Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ »
Z OSTATNIEJ CHWILI
BBN: Prezydent Andrzej Duda skierował w czwartek do Sejmu projekt ustawy o działaniach organów władzy państwowej na wypadek zewnętrznego zagrożenia bezpieczeństwa państwa • • •

Polscy napastnicy podbijają Amerykę. Gole Jarosława Niezgody i Kacpra Przybyłko w MLS

Polscy napastnicy świetnie spisują się w amerykańskiej MLS. Jarosław Niezgoda zdobył dwa gole, a Portland Timbers pokonali u siebie Los Angeles Galaxy 5:2. Minionej nocy z bramki cieszył się jeszcze jeden polski piłkarz - Kacper Przybyłko. Jego Philadelphia Union wygrała z Chicago Fire 2:1.

Jarosław Niezgoda jest skuteczny w MLS
twitter.com/TimbersFC

Jarosław Niezgoda wynik spotkania z Los Angeles Galaxy otworzył w szóstej minucie pięknym uderzeniem głową. Polak trafił ponownie w 18 minucie po "centro-strzale" jednego ze swoich kolegów. Timbers wygrali ostatecznie 5:2 i zapewnili sobie udział w fazie play-off. W tabeli Konferencji Zachodniej zajmują trzecie miejsce.

Jarosław Niezgoda skuteczny w MLS. Timbers awansowali do play-off

Niezgoda powoli rozkręca się w tym sezonie i zanotował drugi dwupak w październiku - w tym sezonie MLS zdobył łącznie osiem bramek i zanotował dwie asysty.

Kacper Przybyłko natomiast otworzył wynik w 28. minucie, skutecznie wykonując rzut karny. W ekipie Fire wystąpił Przemysław Frankowski. Union są liderami Konferencji Wschodniej, a drużyna z Chicago zajmuje w niej 11. miejsce.