Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »

Oburzenie PE wobec przeciwników Zielonego Ładu. Jutro eurokraci podebatują. Szydło: Co dalej, kara więzienia?

Atak na klimat i przyrodę: skrajnie prawicowe i konserwatywne próby zniszczenia Zielonego Ładu i uniemożliwienia inwestycji w naszą przyszłość - pod takim hasłem odbędzie się w środę w Parlamencie Europejskim debata na temat sprzeciwu wobec niebezpiecznej polityki ekologicznej Unii Europejskiej. Odniosła się do niej europoseł PiS Beata Szydło, która postarała się przetłumaczyć "lewicową nowomowę".

Europoseł PiS Beata Szydło
Aleksiej Witwicki - Gazeta Polska
"Jutro w Parlamencie Europejskim debata na temat - uwaga - „skrajnie prawicowego ataku na klimat i naturę”, to znaczy, tłumacząc z lewicowej nowomowy, o sprzeciwie wobec Zielonego Ładu"

– napisała była premier.

Polityk poinformowała, że "lewicowi radykałowie zażądali debaty, żeby na ostatniej sesji Parlamentu Europejskiego wyżywać się na ludziach, którzy zgłaszają sprzeciw wobec Zielonego Ładu. Każdy, kto ma wątpliwości wobec Zielonego Ładu, ma otrzymać etykietkę „wroga klimatu i natury” (co to w ogóle znaczy?) i „skrajnego prawicowca”".

"Co dalej, kary więzienia za pytania o sens i cel Zielonego Ładu? Zwolennicy Zielonego Ładu chcą zastraszyć wszystkich, którzy zgłaszają wątpliwości do tego projektu, projektu, który prowadzi do zniszczenia europejskiej gospodarki i zubożenia mieszkańców Unii"

– podkreśliła.


 Źródło: niezalezna.pl

 

#Zielony Ład #Beata Szydło

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo