Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!
Z OSTATNIEJ CHWILI
Media: Strzały w Lautlingen (Badenia-Wirtembergia); według policji zginęło kilka osób • • •

11-latka nie ugięła się przed porywaczem. Jej mama przyznaje: „Moje dziecko jest cudem”

Policja aresztowała podejrzanego o próbę porwania 11-latki oczekującej na autobus. Całe zajście - które miało miejsce w hrabstwie Escambia w stanie Floryda - zdołała zarejestrować przydrożna kamera monitoringu. Nagranie wstrząsnęło amerykańskimi mediami, a te o komentarz do sytuacji zwróciły się do samej nastolatki oraz jej mamy.

Zajście miało miejsce we wtorek ok. godz. 7 rano.

- 11-letnia dziewczynka czekała na przystanku autobusowym, gdy mężczyzna uzbrojony w nóż wyszedł z białego SUV-a i próbował ją porwać

- zrelacjonowało zajście reporterom biuro szeryfa hrabstwa Escambia. 

Aresztowany to 30-letni Jared Paul Stanga. Postawiono mu zarzut o usiłowanie porwania dziecka poniżej 13. roku życia, napaść oraz pobicie.

Na nagraniu widać, jak postawny mężczyzna wybiega z auta w kierunku siedzącego na trawie dziecka. Zanim 11-latka zebrała się do ucieczki, napastnik złapał ją i zaczął ciągnąć w kierunku auta. Gdy dziecko stawia opór, oboje upadają na ziemię. Wtedy dziewczynka wyrywa się, chwyta plecak i ucieka w przeciwnym kierunku. Sam mężczyzna w popłochu wraca do samochodu i odjeżdża z miejsca zdarzenia.
 

"Moje dziecko jest cudem"

Matka 11-letniej Alyssy powiedziała mediom, że jej dziecko jest cudem. - To rodzi poczucie winy, że tam nie wychodzę, ale nie mogę pozwolić, żeby mnie to rozerwało. To nie jej wina, ani moja wina, to jego wina - mówiła rozemocjonowana.

Amber Bonal mówi, że jej 11-letnia córka zrobiła wszystko dobrze, kiedy znalazła się w sytuacji zagrażającej życiu. - Aby przez to przejść i walczyć w ten sposób, jest po prostu kimś innym. Moje dziecko jest cudem - powiedziała Bonal.

Zwróciła się też do wszystkich rodziców, mówiąc: „bądź świadomy. Powiedz im, że je pokochasz”.

- Powiedz im, jak wyjątkowi są za każdym razem, gdy idą do szkoły, bez względu na wszystko, o każdej porze, ponieważ nie wiesz. Po prostu nie wiesz

- mówiła dalej.

- Gdyby została zabrana… - powiedziała Amber, zasłaniając oczy i płacząc. - Gdyby została zabrana, straciłabym ją na zawsze - dokończyła.

 Źródło: niezalezna.pl, Pensacola News Journal

 

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Aleksander Mimier
Wczytuję ocenę...
Wideo