Z OSTATNIEJ CHWILI
Polskie piłkarki ręczne po porażce z Danią 22:32 straciły szanse na awans do ćwierćfinału mistrzostw świata • • •

Łukaszenka w moskiewskim szpitalu. Trafił tam po spotkaniu z Putinem za zamkniętymi drzwiami. „Stan krytyczny“

Aleksandr Łukaszenka ma przebywać w Moskiewskim Centralnym Szpitalu Klinicznym z powodu krytycznego stanu zdrowia. Do pogorszenia samopoczucia białoruskiego dyktatora miało dojść po spotkaniu z przywódcą Rosji Władimirem Putinem za zamkniętymi drzwiami. Według nieoficjalnych doniesień, jego stan jest krytyczny.

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Władimir Putin i Aleksandr Łukaszneka
kremlin.ru
Według wstępnych informacji, z zastrzeżeniem dalszego potwierdzenia, Łukaszenka został pilnie przetransportowany do Moskiewskiego Centralnego Szpitala Klinicznego po spotkaniu za zamkniętymi drzwiami z Putinem. Obecnie pozostaje tam pod opieką medyczną. Czołowi specjaliści zostali zmobilizowani, aby zająć się jego krytycznym stanem. Przeprowadzono procedury oczyszczania krwi, a stan Łukaszenki uznano za nie do transportu. Zorganizowana akcja ratowania białoruskiego dyktatora miała na celu rozwianie spekulacji na temat rzekomego udziału Kremla w jego otruciu.

– przekazał na Twitterze białoruski opozycjonista Waleryj Cepkała. Informację potwierdził portal carter97.org, który przekazał, że rządowy samolot wrócił do mińska bez białoruskiego dyktatora na pokładzie.

Czas na zmiany?

Białoruski opozycjonista w swoim wpisie wezwał zachodnich przywódców do przygotowania strategii, które pozwolą przeprowadzić na Białorusi demokratyczne wybory. "Stanowczo twierdzimy, że istniejące technologie są odpowiednie do przeprowadzenia uczciwych i przejrzystych wyborów na Białorusi zgodnie z Powszechną Deklaracją Praw Człowieka, bez bezpośredniej ingerencji Kremla"

Przeprowadzenie wyborów w tak krytycznym momencie nie tylko przyczyni się do przywrócenia ładu i porządku na Białorusi w przyszłości, ale także stworzy podstawy do ustabilizowania sytuacji na granicach Unii Europejskiej i świata.

– napisał.

Zdrowie Łukaszenki

Ostatnie doniesienia na temat złego stanu zdrowia Aleksandra Łukaszenki pojawiły się po Paradzie Zwycięstwa 9 maja. Aby przebyć kilkaset metrów od Placu Czerwonego do groby Nieznanego Żołnierza, białoruski dyktator samochodu. Z kolei na lotnisko w Moskwie został już odwieziony w towarzystwie karetki.

 Źródło: rmf24.pl, niezalezna.pl

 

#Aleksandr Łukaszenka #Białoruś #Władimir Putin

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

 

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
Moduł komentarzy jest w trakcie przebudowy.
Mateusz Święcicki
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo