Z OSTATNIEJ CHWILI
Raków Częstochowa wygrał na wyjeździe ze Sturmem Graz 1:0 w meczu piłkarskiej Ligi Europy • • •

„W ten sposób niszczymy wrogów”. Ukraińcy opublikowali nowe filmy z frontu [WIDEO]

Siły Zbrojne Ukrainy opublikowały w internecie kilka filmów, które są dowodem na zniszczenia poczynione w sprzęcie wroga. - W ten sposób niszczymy wrogów, którzy przybyli na naszą ziemię z bronią. Tak będzie ze wszystkimi - napisano w komunikacie.

twitter.com/ArmedForcesUkr

Trwa 15. dzień rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Ukraińscy żołnierze dzielnie stawiają opór bestialskim najeźdźcom oraz odnoszą wiele sukcesów w bezpośrednich starciach z wrogiem. Z kolei putinowscy bandyci atakują bombami ukraińskie miasta. W wyniku bombardowań giną bezbronni ludzie - matki, dzieci i chorzy. 

Siły Zbrojne Ukrainy opublikowały dziś rano kilka filmów, na których widać skalę najnowszych zniszczeń poczynionych przez ukraińskich żołnierzy w rosyjskim sprzęcie. 

"Poranek zaczynamy od dobrych wiadomości i dobrych filmów. W ten sposób niszczymy wrogów, którzy przybyli na naszą ziemię z bronią. Tak będzie ze wszystkimi. Chwała Ukrainie!"

- napisano. 

Ujawniono także fragment przechwyconej przez ukraińskie służby specjalne rozmowy rosyjskiego żołnierza ze swoją dziewczyną.

"700 trupów, po prostu jatka" 

- tak mężczyzna relacjonował straty rosyjskiej armii. 

 Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

 

#Ukraina

mm
Wczytuję ocenę...
Komentarze (42)
Putler_Kaputt 10.03.2022 14:24
  • Komentarze: 11932
Od dziecka od matki słyszałem, że ruSSkom ciągle jest mało...Że taki ogromny kraj z mnóstwem bogactw naturalnych, a nie umie z tego w pełni korzystać, tylko napada na sąsiednie kraje. Każdy kraj, który dobrze ich poznał woli sojusz z samym diabłem, byleby tylko tych prymitywnych bandytów trzymał na dystans ! Tak mówiła moja matka kilkadziesiąt lat temu, a bandycka roSSja nic się nie zmieniła...i nic nie wskazuje na to, że się zmieni ! Jej zachowania mogą akceptować tylko ci, którzy robią z nią "szemrane" interesy oraz POtomkowie tych, co będąc w UB i PZPR niewolili naród polski na jej rozkaz !!! Przypominajmy o tym cały czas młodemu pokoleniu Polaków !
Anonim 10.03.2022 14:08
Niemcy wspierają Putina jak mogą.
Anonim. VM 10.03.2022 13:52
Az dziw ze faszyści niemieccy nie przychodzą z pomocą faszystom ruskim. No bo te działania dywersyjne w NATO i w gospodarce to kosmetyka. Nie wolno pod żadnym pozorem w jakiejś roli peace keeper dopuścić ich pod granice bo sie zacznie.
józek 10.03.2022 13:35
  • Komentarze: 112
Obecna sytuacja na Ukrainie jest wynikiem działań Angeli M. które legalizowała przy pomocy Donalda T. króla Europy
za 10.03.2022 12:51
Wypalać tych orków z kacapskiego Mordoru i wypalać orków
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo