Tortury zemstą za naruszenie wpływów » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Wyścig z czasem Huberta Hurkacza. Polak przeszedł operację przed igrzyskami w Paryżu

Hubert Hurkacz na igrzyskach olimpijskich w Paryżu miał wystąpić zarówno w singlu, jak również mikście z Igą Świątek i deblu z Janem Zielińskim. Wszystkie te plany stoją pod olbrzymim znakiem zapytania po kontuzji Hurkacza w Wimbledonie. Wojciech Fibak przekazał, że Hubi we wtorek przeszedł operację.

Hubert Hurkacz nie może być pewny startu w Paryżu
screen - twitter.com

Występ Huberta Hurkacza na igrzyskach olimpijskich w Paryżu jest niepewny, a kontuzja polskiego tenisisty może też pokrzyżować plany Igi Świątek i Jana Zielińskiego.

Igrzyska nie dla Hurkacza?

Igrzyska są raz na cztery lata i są bardzo ważną imprezą. Jestem święcie przekonany, że Hubert robi wszystko co może, żeby na nich wystąpić. A czy zdąży? To jest zależne od niego, jego fizjoterapeutów i tego, jak poważna jest kontuzja

- stwierdził Zieliński.

Nieco więcej światła na sprawę urazu "Hubiego" rzucił Wojciech Fibak. Legendarny tenisista zaangażował się w pomoc dla siódmego obecnie zawodnika rankingu ATP. Wrocławianin we wtorek przeszedł operację.

Jestem w stałym kontakcie z Hubertem i jego rodziną, dołożyłem wszelkich starań, aby miał zapewnioną opiekę najlepszych ortopedów w Polsce. To lekarze z Poznania, Warszawy i Szczecina

- powiedział Fibak w rozmowie z portalem "Sportowy 24".

"Na co będzie go stać na igrzyskach we Francji? Nie wiadomo, bo nie wiadomo, czy po kontuzji uda mu się w nich wystąpić" - dodał.

Hubert Hurkacz skreczował z powodu kontuzji w meczu drugiej rundy wielkoszlemowego Wimbledonu z francuskim tenisistą Arthurem Filsem. Po zabiegu Polaka czeka rehabilitacja i wyścig z czasem. Czy zdąży na igrzyska? Turniej tenisowy w Paryżu rozpoczyna się za nieco ponad dwa tygodnie - 27. lipca.

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Hubert Hurkacz #Paryż 2024 #ATP

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wideo