Rząd w tajemnicy przygotowuje przyjęcie masowej fali migrantów » więcej w Gazecie Polskiej! CZYTAJ TERAZ »

Dominacja Stefana Krafta trwa. Polski skoczek zgubił buty w Lillehammer

Stefan Kraft wygrał drugi konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Lillehammer. Austriak w tym sezonie jest bezkonkurencyjny. Najlepszy z Polaków był Dawid Kubacki - zajął 22. miejsce. Wystartować z powodu braku butów nie mógł Paweł Wąsek.

Paweł Wąsek
Tomasz Jędrzejowski - Gazeta Polska

Słaby początek sezonu Pucharu Świata w wykonaniu polskich skoczków trwa. W niedzielę w Lillehammer do drugiej serii awansowało tylko dwóch Biało-czerwonych. Piotr Żyła był ostatecznie 25., a Dawid Kubacki 22. Nietypowo konkurs zakończył się dla Pawła Wąska, który nie mógł wystąpić z powodu braku obuwia.

Kraft wygrywa, Wąsek bez butów

Ktoś z obsługi zabrał torbę ze skokowymi butami Pawła na wyciąg, gdy ten przygotowywał się do skoku. Buty później wyjechały ponownie na górę, ale zdaniem jury było za późno…

- przekazał na Twitterze Dominik Formela.

Czwarte z rzędu zwycięstwo w tym sezonie odniósł Stefan Kraft. Austriak ponoć nie czuł się najlepiej, ale konkurentów ponownie pozostawił daleko w tyle. Prowadził po pierwszej serii, a w drugiej potwierdził znakomitą formę. Drugie miejsce wywalczył Niemiec Andreas Wellinger, a trzeci był kolejny austriacki skoczek - Jan Hoerl.

wyniki konkursujm / screen

 

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Stefan Kraft #Puchar Świata w skokach ##skijumpingfamily #Paweł Wąsek

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wideo