Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Trump chce się spotkać z Putinem w Reykjaviku

Przyszły prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump planuje wybrać się ze swoją pierwszą zagraniczną wizytą do Europy, aby spotkać się w Reykjaviku z rosyjskim prezydentem Władimirem Putinem

flickr.com
Przyszły prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump planuje wybrać się ze swoją pierwszą zagraniczną wizytą do Europy, aby spotkać się w Reykjaviku z rosyjskim prezydentem Władimirem Putinem - poinformował w niedzielę brytyjski "Sunday Times".

Informację o planowanym spotkaniu miał przekazać brytyjskim dyplomatom zespół współpracowników Trumpa ds. objęcia władzy w Białym Domu po planowanej na 20 stycznia inauguracji. 

Doniesieniom gazety zaprzeczył sekretarz prasowy Trumpa Sean Spicer, który na Twitterze napisał, że "to nie jest prawda, te doniesienia są w 100 proc. błędne".

W sobotę prezydent elekt USA mówił, że byłby gotów w przyszłości rozważyć zniesienie sankcji wobec Rosji, jeśli rząd w Moskwie aktywnie wesprze Stany Zjednoczone w walce z terroryzmem. Jednocześnie wyraził chęć spotkania się z rosyjskim prezydentem.

- Rozumiem, że (rosyjskie władze - PAP)chcą się ze mną spotkać i czuję się z tym absolutnie w porządku - mówił.

 Źródło: PAP,niezalezna.pl

 

#spotkanie #Reykjawik #Władimir Putin #Donald Trump

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
bm
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo