Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!
Z OSTATNIEJ CHWILI
Polscy hokeiści przegrali z Niemcami 2:4 w swoim szóstym meczu mistrzostw świata Elity • • • Iga Świątek wygrała z Białorusinką Aryną Sabalenką 6:2, 6:3 w finale tenisowego turnieju WTA w Rzymie • • •

VAR przeciwko Kamilowi Glikowi. Zwycięstwo wymknęło się Benevento z rąk

Kamil Glik zdobył gola dla Benevento w meczu otwierającym 19. kolejkę Serię A. Niestety dla polskiego obrońcy - po skorzystaniu z VARu sędzia nie uznał trafienia, ze względu na dotknięcie piłki ręką. Spotkanie z Torino zakończyło się ostatecznie remisem 2:2. W drużynie gości wystąpił Karol Linetty.

Karol Linetty cieszył się z piłkarzami Torino z remisu w spotkaniu z Benevento Calcio

Benevento zremisowało u siebie z Torino, a gospodarze mogą czuć duży niedosyt. Zwycięstwo wymknęło im się z rąk w 93. minucie, gdy wyrównał Simone Zaza. Ten sam piłkarz zdobył pierwszą bramkę dla Torino w 51. minucie.

Pech Kamila Glika i Benevento w spotkaniu z Torino

Gospodarze prowadzili 2:0 po trafieniach Benito Violi z rzutu karnego oraz Gianluki Lapaduli. Na samym początku meczu do siatki swojego byłego klubu trafił również Glik, ale sędzia nie uznał gola, ponieważ polski obrońca pomógł sobie ręką. Benevento pozostało na 11. miejscu w tabeli Serie A, natomiast Torino - na 18., czyli pierwszym ze strefy spadkowej.

Szlagierem 19. kolejki będzie sobotni mecz lidera rozgrywek AC Milan z szóstą w tabeli Atalantą Bergamo.