Tajemnice sędziego, agenta Łukaszenki » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Niesamowity spot towarzyszy szczytowi NATO. Jak przedstawiono Polskę? To NAGRANIE trzeba zobaczyć

Niesamowity spot wygenerowany przez sztuczną inteligencję towarzyszy szczytowi NATO w Wilnie. Pierwszego dnia zaprezentowano nagranie, które robi wrażenie - szczególnie to, w jaki sposób przedstawiono Polskę.

Tak przedstawiono Andrzeja Dudę
fot. Twitter

Trwa szczyt NATO w Wilnie. Państwa Sojuszu w przyjętym wczoraj komunikacie potwierdziły decyzję ze szczytu w Bukareszcie w 2008 r., że Ukraina zostanie członkiem NATO. Uznały też, że droga Ukrainy do NATO nie wymaga już Planu Działań na rzecz Członkostwa. Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg poinformował jednocześnie, że zaproszenie do Sojuszu zostanie wysłane Ukrainie, gdy "zostaną ku temu spełnione warunki"; wyjaśnił, że nie ustalono żadnych ram czasowych przyjęcia Ukrainy do Sojuszu, bo „proces akcesji do NATO zawsze opierał się na spełnianiu wymogów".

Wczoraj przywódcy Sojuszu zdecydowali także o tym, że NATO stworzy trzy regionalne plany obrony na wypadek ataku na kraje członkowskie w Europie: jeden dla północy kontynentu, drugi dla południa, a trzeci dla krajów wschodniej flanki, w tym dla Polski.

Spore wrażenie zrobił filmik, wygenerowany przez sztuczną inteligencję, na którym przedstawiono państwa Sojuszu Północnoatlantyckiego. Każde państwo jest reprezentowane na spocie przez przywódcę - w przypadku Polski to prezydent Andrzej Duda pokazany jako... rycerz. 

Zobaczcie nagranie:

Na końcu spotu ukazany został także Wołodymyr Zełenski, a datę przystąpienia Ukrainy do Sojuszu zastąpił znak zapytania.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#NATO #Wilno #Szczyt #Andrzej Duda

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo