Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Sensacja w Pucharze Anglii. Tottenham ograny przez czerwoną latarnię Premier League

Do dużej niespodzianki doszło w Londynie, gdzie prowadzony przez Jose Mourinho Tottenham Hotspur przegrał po rzutach karnych z Norwich City. Londyńczycy sensacyjnie odpadli tym samym z Pucharu Anglii przed spotkaniami ćwierćfinałowymi tych rozgrywek.

twitter.com/EmiratesFACup

Na stadionie Tottenhamu gospodarze prowadzili od 13. minuty po trafieniu belgijskiego obrońcy Jana Vertonghena. Zajmujący ostatnie miejsce w tabeli ekstraklasy goście wyrównali 78. minucie, a na listę strzelców wpisał się reprezentant Szwajcarii Josip Drmic.Dogrywka nie przyniosła zmiany rezultatu. Rzuty karne skuteczniej egzekwowali piłkarze Norwich, wygrywając 3-2.

Tottenham w Premier League jest obecnie na siódmym miejscu, Norwich jest czerwoną latarnią ligi i pewnym kandydatem do spadku

Tottenham sensacyjnie przegrał z Norwich City i odpadł z Pucharu Anglii. Obejrzyj skrót meczu:

Broniący trofeum piłkarze Manchesteru City awansowali do ćwierćfinału Pucharu Anglii, pokonując na wyjeździe drugoligowy zespół Sheffield Wednesday 1:0 W Sheffield jedyną bramkę w 53. minucie zdobył Argentyńczyk Sergio Aguero.

W trzecim środowym meczu ekipa Leicester City pokonała u siebie drugoligowy Birmingham FC 1:0, a gola w 82. minucie strzelił portugalski obrońca Ricardo Pereira.

We wtorek trzeciej porażki w czterech ostatnich meczach, licząc wszystkie rozgrywki, doznali piłkarze Liverpoolu, ulegając na wyjeździe Chelsea Londyn 0:2.