Holandia: Nożownik terroryzuje Utrecht

Holenderska policja poszukuje nożownika, który od kilku dni terroryzuje Utrecht - informuje telewizja RTV Utrecht. W ciągu zaledwie czterech dni trzy kobiety zostały zranione nożem na tej samej ulicy tego miasta i trafiły do szpitala.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay

W nocy z poniedziałku na wtorek przy ulicy Balijelaan w Utrechcie zaatakowana została 20-latka. Kobieta została przewieziona do szpitala z ranami, które odniosła od pchnięcia nożem.

Prawie w tym samym miejscu doszło do identycznego ataku w czwartek wieczorem. Ofiarą padła 23-letnia kobieta, która także została dźgnięta nożem. Jej równolatka została okradziona i pchnięta nożem dwa dni później niedaleko miejsca wcześniejszego zdarzenia.

Rzecznik policji przekazał mediom, że trwają poszukiwania sprawcy. Wprawdzie nie ma jeszcze pewności, że ataki przeprowadziła ta sama osoba, jednak ze względu na podobny charakter i miejsce ataków jest to obecnie najbardziej prawdopodobny scenariusz.

Tymczasem, jak podaje RTV Utrecht, młode mieszkanki Utrechtu obawiają się wieczorem wychodzić z domu. „Wieczorem idę z przyjaciółkami na drinka i obawiamy się, czy bezpiecznie wrócimy do domu” - powiedziała telewizji 20-letnia studentka.

 Źródło: niezalezna.pl, pap

 

Wczytuję ocenę...
Komentarze (12)
Anonim 04.10.2023 14:09
I o to jak się w ramach polityki młode dupki poświęca. Tylko żyć!
Reytan 04.10.2023 10:02
Holendsrzy to idioci,nie maja pewnosci.
Anonim 04.10.2023 05:09
Co za dupki. U nas próbował i się wywalił.
Anonim 03.10.2023 21:56
.... tymczasem tulipanki ćwiczą ....relokację .. ale na razie wewnątrz kraju !.....otóż wszystkie ośrodki azylowe w zach. Holandii są przepełnione do granic niemożliwości, rzad chce wiec " sprawiedliwie" podzielić nadwyzki pomiędzy jeszcze wolne gminy, które słysząc to.... podniosły larum ! ..... wszyscy czekają jak się zachowa gmina Bloemendal , a jest to.... hol.Beverly Hills !
multi kulti 03.10.2023 20:01
To tylko biedni migranci sprawdzają jakość noży .
Zobacz wszystkie »
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo