrzanego, ale ich nazwiska nie zostały jeszcze ujawnione.

38-letni napastnik był wcześniej aresztowany za próbę uduszenia innych krewnych w dzielnicy Bronx.

 Źródło: pap Niezalezna.pl

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
as
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo