Koszulka NIEMIECKO - RUSKA SZAJKA TUSKA Zamów już TERAZ!

Warszawa wydała zgodę tylko na jeden mecz na Stadionie Narodowym. Co z pozostałymi?

Polski Związek Piłki Nożnej zapowiada, że złoży odpowiednie dokumenty dotyczące organizacji majowego finału Pucharu Polski oraz czerwcowego meczu towarzyskiego reprezentacji na PGE Narodowym. Na razie stołeczny ratusz wydał zgodę dotyczącą tylko spotkania z Albanią 27 marca.

fot. Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska

W poniedziałek prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski wydał pozytywną decyzję odnośnie zorganizowania na PGE Narodowym imprezy masowej, z zastrzeżeniami wynikającymi z wytycznych zawartych w decyzji Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego

Oznacza to, że mecz Polska - Albania 27 marca w eliminacjach Euro 2024, jeśli nie będzie wyjątkowo silnego wiatru, może się tam odbyć.

Jednocześnie odmówiono pozwolenia na finał Fortuna Pucharu Polski, który ma odbyć się 2 maja, a także na towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski 16 czerwca (na razie nie wiadomo jeszcze, kto będzie rywalem biało-czerwonych).

- "Złożyliśmy jeden wniosek na trzy mecze. Mamy zgodę na pierwszy, ten z Albanią, ponieważ na razie nie byliśmy w stanie złożyć wszystkich wymaganych dokumentów. Po prostu nie było czasu. Dostarczyliśmy dokumenty dotyczące spotkania z Albanią, bo upływa wymagany termin siedmiu dni do meczu" - powiedział rzecznik prasowy PZPN i team menedżer kadry narodowej Jakub Kwiatkowski.

- "Na pozostałe dwa mecze, majowy i czerwcowy, złożymy dokumenty w odpowiednim terminie"

- dodał.

 Źródło: pap Niezalezna.pl

 

#piłka nożna #Stadion Narodowy #PZPN

prenumerata.swsmedia.pl

Telewizja Republika

sklep.gazetapolska.pl

Wspieraj Fundację Niezależne Media

Chcesz skomentować tekst? Udostępnij treść i skomentuj w mediach społecznościowych.
as
Wczytuję ocenę...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo