Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Sport

Pokaz siły Lublina w finale Pucharu Polski. To był siatkarski nokaut

Siatkarze Bogdanki LUK Lublin w wielkim stylu 3:0 pokonali Asseco Resovię Rzeszów i po raz pierwszy w historii klubu sięgnęli po Puchar Polski. Finał rozgrywany w krakowskiej Tauron Arenie był jednostronnym widowiskiem, zwłaszcza w pierwszym secie, w którym rzeszowianie z trudem zdobyli zaledwie 15 punktów.

Bogdanka LUK Lublin kapitalnie rozpoczęła mecz finałowy. Resovia została zepchnięta do głębokiej defensywy i w błyskawicznym tempie tracili punkty. Kolejne sety były nieco bardziej wyrównane, ale również przebiegały pod kontrolą drużyny prowadzonej przez trenera Stephana Antigę.

Lublin z Pucharem Polski

MVP turnieju finałowego siatkarskiego Pucharu Polski wybrano atakującego Kewina Sasaka, a w zespole marzeń znaleźli się wyłącznie zawodnicy z Lublina.

Bogdanki LUK Lublin - Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:15, 25:20, 25:20)

Źródło: niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane