Sprawdź gdzie kupisz Gazetę Polską oraz Gazetę Polską Codziennie Lista miejsc »

Tajscy konserwatyści obiecują... legalizację sex-shopów i gadżetów erotycznych

Konserwatywna tajlandzka Partia Demokratyczna obiecuje przed wyborami, że będzie dążyć do legalizacji dostępu do gadżetów erotycznych - poinformowała w środę CNN.

zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

Należąca do kierownictwa partii Ratchada Thanadirek przekonuje na Facebooku, że zalegalizowanie zabawek erotycznych spowoduje spadek liczby przestępstw seksualnych i zmniejszy przemyt. "Patrząc z medycznego punktu widzenia, lekarze rekomendują korzystanie z gadżetów zamiast zdrad lub kupowania usług seksualnych" - powiedziała amerykańskiej telewizji.

Zgodnie z kodeksem karnym obowiązującym w Tajlandii produkcja, sprzedaż i dystrybucja gadżetów erotycznych jest zagrożona karą więzienia do trzech lat lub grzywny do sześciu tysięcy batów (175 dolarów).

Partia Demokratyczna, uznawana za jedną z najbardziej konserwatywnych formacji politycznych, ma szanse, by zdobyć w planowanych na maj wyborach od 20 do 30 miejsc w parlamencie. Do zmiany prawa niezbędnych jest 251 głosów.

Gadżety erotyczne są w Tajlandii uważane za niemoralne, ale jednocześnie wiele z nich można kupić w kramach na ulicach Bangkoku - napisała Thanadirek. Jej zdaniem poza prozdrowotnymi efektami dla użytkowników zalegalizowanie zabawek seksualnych pomogłoby w rozwoju gospodarki kraju, który należy do znaczących producentów gumy.

 Źródło: niezalezna.pl, PAP

 

#Tajlandia #sex shop #gadżety #erotyka

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

mt
Wczytuję ocenę...
Wideo