Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Borowski: Europo, naprawdę nie wiedziałaś? Trybunał w Hadze dostał z Polski dowody zbrodni Putina [FILM 18+]

- Te zdjęcia i filmy są w Hadze. Nagrywaliśmy świadków, ludzie dawali świadectwo niewyobrażalnego ludobójstwa Putina w Czeczenii. Zbierał to wszystko Said-Emin Ibragimow, czeczeński obrońca praw człowieka. W odpowiedzi zorganizowano na niego aż cztery zamachy, w Turcji i we Francji. Dostał cztery kule, wyszedł z tego, Pan Bóg go uratował. Potem dostał dwa ciosy nożem i ten nóż też minął serce o dwa centymetry. Przez całe lata dobijał się do Trybunału w Hadze o to, żeby Rosję postawić przed sądem. I Trybunał nic nie zrobił. Zbrodnie, które dzieją się na Ukrainie to skutek tego, że Zachód w sprawie Czeczenii dał przyzwolenie na ludobójstwo na masową skalę – powiedział w Wywiadzie z chuliganem Adam Borowski, konsul honorowy Czeczeńskiej Republiki Iczkeria w Polsce. W programie pokazano wstrząsające dowody rosyjskiego ludobójstwa. Można je obejrzeć poniżej (18+) [ZOBACZ FILM na końcu tekstu].

kadr z programu Wywiad z chuliganem
Telewizja Republika

To, w jaki sposób na Zachodzie tuszowano rosyjskie ludobójstwo w Czeczenii, pokazało Putinowi, na jak wiele może sobie pozwolić. 

Zrobiłem wystawę, która pokazana została w Parlamencie Europejskim. Nazywała się „Czeczenia – ostateczne rozwiązanie”. Po dwóch godzinach ta wystawa została usunięta z Parlamentu Europejskiego. Bo esteci z Parlamentu Europejskiego uznali, że te zdjęcia są zbyt drastyczne.
- stwierdził Adam Borowski, konsul honorowy Czeczeńskiej Republiki Iczkeria w Polsce, a jednocześnie szef warszawskiego klubu Gazety Polskiej.

Zakazane w Starsburgu zdjęcia pokazane zostały w „Wywiadzie z chuliganem”.

Co pokazane jest na tych fotografiach?

Mamy całą dokumentację, relacje ludzi, którzy byli porwani i potem ich ciała znajdowano w czarnych workach w rowach przydrożnych i oni byli pozbawieni organów wewnętrznych. Bo te organy przeznaczano na handel. To były zdjęcia potwornie okaleczonych ciał konkretnych ludzi, o znanych imionach i nazwiskach.
- mówi Adam Borowski.

Jak zachowywali się wobec tego niektórzy polscy politycy?

Przedstawiciele SLD w Radzie Europy de facto bronili Putina. Bo mówili, że prawa człowieka są łamane z obu stron. Robiono taki symetryzm. Tak jak teraz Rosjanie mówią, że dokonuje się ukraińskie ludobójstwo w Donbasie i w Ługańsku .
- mówi Borowski.

Wywiad z chuliganem jest koprodukcją Radia Poznań i Telewizji Republika. Aby oglądać go co tydzień na YouTube, warto zasubskrybować kanał Radia Poznań, gdzie nowe odcinki w każdy poniedziałek o 10.00.

Mocne oskarżenie wobec Zachodu za bezkarność Putina w rozmowie poniżej:


 

 Źródło: niezależna.pl, Telewizja Republika, Radio Poznań

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mn
Wczytuję ocenę...
Wideo