Putin chce przejąć kontrolę nad Zachodem To jego ostateczny celi » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Firma działająca na polskim rynku finansowała Fulopa. Wyślijcie im maile. NASZA AKCJA

Firma działająca na polskim rynku finansowała kampanię burmistrza Jersey City, który zamierza usunąć Pomnik Katyński z miejsca, gdzie znajduje się on obecnie. Namawiamy naszych Czytelników do tego, by przesyłali do przedsiębiorstwa informację o rezygnacji z usług świadczonych w Polsce.

By Steven Fulop - Sent personally to me by Steven Fulop, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=21471588

O wątku związanym z finansowaniem działalności burmistrza Jersey City poinformowały dziś wieczorem "Wiadomości" w TVP1. 

Steven Fulop zgromadził na swoją kampanię ponad 3 miliony dolarów. od mniej niż 150 donatorów. Pieniądze przekazała m.in. firma Airbnb, która działa także na polskim rynku. Po objęciu urzędu burmistrz wydał przedsiębiorstwu zezwolenie na działalność w mieście

- poinformowały "Wiadomości".

CZYTAJ TEŻ: Ohydny atak na marszałka Karczewskiego. Burmistrz Jersey City przesadził!

Airbnb działa także na polskim rynku. Sugerujemy Czytelnikom, by wysyłali na kontaktowy adres spółki - contact.press@airbnb.com - maile informujące o rezygnacji z jego usług z powodu antypolskiej działalności i oświadczeń Fulopa. Przykładowa treść:

Dear Sir or Madam,
 
I am writing to inform you of my decision to stop using your website. The reason for my decision is your donation to Jersey City Mayor Steven Fulop whose anti-Polish actions and remarks are unacceptable to me. 
 
Your sincerely,
[imię i nazwisko]

Tymczasem społeczność polsko-amerykańska zgromadzi się 13 maja przed Pomnikiem Katyńskim, aby zaprotestować przeciwko planom jego usunięcia z Exchange Place. Do pikiety przed monumentem upamiętniającym masakrę katyńską ma dojść z inicjatywy działacza polonijnego wspierającego od lat polsko-amerykańskie organizacje i wydarzenia mecenasa Sławomira Platty. Kandyduje on na urząd senatora w stanie Nowy Jork.

Organizatorami pikiety jesteśmy my wszyscy - Polacy i Polonia. Jako polski kandydat do Senatu w Nowym Jorku inicjuję to wydarzenie, aby zgromadzić całą Polonię w tym jakże istotnym dla nas proteście. Jako mniejszość etniczna musimy być świetnie zorganizowani, aby być widoczni

– powiedział prawnik, mający kancelarię adwokacką na Manhattanie.

Pomnik Katyński usytuowany jest w Jersey City w atrakcyjnym i często odwiedzanym przez mieszkańców miasta miejscu przy rzece Hudson z widokiem na znajdujący się po drugie stronie Manhattan.

 Źródło: TVP1, PAP, niezalezna.pl

 

#Steven Fulop #USA #Jersey City

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
redakcja
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo