Sprawdź gdzie kupisz Gazetę Polską oraz Gazetę Polską Codziennie Lista miejsc »
Z OSTATNIEJ CHWILI
Szef NATO: jeśli ktoś uznałby, że uda mu się zaatakować Polskę czy innego sojusznika, bez konsekwencji, Sojusz odpowie z całą siłą; reakcja będzie niszcząca • • •

Opublikowano uzasadnienie wyroku dla bestii z Rimini

Okrutna przemoc i brutalność – to słowa z uzasadnienia wyroku 16 lat więzienia dla Kongijczyka, szefa bandy, która napadła na polskich turystów w sierpniu 2017 r. w Rimini.

fot. facebook.com

Wyrok wobec 20-letniego imigranta Guerlina Butungu, herszta bandy, która dokonała dwóch gwałtów i kilku napadów w Rimini, zapadł 10 listopada. Obecnie ogłoszono jego liczące kilkadziesiąt stron uzasadnienie.

Mowa w nim jest o wyjątkowo brutalnej, okrutnej napaści na dwoje młodych Polaków i wielokrotnym gwałcie.

Tekst uzasadnienia został ogłoszony sześć dni po tym, gdy sąd dla nieletnich w Bolonii wydał wyrok po 9 lat i 8 miesięcy więzienia dla trzech pozostałych sprawców gwałtu i napadu na Polaków. To dwaj bracia w wieku 15 i 17 lat, synowie imigrantów z Maroka oraz 16-letni Nigeryjczyk.

 



Źródło: PAP, niezalezna.pl

#Rimini #gwałt #wyrok

redakcja